İğneli epilasyon kaç seansta biter

emelleme3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2023
8
1
22
Normal lazer epilasyona gidiyorum. Belli bir azalma oldu daha ince çıkıyor fakat asla bitme yok olacağını da düsünmedigim icin kesin sonuc olan igneli epilasyona gitmeyi dusunuyorum favori çene ve boyun kısmımda var yüzümde yok onlar seftali tuyunden daha inceler hic belli olmuyolar ama boynum cenem favori kismim bayağı belli oluyor kaç seans sonunda biter ya da sonuç alırım herhangi bi saglıki problemim yok

Merhaba iğneli epilasyon çok değişken, seanstan ziyade tur şeklinde yapılıyor. Bi bölgenin ilk turu bir saatte de bitebilir 3 saatte de, yaptırdıkça süre azalıyor.

Normal lazer epilasyona gidiyorum. Belli bir azalma oldu daha ince çıkıyor fakat asla bitme yok olacağını da düsünmedigim icin kesin sonuc olan igneli epilasyona gitmeyi dusunuyorum favori çene ve boyun kısmımda var yüzümde yok onlar seftali tuyunden daha inceler hic belli olmuyolar ama boynum cenem favori kismim bayağı belli oluyor kaç seans sonunda biter ya da sonuç alırım herhangi bi saglıki problemim yok
Bende yüz için başladım 2 seansta bile azaldığını farkettim bayağ. Bence genel olarak söyleyeceksen en az 3 sürüyor en fazla da 6 7 olur bence ama şöyle oluyor git gide süresi kısalıyor yani en sonunda sırf 1 3 tüy için giden oluyormuş falan dediler

X