İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

ya Cemile Hanım'a ulaşmam lazım Pazartesi icin randevu almam gerekiyor:KK50:
melike korcanın verdigi numarayı tum gun aradım kapalıydı. numarasını mı degiştirdi, tatilde mi? ona gidenlerden biri bi yardım etsin lutfen.

merhaba cemile hanım buhafta tatile çıktı ama yakın zamanda döner

benımde 7 aylık bır gecmısm var aynı yerde ne cabuk unuttun askolsn :))
aaa uskudar ıskelesınden ındıkten sonra meydana dogru yururosun oralarda bır yerde mı kı bıraz daha ayrıntılı anlatabılır mısın canım ya :KK69:

eğer gitmek istiyorsanız cemile hanımdan randevu aldığınız zaman o size tarif eder ben oraları isim olarak tam bilmiyorum kusura bakmayın

merhaba cemile hanım buhafta tatile çıktı ama yakın zamanda döner
off ne şanssızım yaa. ben de ne guzel şişlik, kabuk falan olsa bile bşy olmaz, evde otururum diyodum.
İznim 1 hafta sadece. Doner mi acaba o zamana kadar?

off ne şanssızım yaa. ben de ne guzel şişlik, kabuk falan olsa bile bşy olmaz, evde otururum diyodum.
İznim 1 hafta sadece. Doner mi acaba o zamana kadar?

çıkalı bir hafta oldu zaten şişlik ve kabuk 2 yada 3gün sürüyor cildinize bağlı

bir de kabuklardan sonraki pembelik ne kadar kalıyor

ben çene ve bıyık yaptırıyorum ama çane bitti şu anda bıyığa yoğunlaştı kabuklara gelince toplam 3 günde geçiyor sonra hiç leke felan kalmıyor randevuyuda bir haftaya kadar alıyorsun en fazla

Merhaba arkadaslar
Cok sayfa karistirdim cok dolandim cok kararsiz kaldim :KK43: Ankara cankayada oturuyorum yuz bolgesine igneli epilasyon icin guvenilir bir yer ariyorum. Cok cok sevinirim yardimci olabilirseniz

Eveet, sonunda ben de igneli epilasyonu denemiş bulunmaktayım.
Okudugum yorumlar yuzunden oyle şartlanmışım ki cok acıyacagına, ee bu muymuş yani dedim.
Lazer bile daha fazla acıtıyor arkadaşlar, acı yuzunden cekinenler varsa hic cekinmesinler. Hem de yuze yaptırdım, en cok acıyan bolge oymuş.
Tabi kişiden kişiye de degişebilir ama abartıldıgı kadar degil kesinlikle onu soyleyeyim. Calışılan bolgede de oyle şişlik, kızarıklık fln yok şimdilik. Cımbızla alınca da bu kadar kızarma oluyor zaten.
Sozun ozu, hicbir şey bekledigim gibi kotu cıkmadı. Geriye sabretmek kaldı. O da bende fazlasıyla var, bunca yıldır bu aptal tuylere sabrettigime gore :)
Neyse, kurtuma yolunda ilk adımı attıgım icin mutluyum, sizlerle de paylaşayım dedim.

lunic ben de sevinç hanıma gidiyorum gidince sor istersen neka nişantaşında çalışmış benim kaş ve bıyık bölgeme uygulanıyor daha önce başka yerlerde yaptırıp mağdur olmuştum şu an memnunum kaşlarıma şekil verildi ama benim cildim kuru olduğu için izler geç düzeliyor ekim gibi bacaklara başlıyacağız kol altımı daha önce başka bir yerde yaptırmıştım tek tük kaldı onlarıda bitirmek istiyorum aslında cemile hanımın fiyatı bayağı uygun ama bana taksim daha yakın

lunic ben de sevinç hanıma gidiyorum gidince sor istersen neka nişantaşında çalışmış benim kaş ve bıyık bölgeme uygulanıyor daha önce başka yerlerde yaptırıp mağdur olmuştum şu an memnunum kaşlarıma şekil verildi ama benim cildim kuru olduğu için izler geç düzeliyor ekim gibi bacaklara başlıyacağız kol altımı daha önce başka bir yerde yaptırmıştım tek tük kaldı onlarıda bitirmek istiyorum aslında cemile hanımın fiyatı bayağı uygun ama bana taksim daha yakın
sen ne kadara yaptırıyorsun?

benim saati 72 lira
Valla ben oyle bir hale geldim ki saati 100 de olsa farketmezdi, bitsin de sorunsuz.
Ama tabi ucuz olması iyi oldu. Bir de lazer epilasyona gidiyorum cunku bacaklarım icin. Resmen tum maaşımı kıl, tuy icin harcıyorum :)

X