Saç Uzatma Yöntemleri iki yılda saçlar belimde olsun (fotoğraflı)

Daha iyi dinlendirmiş olursun saçlarını.

:) bu aralar tekrar başlıcam

saç rengine bayıldım zemin açık olunca işte tam ortaya çıkyor

Çok teşekkür ederiimm :-* saçlarım koyu renk aslında ama loreal çok güzel tutturuyo tam rengi :)

sinameki kürü saatlerce değil sadece yarım saat uygulanacak

bben yarım saat bekletip de etkisini gören kimseyi görmedim daha en az bi iki saat şart

:) bu aralar tekrar başlıcam

Çok teşekkür ederiimm :-* saçlarım koyu renk aslında ama loreal çok güzel tutturuyo tam rengi :)

bben yarım saat bekletip de etkisini gören kimseyi görmedim daha en az bi iki saat şart
yarım saat yeterli iki saat saçı yorar

Sac rengin çok güzelmiş bende boyamayı düşünüyorum belki bu renge boyarım benmki küülü kumral gerçi .Bende saçlarım uzamıyor diye gittim küt kestirdim ve 1 seneye kadar uzatmam gerek ama suan baya kısa omzumda belime gelsin istiyom hiç uzamoor yağlar kullanuorm tony gry die şampuan çok ii geldi ve loeral mucize bakım bide tony maskesi işte sinameki ypıom hardala da başlıcam bakım inşa saglıklı ve çabuk uzar

merhaba kızlar benim de saç uzama ile ilgili problemlerim vardı ve acayip bir şekilde saçlarım dökülüyordu instagramda gezinirken vusla kara sarımsak seti al diye bir sayfayı buldum kara sarımsak özlü ve şampuandan oluşan bir setmiş ilk defa duydum kara sarımsağı,sarımsağın faydalarını herkesin bildiği üzre bende biliyordum fakat bu kara sarımsak bildiğimiz sarımsaktan çok çok daha faydalıymış,bende sarımsağın faydalı olduğundan yola çıkarak bu ürünü denemeye karar verdim ve almaya karar verdim ve aldım ürünü saçlarımdaki dökülme son buldu ve gerçekten saçlarım gözle görülür bir uzunluk sağladı kesinlikle bu ürünü denemelisiniz kızlar inanın pişman olmuyacağınız bir ürün 1 aylık kullanım için 3 adet şampuan +3 adet serum ve maske gönderdiler önerilen paket 1 aylık set bu da 179 tl şuanda uygun fiyatları eğer sizlerde bu ürüne ulaşmak istiyorsanız @vuslakarasarımsaksetial instagram sayfasından ulaşabilirsiniz mutlaka girin bi bakın

X