ifsumnadial'ın başarı öyküsü...

yaaa bende pkoluyum bana da zayıfla dio doktorum ama ben şu ana kadar yani 13 kilo verdim 73 ten 60 kadar düştüm inşallah geri almam benimde bebeğim yok o gelse de biraz daha zayıflasam gelmeden e tabi 55 kadar bi düşsem kızlar ama inşallah düşeriz zayıflarız hepimiz senide tebrik ederim arkadaşım

ayse sende bayagi vermissin insallah almazsin fazla kalmamis iste 5 kilo kalmis evet zayifladikca bence düzelir benim adetim düzensiz cünki bu ay tam gününde geldi demekki kiloyla cok alakali bi dahaki ayda gününde gelirse kesinlikle inanicam kilonun bütün dengeleri bozdugunu.buarada 1 kilo daha gitti:)

Tebrik ederim seni canım az değil fazla bile vermişsin bu sürede daha fazlası tehlikeli zaten bende benzer şekilde diyet yapıyorum ama spora fazla yüklenmediğim için olsa gerek kilolar yavaş gidiyor.Kabızlık oldu bende de ama seninde başlarda olduğunu duyunca kendi adıma sevindim gececek demek ki:)bi de yemekleri doyana kadar mı yerdin yoksa aç mı kalkardın?

kabizlik sorunu bendede oluyordu diyet esnasinda, mucize ilacim:dogadan form cayi
o cayi icmeye basldigimdan beri diyette kabizlik sorunu tarihe karisti.

Tebrik ederim sizi, tek mühim olan azim gercekten.Insan istedikten sonra herseyi basariyor.
bende yilbasinda basladim ve simdiye kadar 10 kilo verdim

Tebrik ederim seni canım az değil fazla bile vermişsin bu sürede daha fazlası tehlikeli zaten bende benzer şekilde diyet yapıyorum ama spora fazla yüklenmediğim için olsa gerek kilolar yavaş gidiyor.Kabızlık oldu bende de ama seninde başlarda olduğunu duyunca kendi adıma sevindim gececek demek ki:)bi de yemekleri doyana kadar mı yerdin yoksa aç mı kalkardın?

evet canim kabizlik sadece baslarda oluyo birden yeme düzeni degistigi icin ama sen genede lifli gidalar tüketmeye gayret et yani bagirsak calistirici besinler.hayir ben kendimi hic ac birakmiyorum yemegi tabaga az koydugum icin daha yemeyi tabaga koyarken beyinde sartlaniyor zaten okadarcik yemekle doyacagin doyuyosun ha baktinki doymadin salata yiyebilirsin bir sorun yok miden degil beynin karar vermeli doyduguna dedimya hani yemek yerken sürekli sanirim doyuyorum dersen gercektende bir süre sonra doymaya basliyosun.mesela gecenlerde esim kraker yiyordu benimde canim okadar cok cektiki dedim simdi bunu yesem daha sonra aksam yemeginde az yesem olurmu diye düsündüm ama daha sonra niye aksam yemegimdeki hakkimi bu kücücük yag deposu krakerlerle doldurayimki dedim bunu yemezsem aksama biraz daha fazla yiyebilirim diye düsündüm ve yemedim ve aksam yemegi hakkini kullandim.kizlar saat 6 ya kadar Tatli seker yagli haric dikkat ederek herseyi azar azar yiyebilirsiniz hic bir sorun yok.ben bugün arkadasimin dügününe gittim bir tabak dolusu pilav üstü döner salata ikram edildi ve ben hayir ben diyetteyim diye yememezlik etmedim yedim ama doydugumu hissettigim anda biraktim ve ondan sonra hic bisey yemedim biliyorumki bugünün hakkini fazlasiyla aldim yarina kadar su haric mideye hic bisey gitmicek artik saat 4te yedim suan saat 8 ve ben hala ac degilim ve hic birsey yemedim,yani öyle ac kalmak yok.AMA SEKERE YAGa dikkat.

kabizlik sorunu bendede oluyordu diyet esnasinda, mucize ilacim:dogadan form cayi
o cayi icmeye basldigimdan beri diyette kabizlik sorunu tarihe karisti.

Tebrik ederim sizi, tek mühim olan azim gercekten.Insan istedikten sonra herseyi basariyor.
bende yilbasinda basladim ve simdiye kadar 10 kilo verdim

süper tebrik ederim bende seni.evet cogu kisiye dogadan form fayda ediyo ama bana tam aksine hic etmiyo ben eczaneden bagirsak bosaltan bir hap aldim ama gercekten cok ihtiyac duydugumda iciyorum onu yani 1 ay hic düzgün tuvalete cikamazsam ozaman aliyorum

süper tebrik ederim bende seni.evet cogu kisiye dogadan form fayda ediyo ama bana tam aksine hic etmiyo ben eczaneden bagirsak bosaltan bir hap aldim ama gercekten cok ihtiyac duydugumda iciyorum onu yani 1 ay hic düzgün tuvalete cikamazsam ozaman aliyorum

bende o haplardan aliyordum, aldigimin ertesi günü kendimi banyonun yerinde bulunca kullanmaktan vazgectim.boshayallersmile
bana yan etki yapti ve bayildim. bayilirkende banyoya carparak kasimi gözümü yardim:kedi:bundan sonra tövbeler tövbesi

evet canim kabizlik sadece baslarda oluyo birden yeme düzeni degistigi icin ama sen genede lifli gidalar tüketmeye gayret et yani bagirsak calistirici besinler.hayir ben kendimi hic ac birakmiyorum yemegi tabaga az koydugum icin daha yemeyi tabaga koyarken beyinde sartlaniyor zaten okadarcik yemekle doyacagin doyuyosun ha baktinki doymadin salata yiyebilirsin bir sorun yok miden degil beynin karar vermeli doyduguna dedimya hani yemek yerken sürekli sanirim doyuyorum dersen gercektende bir süre sonra doymaya basliyosun.mesela gecenlerde esim kraker yiyordu benimde canim okadar cok cektiki dedim simdi bunu yesem daha sonra aksam yemeginde az yesem olurmu diye düsündüm ama daha sonra niye aksam yemegimdeki hakkimi bu kücücük yag deposu krakerlerle doldurayimki dedim bunu yemezsem aksama biraz daha fazla yiyebilirim diye düsündüm ve yemedim ve aksam yemegi hakkini kullandim.kizlar saat 6 ya kadar Tatli seker yagli haric dikkat ederek herseyi azar azar yiyebilirsiniz hic bir sorun yok.ben bugün arkadasimin dügününe gittim bir tabak dolusu pilav üstü döner salata ikram edildi ve ben hayir ben diyetteyim diye yememezlik etmedim yedim ama doydugumu hissettigim anda biraktim ve ondan sonra hic bisey yemedim biliyorumki bugünün hakkini fazlasiyla aldim yarina kadar su haric mideye hic bisey gitmicek artik saat 4te yedim suan saat 8 ve ben hala ac degilim ve hic birsey yemedim,yani öyle ac kalmak yok.AMA SEKERE YAGa dikkat.

Teşekkürler canımopuyorumnanaktanBen 3 kilo verdim bir ayda çok ta istikrarlıydım yemek konusunda,elma sirkesi midemi bozdu yalnız ona ara verdim.Ama spor konusunda tembelim sanırım salona başlayacam yine Kabızımda 2 gündür düzeldi şükür kilom daha az çıkıyo artık.İyi ki burası var yoksa motivasyonum çoktaaan düşerdi.dün bugün accık bozdum diyeti börek pasta falan yedim ama kaçırmak yokkk tabiki.Herkese başarılar bu zorlu maratonda:hulya:

arkadaşlar benimde bi 9kg vermem gerek evlenince kilo aldım ama bir türlü iştahıma hakim olamıyorum bide hap ve iğne kullandım bebek olması için şu an 69 dayım evlendiğimde 63 düm ama be biraz daha inmek istiyorum 60 olsam çok ii olcak o bile fazla aslında boyum 1,60 ama ilk adım için yeterli dün lahana çorbası yaptım bakalım kararlıyımm ama hala çok iştahım varr kendimi dizginliycemm umarımmm veririrm kiloları

tebrikler büyük başarı nbende keşke biraz boğazıma sahip olabilsem 15 kilo fazlalığım var veremiyorum..:KK43::KK43:

selam arkadaslar konuyu acali nekdar oldu bilmiyorum ama ben bi 3 kilo daha verdim vede herseyi yiyerek buaralar bogazimi tutamadim ama yinede 3 kilo verdim ama tabiki sporumu eksik etmedim yedim ama aksamina yüzmeyi ihmal etmedim bazen gitmek istemedim dedim kendi kendime hadi yaa eve gidip ne yapicaksin git yüz gel iste.ama bu ayin sonuna kadar bi 5 kilo vermek istiyorum ve bunun icinde kendime yine bol lahanali bol proteinli corba yaptim ve ayin sosuna kadar o corbayla beslenicem bakalim 2 haftada 5 kiloyu verebilcemmi.insallah veririm.insallah vermek isteyen herkeste verir cünki kilo vermek cok güzel bisey insanlarin size saskinlikla bakmasi senin adina sevinmeleri ve senin giydigin herseyin yakismasi öz güven suanda kilo verdikce kendime diyorum neden bu zayiflamaya 2 sene önce baslamamisim neden 2 3 sene boyunca sisman gezmisim ve neden insanlarin bana sisman demesine izin vermisim diye düsünüyorum.tamam suandada inccecik biri degilim hala nerden baksaniz 15 kilo fazlam var ama 30 degil artik:) baslarken 30 kiloydu simdi 15 falan yarisi gitti yarisi kaldi.hadi kizlar ben basariyorum basaramam diyen herkese HEP BIRLIKTE BASARALIM.

aah ah senin kadar azimli olabilsem keşke
seni tebrik ediyorum. umarım ben de kilo verebilirim :çok üzgünüm:

aah ah senin kadar azimli olabilsem keşke
seni tebrik ediyorum. umarım ben de kilo verebilirim :çok üzgünüm:

istersen verirsin tabiki niye vermeyesin hersey beyinde bitiyo.düsün biseyi cok istiyosun ve elde etmek icin beynin aklin sana elinden gelen herseyi yaptiriyo ve onu basariyosun elde ediyosun buda istedigin gercekten istedigin biseyse beynini harekete gecirebilirsin o sen ne istersen onu yapar kalp gibi degildir.kalp kendi istedigini yaptirir ama beynin senin istedigini sana yaptirir yeterki ona söz gecirebil.

canım seni tebrik ederim ama çok hızlı bir şekilde kilo vermişsin sağlığına dikkat etmelisin bende 20 yaşındayım 6 ayda 17 kilo verdim 68den 51e ama yavaş vermeme rağmen 3 ay adet görmedim çok korktum doktora gittim şuan normale döndü ve bırakalı 5 ay oldu ve 2 kilo aldım herkes çok zayıfsın diyor ama bu iki kiloyu tekrar vermek istiyorum fakat 1 ay içinde.size tavsiyem arkadaşlar kilo vermek için yavaş yavaş yediklerinizden kısın ve sağlığınızda bir problem olursa mutlaka doktora danışın.ayrıca tempolu yürüyüş de çok faydalı kaydirigubbakcemile3

selam arkadaslar konuyu acali nekdar oldu bilmiyorum ama ben bi 3 kilo daha verdim vede herseyi yiyerek buaralar bogazimi tutamadim ama yinede 3 kilo verdim ama tabiki sporumu eksik etmedim yedim ama aksamina yüzmeyi ihmal etmedim .

canım sana kolay gelsin bende 8 ay önce evlendim ve 11 kilo aldım.63 ten 74 e çıktım 1 aydır diyet yapıyorum 4 kilo verdim.miktar önemli değil benim için önemli olan devam edebilmek.bu arada bende bebek düşünüyorum.zaten hamile kalıcam diyerek böyle oldu.peki sen pco diye yazmışsın.çözümü varmı bunun.neler yapıyorsun tedavidemisin.bunlarıda yazarsan sevinirim.

merhaba arkadaşlar yazıları okudukça insanın istedikten sonra neler yapamayacagını goruyoruz.. benimde 5 kılo fazlam var mayısa kadar vermek ıstıyorum fakat öğrencı oldugum için kendıme mutfakta lahana corbası gıbı pratıkler saglayamıyorum.. keten tohumunu içmeye başladım iştahım eskisi gibi deil şuan her sabahta 30 dk yürüyorum on gün oldu daha kılo 1 kılo verdım ama şişkinlik hala var özellikle suyu tükettikten snra...:KK43: umarım veririm.. azimliyim yürüyüşe devam edicem yemekleride az tüketiyorum mesela ekmek sadece sabah kahvaltısında ama 2. ogretım oldugum ıcın aksam yemeklerim 8den snra oluo genellede bu cok üzücü..ama yapacak bişi yok bu acıgı nasılkapatabilirim sizce..hepinize başarılar diliorum bu uzun serüvende mutlu olmak dilegiyle..

X