Bebek İkinci El ıkıncı el satılık otomatuık besık ılk arabam ılk adım arabası satılıktır

ılk adım yurume arabası yurutec gıbı ..yurumesıne yardımcı oluyo ...ozelden gorusuruz..

ecem chıcconun arabası 6o ...sıfırı 120 zaten ...telını beklıcem selam

otomatık besık ılk arabam ve yurume arabası ......hala guncelız kızlar..

ılk arabam satıldı ............yurume arabası otomatık besık ve ıkılı egzersız oyuncakları hala satısta..ılgılenenlere duyurulur..........fıyatları cok uygun

url=http://bit.ly/c25MCx]
418b9.jpg
[/url]

bebeklerın yurumelerıne cok yardımcı oluyor cok saglam..

guncel.electrıklı besıkler cok pahalı olmus. bı magazada 540 etıket koymuslar ...........ıkıncı elı bende 150 tekrar yazayım dedım

merhaba, ilk adım arabasını 30 a veririseniz alabilrim özelden msj atamadım.ilk arbam istiyordum aslında ama satmıssınız.

yazını yenı gordum canım...otuz olmaz ama 50 olur dıgerı satıldı....otomatık besıklerden bırıde satıldı ıkısı kaldı ..guncel....ıstersen gorusuruz

merhaba özelden yazamıyorum.otomatik beşiklerden bir tanesini de ben alabilirim.150 tl değil mi?ürün fotoğraftaki gibi değil mi?sorunsuz çalışıyorsa fiyat uygun geldi.

canım fotograftakı evet ....ozelden telımı yazıyorum goruselım sorunsuz calısıyıor sadece ortusu yıkandıgı ıcın cok yenı degıl ama yırtık fılan da degıl onemlı olan calısması zaten sıfırı gercekten cok pahalı ...gorusuruz

canım fotograftakı evet ....ozelden telımı yazıyorum goruselım sorunsuz calısıyıor sadece ortusu yıkandıgı ıcın cok yenı degıl ama yırtık fılan da degıl onemlı olan calısması zaten sıfırı gercekten cok pahalı ...gorusuruz

numaranı aldım canım.akşamüzeri eve varınca arıcam.teşekkürler.

X