idrar testinde negatif çıkıp hamile olan

selam kızlar bugun tekrar gittim dediğim gibi doktora bukez ultrasona baktı kist olabilirmi dıye ama yok sadece rahmim gerideymiş sorun olusturmuyormuş gebelik için.adet söktürücü verdi ama ben 10 gün beklemeyi düşünüyorum yinede.belki rahmin geride olması geç döllenmeye neden olabilirmi yada varsa bile gebeliğin görünmesini geciktirir mi kızlar ...

ya ben halen adet olmadın en son 12 kasımda olmustum gecen hafta doktora gıttım kan testıde yaptırdım bırsey cıkmadı ama doktor gec dollenme olabılır dedı 10 gun sonra tekrar geldı 6 ocakta yenıden gıdecem ama bu hafta migdem bulanıyor yemek yedıgın an bulanmaya baslıyo halsızlık uykum cok var ama psıkolojıkmı hamılemıyım karar veremıyorum merak catlıyacam

ya ben halen adet olmadın en son 12 kasımda olmustum gecen hafta doktora gıttım kan testıde yaptırdım bırsey cıkmadı ama doktor gec dollenme olabılır dedı 10 gun sonra tekrar geldı 6 ocakta yenıden gıdecem ama bu hafta migdem bulanıyor yemek yedıgın an bulanmaya baslıyo halsızlık uykum cok var ama psıkolojıkmı hamılemıyım karar veremıyorum merak catlıyacam

bende bu merakla bekliyorum adetim 3 gun gecikti ve hamilelik belirtileri yasiyorum suan daha once bir dusuk yasadim ama farkliydi bu belirtilerden insallah hamileyizdir

bu ıdrar testlerı benmde cok canımı yakmıstı benım hamılelıgım adet olmamıstım ve uzerındende 43 gun gecmesıne ragmen cıkmamıstı en son kan testınde cıktı o yuzden ben hıc guvenmıyorum bu testelere tabı bebegımı kaybettım ogrendıkten ıkı gun sonra ama yınede sonucta ıdrar testlerınde cıkmadı belkı 30 kez yapmısımdır hıc bırınde cıkmadı usanmıstım artık o yızden kesın cozum kanda ıdrarda cıkmayınca umutlarınız tukenmesın ama cok da sartlandırmayın allah herkesın gonlune gore versın kızlar

bugün 8. gün hala yok...:KK50:
gerçekten yanılma payı var mı bu testlerin ? ben bi test daha mı yapsam acaba ?

bugün 8. gün hala yok...:KK50:
gerçekten yanılma payı var mı bu testlerin ? ben bi test daha mı yapsam acaba ?

bence kan testı yap cunku ıdrar testını devamlı kafandan dusunmektense kesın sonuc olan kan testını yaptır cunku adet tarıfın den 1 hafta once bıle bellı oluyo hamıleysen

mrb arkadaşlar bende aynı derttenim
adet tarihim geçti die biliyorum.ama nekadar geçti hiç bilmiyorum bi anlayan varsa cvp yazarsa sevinirim.şöyle:ilk damlalar 26 ocakta geldi.12 damla.sonra 28inde biraz geldi.31inde tam geldi.26 yı sayarsam bugün 30 gün oldu.normalde böyle olmaz 25 26 27 28 günde bir olur.bu salı ,perşembe test yaptım ama negatif.2 haftadır adet belirtisi gibi belirti var.bi gün kasıklarda sancı vardı.şimdi ne adetim nede hamile sizce napayım.bide günler normalmi

mrb arkadaşlar bende aynı derttenim
adet tarihim geçti die biliyorum.ama nekadar geçti hiç bilmiyorum bi anlayan varsa cvp yazarsa sevinirim.şöyle:ilk damlalar 26 ocakta geldi.12 damla.sonra 28inde biraz geldi.31inde tam geldi.26 yı sayarsam bugün 30 gün oldu.normalde böyle olmaz 25 26 27 28 günde bir olur.bu salı ,perşembe test yaptım ama negatif.2 haftadır adet belirtisi gibi belirti var.bi gün kasıklarda sancı vardı.şimdi ne adetim nede hamile sizce napayım.bide günler normalmi

cnm bi doktora görün istersen seninki biraz farklı gibi. ben en son ocak 18 inde oldum. son iki audır gayet düenliydi adetim ama şimdi niye bu kadar gecikti anlamadım. test yaptım negatif. kasıklarımda ağrı var ara ara ve çok akıntım geliyo. her defassın da şimdi oldum diyorum yok :KK43: :2:

arkadaşlar galiba bende hamileyim.biraz önce doktora gittik grip için ama şüphelendiğim için bi test yaptırayım dedim.100.27 çıktı sonuç.değer iyimi şizce ve kaç hafalık oluyoki?
benim geçen ay adetim 26sında bir damla geldi 27sindede az geldi 28de birz arttı.31inde tam geldi.bunlara göre iyimi değer sizce doktora soramadım acilden gitmiştik.

canım ben şimdi gördüm yazıları bak sana en tuhaf örnek benim herhalde ben o testi 3 kez yaptım ama yok yok yok yinede adetim gelmeyince dedim kesin hamile değilim ama bi doktora gideyim bari belki başka bi sorun vardır dedim bizim minik biraz yaramaz herhalde doktora gitmeden kan vermeden varlığını göstermedi.kısacası kan testi yaptır canım ve idrar testine takılma

ben adet günümden 4 gün önce kan testi yaptırdım gebelik çıkmadı.ama bugün adet günüm geçeli13 gün oldu birer gün arayla 2 tane idrar testi yaptım yine çıkmadı ve hayatımda ilk defa bu kadar uzun gecikme yaşadım.2 haftadır kan ve demir hapı kullanıyorum acaba olabilir mi.dr gel adet söktürücü hap vereyim dedi ama ben istemiyorum bi fikri olan var mı mide bulantılarım var ???

ben adet günümden 4 gün önce kan testi yaptırdım gebelik çıkmadı.ama bugün adet günüm geçeli13 gün oldu birer gün arayla 2 tane idrar testi yaptım yine çıkmadı ve hayatımda ilk defa bu kadar uzun gecikme yaşadım.2 haftadır kan ve demir hapı kullanıyorum acaba olabilir mi.dr gel adet söktürücü hap vereyim dedi ama ben istemiyorum bi fikri olan var mı mide bulantılarım var ???

merhaba derya33 ben yeni katıldım aranıza ama merak ettim seni ne oldu durumun inşallah istediğin gibi sonuçlanmıştır.

bende tam böyle bir konu açıcaktım
bugün 4.gün test negatif
buarada bebek düşünmüyoruz yani stres filanda yok
doğumdan sonra her ay düzenli adet oldum bu ay gecikti
4 hazirannda olmam gerekiyordu adet belirtileri yaşıyorum
kaşık ağrısı adet olacakmışım gibi geliyor ama yok :44:
kızımda adet günüm gelmeden test yapmıştım çok silik çizgiyle çıkmıştı
hamile olsam 4 günde testte çıkması gerekmezmi :44::44::44:

bende tam böyle bir konu açıcaktım
bugün 4.gün test negatif
buarada bebek düşünmüyoruz yani stres filanda yok
doğumdan sonra her ay düzenli adet oldum bu ay gecikti
4 hazirannda olmam gerekiyordu adet belirtileri yaşıyorum
kaşık ağrısı adet olacakmışım gibi geliyor ama yok :44:
kızımda adet günüm gelmeden test yapmıştım çok silik çizgiyle çıkmıştı
hamile olsam 4 günde testte çıkması gerekmezmi :44::44::44:

cnm bende sendenim buraya bunula iligli bir konu açacaktım ama arşıvdan daha once açılmış konuları inceleyince vazgeçtim...beimde 4 hazıranda olmam gerekiyodu bugun itibariyle hala olmadım...test yaptım dün negatif...arşivde incelediğim konularda idrar teslerinde bole şeyler olabileceğini hamilelik hormonun ya kana geç karıştığını yada teslerin duyarlılıklarında problem olduğunu yazmış akadaşlar...ki uzman tv dende baktım doktorda aynı şeyleri söylüyo...kan testi kesin sonuçmış ama sonu negatif çıkarsa die kokumdan onuda yaptıramıyorum hala beklemediyim

cnm bende sendenim buraya bunula iligli bir konu açacaktım ama arşıvdan daha once açılmış konuları inceleyince vazgeçtim...beimde 4 hazıranda olmam gerekiyodu bugun itibariyle hala olmadım...test yaptım dün negatif...arşivde incelediğim konularda idrar teslerinde bole şeyler olabileceğini hamilelik hormonun ya kana geç karıştığını yada teslerin duyarlılıklarında problem olduğunu yazmış akadaşlar...ki uzman tv dende baktım doktorda aynı şeyleri söylüyo...kan testi kesin sonuçmış ama sonu negatif çıkarsa die kokumdan onuda yaptıramıyorum hala beklemediyim

valla bende şaşırdım hiç gecikmezdi
4 haziranda adet olucakmış gibi ağrı çektim hatta 3 gün boyunca ama yok
dünle bugün ne ağrı var ne ne adetben testi 3. gün yaptım negatif hamilelikte yoksa bu sefer başka bişey var diye kork maya başladım cumrtesi sabahı erkenden tekrar test yapıcam yine negatifse ozaman doktora gitmeyi düşünüyorum tabi adet olmazsam

cnm zaten benim adetlerim sncılı olmaz bir göğüslerim şiserdi adetten önce okadar...bu ay hiç göğüslerim falan şişmedi...bügun adetimi geceli 5 gün oldu daha yeni yeni sızlıyo ama bilemiyorum ki adet belirtilileri ile hamilelik belirtileri aynıymış nerdeyse bende kafayı yemek üzeriyim valla

benim 3. gün gecikmemde çıkmadı,4. gün kanda 94.5 çıktı,hem de ikizken,sonra hızla arttı,yani çift çizgi görmedim ben,ama şiddetli belirtilerim vardıu,13 e 7 olan tansiyonum10 a 7,10 a 6 ya düşmüştü,2 ssat aç kalsam elim ayağım titriyodu,sabahları baş dönmesi,akşamları baş ağrısı oluyodu,acayip bi şişkinlik gaz vardı,hissediyodum hem de,adete 6 gün kala kanda 0 çıkmıştı,ama durup dururken karnımın 5 aylık hamile büyüklüğünde olup,gaz çıkmadığı için dr. a gitmiştim,böyle işte,şimdi 1 tane bebişim biri gelişmedi 6. hafta yok oldu,şuan 1 tane,3 buçuk aylık olduk:79::79:inş. siz de hamişsinizdir

malesef benimde negatif çıktı bugün. Kafama takmıyordum bir- iki aydır ama yine bebek krizi tuttu. 3 gün var adetime ama test 7 gün öncesini gösteriyormuş internetten aldığım corel test çok dandik bir şeye benziyor gerçi.2-3 gündür midem bulanıyor, kasıklarım ağrıyor göğüslerimde hafif ağrı var lakin adet belirtileri de böyle.Bide yüzümde sivilce fırtlarsa adet olacağım kesinleşir.8 ay önce düşük yaptım 3 ay bekledim 5 aydır da denemelerimiz başarısızlıkla sonuçlanıyor.Ben ilk hamileliğimden önce adet öncesi kasık ağrıları çekmezdim sanki hormonlarım bozuldu.Zaten mantardan da yeni kurtuldum:KK43::KK43:

ben adet olduuuuuuuuuuum:KK66::KK66:
ohh ya belirsizlikten kurtuldum zaten dediğim gibi bebek düşündüğümüz falan yok
ama tabi kazayla hamile kalan çok olduğu için bir an hamilemiyim acaba diye düşündüm
inşallah siz hamilesinizdir kızlar allah isteyenlerin kucağını boş bırakmasın

X