İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

bir de sende kabuk oluştumu
Daha bugun gittim. Kabuk oluşacaksa da hemen olmaz heralde. Ama cok bşy olucak gibi durmuyo.
Ben kendim alınca da bu kadar kızarıklık oluşuyordu zaten. Boynumda biraz sert tuyler vardı. Orası biraz kabardı. Ama normal tabi.

düşünsene benim alt bacaklarım ilk seans aşağı yukarı 12 saat sürer dendi bu da 240 liradan öf öf ne para yapar

bence bacaklarınada iğneliye başla derim tamam ilk başta pahalı geliyor ama kesin çözüm
Benim bacaklarımdakiler de sert ve siyah oldugu icin lazer iyi geliyor aslında. Mesela en son seansa Mayıs başında gitmiştim. Hala cogu cıkmadı. Gerci bazıları 1-2 sene sonra tuyler geri geldi falan diyor. Ondan da korkmuyor degilim. İgneliyle de cok uzun surmez mi ya. Yuzdeki kucuk bir bolge bile 1 saat suruyor. Koca bacak kimbilir ne zaman biter.

kabuk ertesi gün oluşuyor ilk seferde 10 günde düşmüştü ama şimdi daha çabuk düşüyor çünkü yaptırdığım süre kısaldı

bacağa 2 ayda bir çalışılıyormuş ekim de başlanacak seneye haziranda 2 3 tane kalı dedi yani 5 tur filan sürer ilk 2 tur uzun sürer dedi ama sonra kısalırmış

ben de 2 seans ndyag lazere gittim ama boşa bence iyiki paket program almadım keşke lazere para vermesydim çünkü gidipte memnun kalan yok

bacağa 2 ayda bir çalışılıyormuş ekim de başlanacak seneye haziranda 2 3 tane kalı dedi yani 5 tur filan sürer ilk 2 tur uzun sürer dedi ama sonra kısalırmış
neyse, lazere 2 seans daha giderim, sonra kalanlar icin igneliye giderim belki.
Gerci sorun degil, azalsınlar da. bitmesine gerek yok. Koltuk altı icin ne diyorsun? Lazerle 2dk'da biter bi seans ama zararı olabilir fln diyorlar.

geçen gün bir bayan gelmişti epilasyona lazere gitmiş yüzü çok fene yanık iziydi benim lazere gittiğim yerede bir bayan gelmişti kadın bıyıklarına yaptırmış ama bu seferde sakalları çıkmış uzmana soruyordu neden böyle oldu diye oda tamamen kandırmaca bir şekilde bu iyiye işaret dedi kadında saf gibi inandı ben ondan dolayı hemen oradan kaçtım

yok hiç lazere bulaşma iğneli yaptır nasılsa uzmanını bulmuşsun hiç lazele uğraşma biraz sabır işi ama sabreden derviş muradına ermiş

geçen gün bir bayan gelmişti epilasyona lazere gitmiş yüzü çok fene yanık iziydi benim lazere gittiğim yerede bir bayan gelmişti kadın bıyıklarına yaptırmış ama bu seferde sakalları çıkmış uzmana soruyordu neden böyle oldu diye oda tamamen kandırmaca bir şekilde bu iyiye işaret dedi kadında saf gibi inandı ben ondan dolayı hemen oradan kaçtım
ahhah iyiye işaret mi? Komikmiş. Benim gittigim yer iyi bi yer ama. Zaten sadece lazer epilasyon yapıyorlar. Ve sonuc vermeyecek olanlara en baştan soyluyorlar sizinki uygun degil diye. 2 kez şahit oldum, geri cevirdiler gelenleri. Yapan doktor da 6 sene once bacaklarına ve genital bolgesine yaptırmış. Tamamen bitmedi tabi diyor, bitmezmiş de. Ama o kadar azlar ki 6-7 ayda bir alıyorum, almasam bile olur diyor. O yonden guveniyorum gittigim yere.

bende dün ilk defa iğneli epilasyona gittim yüz bölgem için.. Öncelikle çok acıya dayanamazsın falan diyenlere inanıpta gitmemezlik etmeyin. ben alexle çoğalttığım tüylerim için dün tamı tamına 122 dakika aynı pozisyonda yattım işlem bitene kadar hemde sadece sol tarafım. bugün sağ tarafım yapılıcak.bi 120 dakikada sağ tarafım sürer heralde. Şimdi lanet okuyorum beni bu hale düşüren epilasyon merkezlerine ki m.topoğlu nun kliniğine gittim bi de ismine güvenip. anlıycağınız sadece boyun bölgesi acıyo ama oda dayanılabilir. ve tüyleriniz sık ve çoksa eğer benim ki gibi en az 3 bucuk saat sürer yüzünüz. İnşallah bu sefer verdiğim paraya değer.. 24 saat su sürme dedi ordaki bayan ama minik minik iltihaplandı 1-2 güne gecer oda.

bende dün ilk defa iğneli epilasyona gittim yüz bölgem için.. Öncelikle çok acıya dayanamazsın falan diyenlere inanıpta gitmemezlik etmeyin. ben alexle çoğalttığım tüylerim için dün tamı tamına 122 dakika aynı pozisyonda yattım işlem bitene kadar hemde sadece sol tarafım. bugün sağ tarafım yapılıcak.bi 120 dakikada sağ tarafım sürer heralde. Şimdi lanet okuyorum beni bu hale düşüren epilasyon merkezlerine ki m.topoğlu nun kliniğine gittim bi de ismine güvenip. anlıycağınız sadece boyun bölgesi acıyo ama oda dayanılabilir. ve tüyleriniz sık ve çoksa eğer benim ki gibi en az 3 bucuk saat sürer yüzünüz. İnşallah bu sefer verdiğim paraya değer.. 24 saat su sürme dedi ordaki bayan ama minik minik iltihaplandı 1-2 güne gecer oda.
evet, en cok boyun acıyor. Dun pek bşy yoktu benim ama bugun kabardı yapılan yerler. Umarım cabuk gecer.
Bana da makyaj yapma dendi ama dışarı cıkarken hafif bi pudra surmek zorunda kaldım.Yoksa kotu gozukuyor. İyi ki parca parca calışılıyor zaten, yoksa baya belirgin olurdu tum yuzdeki kabartı.

3,5 saat bayağı sürmüş herhalde tüm yüzünü yaptırıyorsun o iltihaplı bölgeye antibiyotkli krem sür daha çabuk kabuk tutar kabuklarıda sakın yolmayın birde nerede yaptırdın

korktuğum gibi olmadı sağ tarafımda daha az kıl varmıs ve 70 dk sürdü=) aylar sonra suratım tertemiz cok mutluyum. Dediğim gibi sadece minik kabartılar var suratımda ama dışarı çıkılmıycak kadar kötü değil. Cildim yağlı olduğu için böyle bi reaksiyon gosterdi ama herkeste olacak diye birşey yok. Kabuklanacağa benzemiyor şimdilik.Kabuklansada minik minik olur o kadarınıda takmıyorum artık kafama.Bir de daha önce kmsede oldumu bilmiyorum dişin iltihaplanırda şişer ya, aynı öyle şişti sol tarafım orada daha sık ve sertti kıllarım.

Ben bu konudan cok cektim arkadaslar. Metroda, minübüste,insanlarla konuşurken nereye bakıcağımı sasırıyodum, nasıl saklayacağımı... Bu işi ticarete dökenlerin bizi ne hale getirdiği malum.. Ameliyat gibi bişe bu 2 saat tek tek kıllarının kökü yanıyor.. Yapan içinde yaptıran içinde cok zahmetli. Ama sanırım bu sefer doğru yerdeyim.İşlemi yapan bayanda çok iyi bir bayan, öncelikle lakayıt değil titiz ve hızlı çalışıyor ayrıca neyin ne olacağını söylüyor ve işinin ehli.. Tabi daha ilk seansımdı sizi haberdar edicem sonuçlardan bunun nasıl bir dert olduğunu ben bilirim çünkü.

Bu arada ben mecdiyeköyde zeynep polata gidiyorum. yaz aylarında cok tavsiye etmiyo, ama benim daha fazla uzatma gibi bi şansım yoktu sokağa cıkamıyordum.Bilginize...

Bu arada burda kendi reklamını yapan çok... Ben epilasyon mağduru olarak sadece sizinle deneyimlerimi paylaştımve paylaşmayada devam edicem

Son düzenleme:
korktuğum gibi olmadı sağ tarafımda daha az kıl varmıs ve 70 dk sürdü=) aylar sonra suratım tertemiz cok mutluyum. Dediğim gibi sadece minik kabartılar var suratımda ama dışarı çıkılmıycak kadar kötü değil. Cildim yağlı olduğu için böyle bi reaksiyon gosterdi ama herkeste olacak diye birşey yok. Kabuklanacağa benzemiyor şimdilik.Kabuklansada minik minik olur o kadarınıda takmıyorum artık kafama.Bir de daha önce kmsede oldumu bilmiyorum dişin iltihaplanırda şişer ya, aynı öyle şişti sol tarafım orada daha sık ve sertti kıllarım.

Ben bu konudan cok cektim arkadaslar. Metroda, minübüste,insanlarla konuşurken nereye bakıcağımı sasırıyodum, nasıl saklayacağımı... Bu işi ticarete dökenlerin bizi ne hale getirdiği malum.. Ameliyat gibi bişe bu 2 saat tek tek kıllarının kökü yanıyor.. Yapan içinde yaptıran içinde cok zahmetli. Ama sanırım bu sefer doğru yerdeyim.İşlemi yapan bayanda çok iyi bir bayan, öncelikle lakayıt değil titiz ve hızlı çalışıyor ayrıca neyin ne olacağını söylüyor ve işinin ehli.. Tabi daha ilk seansımdı sizi haberdar edicem sonuçlardan bunun nasıl bir dert olduğunu ben bilirim çünkü.

Bu arada ben mecdiyeköyde zeynep polata gidiyorum. yaz aylarında cok tavsiye etmiyo, ama benim daha fazla uzatma gibi bi şansım yoktu sokağa cıkamıyordum.Bilginize...

Bu arada burda kendi reklamını yapan çok... Ben epilasyon mağduru olarak sadece sizinle deneyimlerimi paylaştımve paylaşmayada devam edicem

Benim de kabarmıştı dun ama şimdi daha iyi. Imex surdum biraz, o da iyi gelmiş olabilir.

Cerenicious selam,

Ozel msj atmışsın ama maalesef ben atamıyorum 100 mesajım olmadıgı icin. Istersen mail adresini ver, mail atayım.

X