ifsumnadial'ın başarı öyküsü...

yok almazsin sonunu getirene kadar yemezsen almazsin.:)))))cikolataysa iki haftada bir kez yiyebilirsin kek hamur isi ve serbetli tatlilar haftada birkez yiyebilirsin ama bir tilim kek nebilim bir dilim börek iste yiyebilirsin ama 1er tane biyerde duymustum yemek icin yasamayin yasamak icin yigin diye.

peki tesekkür ederim. insan kilo verince cok mutlu oluyo gercekten de bi bakımdanda sağlığğımız icin iyi oluyo spor diyet vs.

ISTEGIMI KAYBEDIYORUUUUUMMM.....arkadaslar atip tutarken beyin beyin diye beynimi sartlandiramiyorum 1 2 haftadir spora gitmek istemiyorum sürekli yemek yemek istiyorum tatli yemek istemiyorum ama sürekli yemek ihtiyaci duyuyorum.tekrar motive olmam gerekiyor 2 kilo aldim geri yarin kesinlikle havuza giidcem 2 haftadir gitmiyorum belkide ondan kaybettim istegimi belki tekrar baslarsam motivasyonum tekrar gelir.ara ögünlerde yogurt yemeye karar verdim yarin ilk isim 1 haftalik porsiyonluk yogurt almak olacak ve isyerinde ögle paydosunda yogurt yemek olacak porsiyonlarimi tekrar kücültmem gerek yeme istegim oldukca tabaklarda büyüdü arkadaslar yardim ediiin beni motive edin lütfen kafayi yicem yoksa.kendimi sartlandiramiyorum ne oldu bilmiyorum kesin nazar deydi milletin gözü göz degilki :)))))

telaş yapma canm benimde öle canım hep tatlı istiyo yiyorumda ama yedikten sonra vaktin varsa 1 saat yürüs yap gercekten kilo almazsın vermezsinde ama kendimi zor tutuyorum artk insan dayanamıyor tekrardan baslarsan yediklerini azaltmaya yine verrsin

selam evet basardim canim kendimi frenlemeye tamamen havuza gitmedigim icin olmus 2 gündür yine yüzmeye basladim ve birden yeme aliskanligim eski haline geldi havuzdan sonra yemek yersem bosuna yapmis olurum diye düsüyorum ve cok az yiyorum eti form aldim kendime artik canim bisey istediginde onu yiyorum bir iki tane.cok mutluyum 72 kilo oldum:)))))kaldi 10 kilo...yine boslayip sasarsam yolumdan biraz zorda böyle gidersem 2 ay sonra ideal kiloma ulasmis olacagim.INSALLAH ve ulasicam eminim buna toparladimya kendimi:)))

ISTEGIMI KAYBEDIYORUUUUUMMM.....arkadaslar atip tutarken beyin beyin diye beynimi sartlandiramiyorum 1 2 haftadir spora gitmek istemiyorum sürekli yemek yemek istiyorum tatli yemek istemiyorum ama sürekli yemek ihtiyaci duyuyorum.tekrar motive olmam gerekiyor 2 kilo aldim geri yarin kesinlikle havuza giidcem 2 haftadir gitmiyorum belkide ondan kaybettim istegimi belki tekrar baslarsam motivasyonum tekrar gelir.ara ögünlerde yogurt yemeye karar verdim yarin ilk isim 1 haftalik porsiyonluk yogurt almak olacak ve isyerinde ögle paydosunda yogurt yemek olacak porsiyonlarimi tekrar kücültmem gerek yeme istegim oldukca tabaklarda büyüdü arkadaslar yardim ediiin beni motive edin lütfen kafayi yicem yoksa.kendimi sartlandiramiyorum ne oldu bilmiyorum kesin nazar deydi milletin gözü göz degilki :)))))

bir kere bırakırsan bir daha zor başlarsın spora felan.kendimden biliyorum:)4 ay için de 10 kg vermem gerek.bebek yapcam bebek.inşnapsam lahana çorbasımı yapsam ben de

bana yardımcı olurmusunuz bu aralar canım cok cikolata istiyor ve bende dayanamıyorum ne yapıcam gecen gün 3 tane halley yedim canım yedikce istiyor morelim cok bozuk birde yüzmeye baslıcam yakında iyi olurmu sizce :S:S:S gerce 2 aydan beri hiç kilo almadım diyeti 2 ay önce bıraktım ama korkuyorum

bana yardımcı olurmusunuz bu aralar canım cok cikolata istiyor ve bende dayanamıyorum ne yapıcam gecen gün 3 tane halley yedim canım yedikce istiyor morelim cok bozuk birde yüzmeye baslıcam yakında iyi olurmu sizce :S:S:S gerce 2 aydan beri hiç kilo almadım diyeti 2 ay önce bıraktım ama korkuyorum

canım nacizene önerim bende çok çikolata seven biri olarak evde keçi boynuzu bulunduruyorum canım tatlı istediğinde başlıyorum kemirmeye çok faydasını gördüm hem yağsız hemde bayağı bastırıyo tatlı isteğini

ha bu arada geçenlerde kahvesini aldım keçiboynuzunun kafeinsizmiş çikolata tatında gerçekten çok masumlar yani ben beynime böyle söylüyorum herşey beyinde bitiyomuş ya

selam canim..yüzmeye basla kesinlikle.hani biraralar bende istikrarimi kaybediyordumya 1 kez gittim sadece yüzmeye ve aklim basima geldi tekrar ve dedigim gibi 1 ay yüzsen daha birakamicaksin haftada 2 gün yeterli oluyo inan ne selülit kaliyo ne yag catlakta olmuyo tabiki zayifladikca bana kimse inanamiyor 4 ayda 18 kilo verdigime herseyi yiyerek giyisimi kaldirip bakiyorlar vücuduma inanmiyorlar catlak olmadigina:))bunlarin hepsini yüzmeye borculuyum.göbek ve bel cevren biraz zor erir zaten en zor yer orasi ama incelme hissedersin düzenli yaptikca kalcalarin kollarin bacaklarin omuzlarin gögüslerin sirt üstü yüzersen sirtinda güclenir ve sykilasir.ve hani dinlenmek icin durdugunda ayaklarini suya vur bir yere tutunup bacaklarin havada bir saga bir sola dön böl ve karin kaslarin icin.ve kendine uzun hedef koyma ilk baslarda ben ilk yüzmeye basladigimda 16 tur atmistim ve demistimki vayy ne kadar cok yüzdüm simdi 80 90 turlara ulasiyorum bir saatte.aceleye gerek yok yavas yavas alistir kendini sürekli yaptiginda vücud daha cok istedigini sen fark edeceksin ve temponuda turlarinida otomatikmen arttiracaksin.sykildigin anda birak.cünki istemeyerek devam etmenin hic bir faydasi yok.ve yüzmede cok kolay ve zevkli bir spor oldugu icin vücudda terleme veya bir yorgunluk hissetmeye bilirsin ve dersinki aman hic bisey hissetmiyorum nasil kalori yakicam dersin ama sen anlamadan kaloride yakiyosun terliyosunda suda oldugun icin terledigini fark etmiyorsun:)))gelelim CIKOLATAYA allaha sükür benim cikolata istegim olmuyo zaten ben cikolatayi okadar sevmiyorum ben tatliyi cok seviyorum kek kurabiye falan:)))) cikolata onlarin yaninda hafif kaliyor gene.diyet cikolatalar var onlardan alabilirsin mesela markete gittiginde arkasindaki besin tablosuna bak.hangi cikolatanin en az yag orani varsa onu al.veyada sunu yapabilirsin en pahalli cikolatayi al.ve cok para veridgin icin azar azar yemek isteyebilirsin cabuk bitmesini istemeyebilirsin.böylelikle tadimlik yemis olursun ve cikolata krizin geldiginde elinin atinda cikolata olur ama pahalli oldugu icin tadimlik yiyebildigin cikolata olur.buda bir fikir:)))))

evet haklısınız ben cok kafama takmıstım şuan aynı kilodayım sadece hep çikolata yemek istiyorum o yuzden korkuyorum insallah baslıcam bu hafta yüzmeye hergün 2 saat yürüyüste yapıyorum insallah kilomu korurum

MAŞALLAH SANA AZİMNDEN DOLAYI SENİ KUTLUYORUM opuyorumnanaktanŞeniz darısı vermek isteyenlere

resimlerim

Eklentiler

• $75 kglik halim.jpg
    $75 kglik halim.jpg
    11,3 KB · Görüntüleme: 83
  • $sisman halim.jpg
    $sisman halim.jpg
    5,9 KB · Görüntüleme: 88
Slm hanimlar.. şöyle gezinirken kendi actigim konuya rastladim tam 4 yil geçmiş üzerinden. Ben bu arada kilo durumum ne olduğunu yazmak istiyorum.. 2010da 20 kilo vermisim ve bu kiloyu yani 70 kilo birakmis kendimi korumaya almistim 2011cok arzuladigim istedigim ilk bebegime hamile kaldim 70 kiloyla ve hamilelik suresinde 30 kilo aldim yani 99 100 kiloyla dogum yaptim dunyalar guzeli bir kizim oldu..9 ayda 77 kiloya düştüm ve tekrar ikinci bebegime hamile kaldim mide bulantisinsan 75e düştüm ve hamilrlikte 17 kilo aldi 92yle dogum yaptim.. ve 1 tane daha dunyalar guzeli kizim oldu.. dogum yapali bir ay oldu 12 kilosu gitti 80 kilodayim suan.. hedef yine 65 70.. bakalim ne olacak...

X