Ikili Testte Bhcg Ve Cinsiyet

canım bu üçlü test sonucuysa bilemiycem.zaten birkaç kişininki tutmadı.:sm_confused:.yani buda %100 değil. ordaki hcg değeri yüksek galiba bu üçlü sonucun.zaten ikili testlerde en fazla 100lü çıkıyor.tabi ordaki bhcg başka bu başka canım.üçlüye girmene rağmen belli olmadımı hala:uhm:.
Başta kız dedi ama bir türlü emin olamadı kordondan tam birşey diyemedii önümüzdeki aya kaldı sağlıklı eli ayagı düzgün olsun yinede bilmek istiyo insan illa şu olsun demiyorum kesinlikle :nazar: :nazar: :nazar:

ben akşam baktım test sonuclarına freehcg diye bir şey yazmıyordu...benimki kız zaten...doktor söyledi..

merhabalar ben yenı hamıleyım fakat bır sorunum var bhcg tesı yaptırdım subatın 28 de 194 cıktı martın 8 de tekra yaptırdım 633 cıktı dun (17martta) cocugun gelsısımınde promlem var dedı tekrar test ıstedı fakat deger 697 cıktı ne yapmalıyım bılmıyorum bana yardımcı olurmusunuz cok kokuyorum

ikili test yaptıran arkadaşlar. ikili test sonuçlarınızdaki freebhcg değerinizi ve bebeğinizin cinsiyetini yazarmısınız. çok önemli bir araştırma yapıyoruz.galiba çoğunda tutuyor. a.s free bhcg sonuçlarınıza göre erkenden bebeğinizin cinsiyetini drunuz söylemese bile öğrenebilirsiniz. bu teze göre bhcg değeri 50 altıysa ki 20 ve 10 rakamlarda daha yüksek erkek,50 üzeri kız bebek demekmiş. eğer ikili test yaptırıp hala öğrenemeyen varsa yardımcı olmuş oluruz.bende sonuçlarımı yazıcam inşallah.yerimseniben

arkadaşlar bende bunu kk öğrendim ama bana doktorum 3lü testten sonra söyledi oğluşumuzun olacağını benim 2li test fb-hcg değeri 41,5 ng/ml yani bende tutuyo öğrendiğim iyi oldu Allah nasip ederse sonraki gebeliklerimde işe yarar.Ayrıca benim hiç bulantım olmadı anlayacağınız çok rahat bi hamilelik yaşıyorum şu 2li 3lü test sonuçları dışında herşey çok güzel inşallah sağlıcakla bebişlerimizi kucağımıza alırız hayırlısıyla..sağlıcakla kalınn......

canım benimde tutmuyo az önce baktım değer:30 erkek olması gerekiyo..
ama doktorum prensesim olucağnı söyledi bu arada benimde hamileliğim cok rahat geçiyo pek inanmamak lazım bence...

benımde 11 +3 de yapıldı test 27cıktı sonuc 12. haftadayız ama doktorum ultrsonda % 90 erkek dedı nasıl olcak bılmıorum hamılelıgım cok rahat gecıo sankı erkek gıbıde bnde erkek ıstedım hep allah saglıklı gonlume gore bebek wersn ınşş :)

19+1 haftalığım. free beta 11+4 te 21 çıkmıştı. karnım sipsivri. bayağa bir güzelleştim. hep tatlı yedim. göğüs uçlarım karadı. erkek diyceksiniz ama değil. prensesim olacakmış. Ben çok kafamı yordum bu hurafelere. sonuçta % 50 şans var. Allah herkese sağlıklı ve hayırlı evlarlar versin.

ben daha almadım 2li sonucumu ama kanıtlanmıs bıse degıl.netıcede %50 dogru olma ıhtımalı var hıcde azımsanacak bı rakam değil bence.aynısı çin takvımı içinde gecerlı.zaten ya kız olcak ya erkek bende kafadan atsam bile yarıya yarıya şans oldugunu düşünüyorum.gercı yüzdeye bakarsak dogru cıkanlar coğunlukta galıba ama bunu çürütecek enaz 5kısı dahı varsa bu gecerlı sayılmaz.ki bı arkadas yazmıs sonucu 12 ama bebegı kızmış.bu herseyı acıklıyo zaten.dogruluk payı tartışılır yanı.

merak işte omu bumu diye araştırıyoruz yoksa öncelikle sağlıklı bi evlat.benimkide 45 ama bebişimin cinsiyetini daha öğrenemedik.öğrenince burayada yazarım.

selam kızlar galiba b hcg si en yüksek çıkan benim 11+6 da yapıldı 2 li test değerim 95 çıktı ama henüz cinsiyet belli değil ve ilk başından bu yana hiç mide bulantım olmadı bakalım ne olacak.

bence hiç gerçeklik payı yok.13. haftada yapılan 2 li testte freebetam 42.01 çıkmıştı çok üzülmüştüm erkek olur diye ama geçen hafta bir prensesimizin olacağını öğrendik.inşallah sağlıkla gelir benimkide herkesinkide. aminnnn.

benim ki 50 nin altındaydı kızım var şimdi tutmadı yani bence hiç bunlara takılmayın
illa ki sağlıklı olsun isteriz ama gönül birine daha meyilli olabilir bu normal bişey bence şu olursa kız olur bu olursa oğlan olur diyen kimseyi dinlemeyin ve dediğim gibi takılmayın böyle şeylere er geç öğreneceksiniz zaten 2 gebeliğimde de bütün belirtilerim erkek çocuğu gösteriyordu kimse kızım olacağına ihtimal vermedi ama 2 kızım var kaydirigubbakcemile5
elbet gönülden birisi daha çok geçebilir ama her zaman hayırlısını isteyin mutlaka Allah daha iyisini bilir bazen istediğimiz şey hakkımıza hiç de hayırlı olmayabilir
Allah herkesin gönlüne göre versin

benimde tutmadı kıslar bt hcg 20 küsürdü ama kızım olcakk...
beni gören herkes erkek diodu ama kızım herkesi yanılttı karın sivriymiş yok ekşi yersen kız olur bunlara sakın takılmayın hiç biri tutmuyor hepimizin melekleri sağlıklı sıhhatli olsun...

ocean girl arkadaşıma kesinlikle katılıyorum. hoşça vakit geçirmek ve eğlenmek için kız-erkek belirtilerini yorumlamak doğal tabi. ama hepsi hurafe. tüm ama tüm belirtilerim (buna bebeğin erken ultrasonda yatay ve 30 decerelik açıyla yatması) dahil tüm belirtilerim erkekti. hcg de 21 di. ama benim de prensesim geliyooo.. Allah ilsteyen herkese nasip etsin

benimki 42 idi ve oğluşum oluyor yani bende tuttu ayrıca hiç mide bulantısı yaşamadım

X