Saç Uzatma Yöntemleri iki yılda saçlar belimde olsun (fotoğraflı)

bence işe yarar canım ama sadece çamterbentin işe yarar mı sence?

bugün ek olarak yağ karışımını şişeye koyup banyodan sonra ıslak saşıma sıktım ben katlarımdaki kırıklar için :)
Bilmiyorum canim ya o kadr cok sey denedim ki korkar oldum. badem yagi kullansam mi?

Bilmiyorum canim ya o kadr cok sey denedim ki korkar oldum. badem yagi kullansam mi?

badem yağı değil de zeytinyağını daha çok tavsiye ederim. biraz ısıtıp uygula başka yağa ihtiyacın olmaazz :KK54:

bugün hardalı uyguladım sonundaa :KK49: saçımda boya olduğu için cm cm ölçebiliyorum. şuan boyasız saçım 2.6 cm. bakalım 8 hafta sonra ne kadar olcak :KK28:

bi de tarih yazmıyorum ama her yaptığım şeyi gününde buraya yazıyorum ki yorum yaptığım zamanki tarihlerden takip edebiliyimm :cool:

Şİfa olsun, tez zamanda uzasın bakalım...
Ben yağ bakımı yaptım bu gün, hatta şu an hala kafamda bu gece bırakıp yarın yıkayacağım. Salı günü ise hardal yapmayı planlıyorum.

banada sinameki yarsmıştı 2 sene önce yapmıştım hoş benim saçlarım çok hızlı uzuyor :oops: bide ben boya yaptığım gün hariç banyoda krem kullanmıyorum sıvı durulanmıyan krem kullanırım oda kolay taransın diye :KK45: tep saçım yukarıda topludur farketmemişim nasıl uzamış baş edemiyorum kestireyim diye düşünüyorum o_O
ama saçını sağlıklı uzatmak istiyorsan yapacağın şey belli saçına hiç bişey yapmamak fön maşa gereksiz boyalar yıpratmaktan başka bir işe yaramıyor :KK59:

Aynen canım. Kiriklarla uzasa bile güzel durmazdi zaten en sonunda zor bela kestirdim :KK19: sen neler yapiyosun peki canım? Şampuan dışında olumlu etkisini gördüğün bişey var mı?
ben sinameki yapıyorum birde şampuanıma çam terebentin attım olabildiğince az maşa düzleştirici kullanyorum:)

Şİfa olsun, tez zamanda uzasın bakalım...
Ben yağ bakımı yaptım bu gün, hatta şu an hala kafamda bu gece bırakıp yarın yıkayacağım. Salı günü ise hardal yapmayı planlıyorum.

Saçlarım sağlıklıysa hep senin sayende biliyo musun :oops:
umarım seninki de dilediğin gibi sağlıklıca uzarr :KK15:

banada sinameki yarsmıştı 2 sene önce yapmıştım hoş benim saçlarım çok hızlı uzuyor :oops: bide ben boya yaptığım gün hariç banyoda krem kullanmıyorum sıvı durulanmıyan krem kullanırım oda kolay taransın diye :KK45: tep saçım yukarıda topludur farketmemişim nasıl uzamış baş edemiyorum kestireyim diye düşünüyorum o_O
ama saçını sağlıklı uzatmak istiyorsan yapacağın şey belli saçına hiç bişey yapmamak fön maşa gereksiz boyalar yıpratmaktan başka bir işe yaramıyor :KK59:

aman maşaAlah nazarim degmesiiinn :KK19:
ben de işte biraktim artik bundan sonra uzar umarim :cool:

Nasil kullaniyosn cnim tam anlatirsan sevinirim. bnde uzatcam ama saglikla kafaya koydum :)

Canım yaptığım şeyleri anlatiyim bak.
haftanın bi günü hardal maskesini yapıyorum bunun yapılışıni sayfada bulabilirsin çoğu yerde. Bir günü de şöyle yapıyorum; zeytinyağıni cezvede biraz isitiyorum çok değil azıcık sonra Saçımın her yerine sürüyorum diplere masaj yapıyorum bu arada.
bide dün başladım artık banyodan sonra sprey şişesine koyduğum yağları islak sacima sikip örüyorum o şekilde kurudu ve çook canlı durdu yaa inanamadım :KK72:

Sen de denemelisini bencee :KK28:

Ben de bugün aldım sonunda hardal i. Meğer bizim aktarda yokmuş sadece. Cumartesi günü başlıcam. Canım senin saçların nasıl ki kırık mı çok ? Yoksa yanmış mı? Yoksa sadece kısa mı?
Hardal tozunu duymamıştım hiç, ben de her yolu deneyenlerdenim saçım uzasın diye :KK70: sinameki yaptım pek faydasını görmedim ama sığır iliği küründen çok memnun kaldım yeni saçların çıkmasında çok yardımcı oldu
Şimdi saçlarım çıktı ama uzamıyor :) uzatacak bişeyler arıyorum ben de
hardal tozunu ne kadar alıyorsunuz fiyatı nedir nasıl yapıldığını bulurum konulardan kesinlikle deneyeceğim
Şu an benim kafamda da zeytinyağı yumurta bal var :)) 3 saat oldu artık yıkayacağım yanan saçlara fln iyi geliyormuş diye arada yapıyorum

Hardal tozunu duymamıştım hiç, ben de her yolu deneyenlerdenim saçım uzasın diye :KK70: sinameki yaptım pek faydasını görmedim ama sığır iliği küründen çok memnun kaldım yeni saçların çıkmasında çok yardımcı oldu
Şimdi saçlarım çıktı ama uzamıyor :) uzatacak bişeyler arıyorum ben de
hardal tozunu ne kadar alıyorsunuz fiyatı nedir nasıl yapıldığını bulurum konulardan kesinlikle deneyeceğim
Şu an benim kafamda da zeytinyağı yumurta bal var :)) 3 saat oldu artık yıkayacağım yanan saçlara fln iyi geliyormuş diye arada yapıyorum

BEn 5 tl lik alıyorum aktardan canım iki ay gidiyo zaten iki ay yani 8 hafta sonra iki haftalık ara veriyosun o sırada bi daha alırsın :) emin ol çok işe.yaricak. ben de zeytinyağı ile yumurtayi yapiyodum ama KilicBaligi yumurta daha çok kurutur dedi o yüzden viraktim sadece zeytinyağı kullanıyorum :) ve dün başladım banyo sonrası ıslak saça yağ karışımı sıkıyorum. Ilk uygulamada çok iyi geldi bakalım devam edicem :)

BEn 5 tl lik alıyorum aktardan canım iki ay gidiyo zaten iki ay yani 8 hafta sonra iki haftalık ara veriyosun o sırada bi daha alırsın :) emin ol çok işe.yaricak. ben de zeytinyağı ile yumurtayi yapiyodum ama KilicBaligi yumurta daha çok kurutur dedi o yüzden viraktim sadece zeytinyağı kullanıyorum :) ve dün başladım banyo sonrası ıslak saça yağ karışımı sıkıyorum. Ilk uygulamada çok iyi geldi bakalım devam edicem :)

Yağ karışımının içinde ne var acaba ,bir de kuruyunca yağlı gibi durmuyor mu

Yağ karışımının içinde ne var acaba ,bir de kuruyunca yağlı gibi durmuyor mu

yok canım ben de ondan korkuyodum bi deniyim dedim ama hiç de öyle olmadı. üstelik her zamanki hali gibi şampuan kokuyo.

elimde olan yağları karıştırdım ama çamterebentin ve sarımsk gibi ağır kokulu olanları koymaya cesaret edemedim tabii. önce gliserin ve su koydum bi miktar. ardından hint yağı lavanta yağı ve badem yağı koydum. elimde bunlar vardı. zeytin yağı da koydum yanlış hatırlamıyosam. ama hepsinden azar azar. lavanta yağını da biraz daha fazla koydum ki güzel koksun diye ama lavanta kokusu bile kalmadı. saçlarım ıslakken fısfıslı şişenin içindeki yağı saşlarıma sıktım öyle azıcık da değil yettiği kadar sıktım. sonra da ördüm sabah açtığımda yumuşacık oldu ve çok canlı görünüyoo :KK68:

yarasın canım
bende sunu kullanmaya basladım
bi deneyeyim dedim
. uçları yumuşatsın diye

urban naturals argan oil saç bakım serumu.

Sağol canımmm senin de işe yarar umarımmm :KK68:

Bugün 3. Hardali uyguladım ve fotoğraf çektim. Gözlerime inanamadiiimmm. Bu kadar uzadigini hiç düşünmemiştim iyiki de fotoğraf cekmisim
Daha bi hirslandim :KK23:

PicsArt_1424720740519.jpg

23 şubat

PicsArt_1426942224057.jpg

21 mart

(fotoğraflardan birinde uzak birinde yakın çekmişim o yüzden çok anlaşılmadı sanki ) :KK43:

ama cm olarak ölçtüğümde 2 haftada yani hardala başladığımdan beri uzunluk 2.6dan 3.3e çıkmış. bu benim için çok iyi :KK64:

X