İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran ikizler burcuyla evlı olanlar..

geçinmek çok zor bu burçla ya sürekli haklı görüyorlar kendilerini haksız oldıklarını asla kabullenmezler ve kendilerinin bir hatası olduğu zaman hemen arayı düzeltmek isterler ama sen suçluysan üstüne gelirde gelir.

benim eşimde ikizler gerçekten zor bu burçla anlaşmak bazen sıkıcı oluyo bide ben yengecim hiç anlaşamayan burçlarmış:mymeka:

ikizler erkegı cok çözümsüzdür, süreklı komık ve ters cevaplar verır gercek mı yalan mı anlayamazsınız
genelde sinir etmeye cabalar karsısındakını ve basarıya da ulasır..

dengesızdırler harıp seylere garıp paralar harcalr eglenmey ıseverler ama cok zaman baskalarıyla
kadın olsun erkek olsun sohbete bayılırlar ard nıyetten degıl sohbetı sevdıklerı ıcın samımı olurlar.
tanıdıklarım böyle, kolay erkekler degıldır ama ıyı erkeklerdır guzeldırler cekicidirler zekidirler de ve kolay yönlendırılırler

benim eşimde ikizler gerçekten zor bu burçla anlaşmak bazen sıkıcı oluyo bide ben yengecim hiç anlaşamayan burçlarmış:mymeka:

canım bizde de ben ikizler, nişanlım yengeç ve nedense bende hiç anlaşamadığımızı düşünüyorum :) olaya bakış açımız tamamen zıt. Hiç romantik değil, lafı yanlış yerde söylüyor ve daha şimdiden nasıl geçim ederiz diye düşünüyorum çok zor olacak çok zor

bemim eşim de ikizler ben de tam anlamıyla çözdüm diyemem gerçekten de anı anına uymuyor

Ben balık nişanlım ise ikizler burcu.Hiç geçinemeyen iki burç ama şuana kadar hiç bi sorunumuz olmadı.Biraz değişken bir burç kabul ediyorum ama çokda hassaslar.Kolay kolay aşık olmazlar ama olduklarında gözleri ondan başkasını görmez ve hep sevdiğinin mutluluğu için çabalar.coksekeriremsu

ilk eşim ikizlerdi.anlaşamadım çok yoruldum.ve sonunda bay bayyy dedim.anlaşılması zor bir burç.kolay gelsin

Ben balık burcuyum ve eşimde ikizler burcu gerçekten bazen anlaşamadığımız noktalar oluyor.İkizler gerçektende çift karekter.Eşim bazen kuzu gibi oluyor bazen sinirli:roflol:

benim eşim de ikizler burcu ben de akrebim ..anlaşması o kadar zor ki bir bakıyorsun sinirli bağırıp çağırıyor aradan iki dakika geçmişden birde bakmışın neşeden kahkahalar atıyor yani nerede ne yapacağı hiç belli değil.ama şu geröek varki uyumlular...kısacası çift karakterliler siyah ve beyazın kardeşliği gibi ruhları

ben oğlak ,eşim ikizler inanılmaz uyumsuzuz.ama .birbirimizi sevsekte bu kadar uyumsuz bir çift olamaz...

bende gün geçtikce fıkrımı degıstırıyorum ıkızler burcu demekkı hep boyle gercekte ncok sevıorm cogunlukla ıyıde anlasıyoruz ama bazen oyle bıer oluyor kı tanıyaımoyrum sonra psıman oluyor ama ıs ısten gecmıs oluyor

Benim eşimde ikizler aslında anlaşması zor diyemem şöyle zaten onu anlamaya çalışmıyorum:)ben anlamaya çalıştıkça yanlış anlıyorum ki ayrı kutuplarda oluyoruz.İkizler burcu ile evli iseniz bana göre işiniz zor ....Bugun beğendiğini yarın beğenmeyen gibi huylara sahipler.Bu burçtakilerin çoğunu denemişimdir hepside aynı.ya ben öylelerine rastladım yada gerçekten ikizler burcu bu türde:)))Tabiki yükselen burçlarda kişiyi etkiliyor

benimde sevgilim ikizler burcu,2senedir çözemedim huyunu suyunu..iki farklı kişiyle çıkıyor gibi hissediyorum bazen kendimisırnaşık şey

ben oğlak ,eşim ikizler inanılmaz uyumsuzuz.ama .birbirimizi sevsekte bu kadar uyumsuz bir çift olamaz...

Bende oğlağım, eşim ikizler...
Uyumluyuz biz...
Biraz çocuk gibidir İkizler...
Hep idare etmeniz gerekir...
Çabuk sıkılır...
Ama harika bir aşıktır, gönül insanıdır...
Yaşamı zorlaştırmaz size...
Eğlencelidir, sürekli güldürecek bir şey bulur....
Ben mutluyum ikizler ile olmaktan...

bu ıkızler burcunu tam anlamıyla nasıl cozeceğiz...............

canım 29 yıldır çözemedim ikizler deyip geçmeyin zaten bazen üçüz dörtüz beşiz bile olabiliyorlar çift değil de kaç karekterli belli olmaz amaaa çok tatlı dırlar
ben memnunum canım ya ŞenizŞeniz

Bende oğlağım, eşim ikizler...
Uyumluyuz biz...
Biraz çocuk gibidir İkizler...
Hep idare etmeniz gerekir...
Çabuk sıkılır...
Ama harika bir aşıktır, gönül insanıdır...
Yaşamı zorlaştırmaz size...
Eğlencelidir, sürekli güldürecek bir şey bulur....
Ben mutluyum ikizler ile olmaktan...

on gün sonra bi ikizlerle evlenicem baştan beri yazılanları okuyunca moralim bozulmustu ama elfidacım moral verdin sağola.s

X