İkinci gebelik

Novaa

Aktif Üye
Pro Üye
10 Ağustos 2020
945
8.791
29
Kızlar merhaba sanırım desteklerinize çok ihtiyacım var. Bugün 5 gün gecikmeyle tekrardan hamile olduğumu öğrendim. Oğlum daha 16 aylık korkularım çok fazla, ilk doğumum da başımdan geçenleri anlatmak istiyorum belki benimle aynı durumda olanlar vardır, başından geçip ikinci doğumun da sorun olmayanlar vardır bilmiyorum bisiler duymak istiyorum.😞 öncelikle hamilelik sürecim çok kolaydı ama doğum zordu,sezaryan oldum oğlum 4150 kg doğdu doğduktan sonra rahmim toparlanmamis iki tane doktr müdahale etmiş oğlum 10:45 doğdu ben ameliyatn 12:45 te çıktm genel anestezi oldum anesteziden de zor uyandm odaya geçtikten sonra ağrılar içinde kıvranıyordum doktrum tamam zordu ameliyatın ama geçti şuan çok normal ağrı çekmen dedi ama başka bir agriydi bu ve birden fenalaşnca genel cerrahi doktr geldi röntgen çekildi ve ikinci şok bağırsaklarım düğümlenmis tıkanmış dediler ve safra kesesinde taş çıktı bu arada oğlumda kuvezde kaldı 10 gun bnde on gun hastanede yattım. Şimdi ki korkum bunlar ikinci bir sezaryan bni çok korkutuyor hazır hissetmiyordum kendimi hem ben hem eşim korunuyorduk ben hapla korunuyordum nasıl oldu bilmiyorum her gebelik aynı olcak diye de birşey yok ama bilmiyorum neler olcak ilki bende çcok kötü etki bıraktı.suan 5 haftalık hamileyim çok yeni bugün gittim hastaneye keseyi gördüm.

Her hamilelik her doğum kendine has. İnşallah bunda aynı sıkıntıları yaşamazsınız. İnsan hamileliği doğumu bilince daha da endişe ve korku oluyor ama gelip geçecek o da

X