ikiz bebeklerim küvezde dualarınızı bekliyorum 🌸

Ahh canım benim inşallah sağlıcakla hemencecik çıkarlar küvezden Rabbim yardımcıları olsun kuzucukların. Tek mi çift mi canım ikizlerin kaç haftada doğdular

Canım benim çok teşekkür ederim. 33 haftalık doğdular tek yumurta ikizleri. Çok üzülüyorum 😥
Üzüntünü anlıyorum canım 33 hafta çok erken değil merak etme ikiside iyi olacak inşallah. Bende 28 haftalık ikiz doğum yapmıştım benimkiler melek oldu maalesef ama inşallah seninkiler hayata sana sımsıkı tutunacaklar Rabbim yardımcınız olsun

Üzüntünü anlıyorum canım 33 hafta çok erken değil merak etme ikiside iyi olacak inşallah. Bende 28 haftalık ikiz doğum yapmıştım benimkiler melek oldu maalesef ama inşallah seninkiler hayata sana sımsıkı tutunacaklar Rabbim yardımcınız olsun
Allah razı olsun canım. Sana da üzüldüm ne desem bilemedim😔 ciğer geliştirici yapıldı hatta küvezde de yapılmış

Ben 29. Haftada doğum yaptım. Uzun süre küvezde kaldı kızım şuan gayet sağlıklı. Doğum yaptığın hafta çok da kötü sayılmaz. Ayrı kalmak zor, endişelenmemek mümkün değil ama inan şuan çok güvenli yerdeler.

İnşallah kızlar 🙏🏻 Bebeklerimden biri burundan oksijendeymiş ancak diğeri entübe. Entübe olanın durumunun kritik olduğunu söylüyorlar 😥

Entübe olup durumu kritik dendikten sonra iyileşen bebek var mı acaba ağlamaktan mahvoldum doktorlar da farklı bir şey söylemiyor ne yapacağımı şaşırdım kızlar 😔

herkese merhaba kızlar. İkiz bebeklerim yoğun bakımda küvezdeler acaba bizim için dua edebilir misiniz? Desteğinize çok ihtiyacım var 🕊
Allahh yardımcıları olsun inşallah canım benim 🥺 Benimde ikizlerimin bir tanesi küvezde kaldı canımdan can gitti öldüm öldüm dirildim sanki 😥 Seni çok iyi anlıyorum Allâh yar ve yardımcınız olsun. Allah biran önce birbirinize kavuştursun inşallah yüreğini ferah tutmaya çalış ki iyi olsun 🙏🙏

herkese merhaba kızlar. İkiz bebeklerim yoğun bakımda küvezdeler acaba bizim için dua edebilir misiniz? Desteğinize çok ihtiyacım var 🕊
İnşallah cabucak cıkarlar evinize gelirler bebişler ❤️ artık cok daha küçük doğanlar bile küvezde toparlıyorlar olumsuz düşünme sayılı gün gibi inşallah sağlıklı hayırlı ömürleri olur❤️

Kızlar merhaba. Hepinizin Kandili mübarek olsun. Bu mübarek gecede kızlarım için de dua eder misiniz? Rabbim tüm dualarımızı kabul eylesin 🙏🏻

X