İkiz bebek sahibi Anneler Kaçıncı haftada Doğum yaptınız

ben de o zaman buralarda çok takılıyodum :) sonra ikizleri büyütürken ara verdim. buradaki olumsuz şeyleri okuyup kafana takma benden sana tavsiye. ve kendini çok dinleme canım.
bak ne güzel mucize olmuş Allah nasip etmiş ben tüp bebekle hamile kalmıştım :)
Olsun cok sukur tup bebek gibi bir careniz olmus tup bebekle tutunamayan rahimler caresi olmayanlar var sukir olsun halimize once sukretmeyi bilmeli insan Rabbim isteyen herkes eversin🙏🙏

Cok mu zor tasimasi bende suan 7.haftadan ciktik ikiz olduklarini yeni ogrendik iki kese olusmus
Ben 2019 ocak ayında tam 37de sezaryenle doğurdum. Doktorum daha fazla dururlarsa strese girerler demişti. Bana kalsa daha dururdum😊 gerçi kocaman bir dünya şeklindeydim ve ayaklarımın şişliğinden ayakkabı giyemiyor geceleri kesinlikle yatarak uyuyamıyordum...rabbim sizinkileride sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin insallah..

merhaba arkadaşlar ben 32 haftalık ikizlerime hamileyim.doğum heyecanı sarmaya başladı.dr.bu haftadan sonra dikkat etmemi söledi.peki siz kaçıncı haftada doğum yaptınız.yada yakınlarınızda varsa ikiz gebelik onlar ne zaman yaptı doğumunu???
Bende ikiz hep istemisimdir fakat rabbim en iyisini bilir tabi daha hiç cocugm yok hamile de degilm ikiz varmı akraba felan sizde peki

Çift yumurta ikizlerimi 40+2de doğurdum.Normal doğum oldu.Hey gibi günler şimdi tekrar hamileyim
Allah hayırlı etsin. Yeni bebeğinizi de sagsalim kucağınıza alın insallah..
Doğumu nerede yaptınız? Ben de ikizlere hamile olduğumu öğrendim. 6. Haftam henüz. İlk doğumum normaldi ve yine normal sun istiyorum.. ama devlet Hastanesi'nde ikizleri sezeryanla alıyoruz dediler. Canım sıkıldı.

X