İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran ikizler burcuyla evlı olanlar..

benim eşimde ikizler sanki içinde iki ayrı insan var.önceleri çok zorlanıyordum ama ben başak burcuyum sabır taşıyım.allaha şukur farklılıklarımıza saygı gösterip geçinip gidiyoruz

22 yıllık eşim ikizler, zor eş ama galiba kime sorsanız eşleri için genelde zor derler.Aslında eş olmak zor.Karşılıklı fedakarlık ister.Bir de bana tecrübelerimin öğrettiği, eş olmak aynı olmak her dakkikayı beraber geçirmek demek değildir.Eş olmak hayatı paylaşırken birbirine yaşam alanı da bırakmayı unutmamaktır.Eşimiz oldu diye ya da eş olduk diye aynı yaşamın içine girmedik, sadece iki yaşamı yanyana getirdik.Zaman zaman eş, zaman zaman arkadaş, zaman zaman ebeveyn, zaman zaman çocuk olacağız birbirimiz için.Herkese eşi ile mutlu uzun yıllar diliyorum.

benim sevgilimde ikizler hiçte kolay degil
gerçekten huyunu suyunu ögrenmek gerekiyor
bide bi dedigi bi dedigini tutmuyor bazen

benim sevgilimde ikizler hiçte kolay degil
gerçekten huyunu suyunu ögrenmek gerekiyor
bide bi dedigi bi dedigini tutmuyor bazen

nehirim sözlün ikizler mi :KK70: valla Allah kolaylık versin bir ikizler olarak hiç kolay olmayacağını söylemem lazım ama hep dediğim gibi yaptırmak istediğini kibar dille, sesini yükseltir yok ben bunu istiyorum olacak tarzında bildirirsen yandın. Onun dışında en iyi sevgili eş bence :)

Benim nişanlımda ikizler 1-2 yıldır beraberiz ilk zamanlar baya zorlandım ama daha sonra alıştım aşırı kıskanç çabuk sinirleniyo ama 1 o kadarda çabuk sakinleşiyo beni bazen kırar ama kırdığının farkındadır ve hemen gönlümü almasını bilir:asigim: bu arada bende koçum. Huylarımız hemen hemen aynıdır aslında ama o biraz daha zor birisi:1closedeyes: Hrşeye rağmen düşüncelidir sorumluluklarının farkındadır sevyom+asiğim :asigim::asigim:

Son düzenleme:
nehirim sözlün ikizler mi :KK70: valla Allah kolaylık versin bir ikizler olarak hiç kolay olmayacağını söylemem lazım ama hep dediğim gibi yaptırmak istediğini kibar dille, sesini yükseltir yok ben bunu istiyorum olacak tarzında bildirirsen yandın. Onun dışında en iyi sevgili eş bence :)

evet canım hiç kolay deil ama artık çözdüm ben olayı hem onun her istedigini yapıyorum hemde kendi istedigimi yaptırıyorum:)

onları anlamak demek dunyayı anlamak demek.ki bu mumkun deıl.bırısıne beddua etmek ıcın ıkızler burcu oglun yada sevdıgın lsun demek lazım.2sanıye ıcınde nasıl bır oncekı sozlerının aksını ıddıa ederler gozlerını aca aca sasarsınız.anlasamadım canım.ondan ayrıldım zaten.hayatımın en buyuk hatasını yaptım sana kolay gelsın.:roflol:Kötü Kazen

Benim eşimde ikizler. bence ikizler erkegi en arıza erkek tipi. yani genel ozelliklerine bakılırsa değişken, nazlı, ani çıkışları olan, bigun iyi ertesi gun kotu, bigun sizi goklere cıkan başka gun olmadık yerde iteleyen bir tip . şöyleki ben terazi burcuyum ve teraziler ikizlerle cok iyi anlaşırlar eger burclarımız tutmasaydı pek anlaşacagımı sanmıyordum ama aramızda garip bir bağ ve iletişim var. ama biri bana sorsa sence ikizler erkegi ile ilişki - evlilik olurmu die durma kaç o adamdan derdim :)))

benim eşimde ikizler ben yengeç im gerçekten ikizler le anlaşmak geçinmek çok zor ilk zamanlar çok zorlandım ama alıştım birşey söylediğinde yada yaptığnda aslında ne demek yada yapmak istediğini anlıyorum
onları çok iyi tanımak gerekiyor ikizlerle beraber olan herkese allah sabır versin ama birde iyi tarafı var her an sizi şaşırtabiliyorlar yani süprizlerle dolular

tuttugu takımın forması , tshirti olabilir, kol dugmesi olabilir yine sevdigi tarzda tshirt gomlek olabiir. elektronik olarak fotograf mak i ipod olabilir .eşime aldıklarımdan seçmeler :))

eşim de ben de ikizleriz ama şimdiye kadar 1 saat bile küslüümüz olmamıştır bu biraz da bence insanın karakterinin oturması kendinin eksik yanlış yönlerini tanımasıyla alakalı..hiçbir dengesizliğini görmedim 2 senedir benim kaprislerim oluo arada ama o da yaşla alakalı biraz, şimdi yazdıklarınızı okuyunca yine acaba gerçekten ikizlermi die düşündüm bi an:) son günlerinde doğmuş boğa nın özelliklerine daha çok uyuo. bi de bence ikizler erkei ve kadını kova başak aslan gayet güzel anlaşır fakat yengeç ve ikizler dünyanın en zıt iki burcu bence akrep ve ikizleri de düşünemiorum:1no2:

eşim de ben de ikizleriz ama şimdiye kadar 1 saat bile küslüümüz olmamıştır bu biraz da bence insanın karakterinin oturması kendinin eksik yanlış yönlerini tanımasıyla alakalı..hiçbir dengesizliğini görmedim 2 senedir benim kaprislerim oluo arada ama o da yaşla alakalı biraz, şimdi yazdıklarınızı okuyunca yine acaba gerçekten ikizlermi die düşündüm bi an:) son günlerinde doğmuş boğa nın özelliklerine daha çok uyuo. bi de bence ikizler erkei ve kadını kova başak aslan gayet güzel anlaşır fakat yengeç ve ikizler dünyanın en zıt iki burcu bence akrep ve ikizleri de düşünemiorum:1no2:

canım bu dediğinde yine karakter oturmasıyla alakalı

Son düzenleme:
Benim eşimde ikizler burcu.Ben ise koç..İdeal burç uyumu diye okudum.koç kadını+ikizler erkeği.Eşimden memnunum.Bazen ufak tefek çatışmalarımız olmasına rağmen.Her türlü inadımı ,kaprisimi sabırla çekiyor.Çok sabırlı sakin biri....Ama bazen inanılmaz çıkışları oluyor.Ben bile şaşıyorum.Bu da ikizler burcunun diğer yanı olsa gerek.Tek bir şikayetim var aşırı üşengeç oluşu.Şunu yapalım dediğimde sonra bakarız demesi.Benim gibi koç burcu olan aceleci iş bitirici birine ne kadar işkenceli bir durum.Allahım genede ikizler burcu kocamı başımızdan eksik etmesin.Allah sağlık sıhhat versin cümlemize.......Bütün kk daki kardeşlerime......

ıkızlerı tanıyınca anlasıyorusunuz

ama tanıyana kadar epey zor oluyorr

peki ikizler burcu sadıkmıdır eşine.Biraz arkadşlarına önem veren biri ayrıca yanılıormuyum gezmek eğlence dendimi herşeyi bırakır bi randa çok düşkün eğlenmeye kendine zaman ayırmaya

benim eşimde ikizler burcu ilk zamanlar çıldırdım anlar oldu ama zamanla alıştık birbirimize ama anlaşması zor bir burç değişken çünküa.s.

ve aşırı sinirliler yaaa ne zmana neye kızcakalr belli olmuyor ve gerçekten kızdıkalrındada yanlarına yaklaşmıycaksın bazen surat yapmaları çok uzun süre biliyorum ama bana ikizler erkeği çok sadık bir karekter geliyor siz ne düşünüyorsunuz

X