İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran ikizler burcuyla evlı olanlar..

ben ikizler ve kocisim de ikizler gayet güzel anlasiyoruz... ikizler burcu biraz zor bi burctur hem kendim hemde esimden biliyorum ama gayet eglenceli, gülmeye ve gldürmeye bayilir yani ikizlerle olan insann yaslanicagina asla inanmm kaydirigubbakcemile5

BENİM EŞİMDE İKİZLER HAKİKATEN ÇOCUK GİBİLER HERŞEYE ÇOK HEVESLİDİR AMA EN HEVESLENDİĞİ ŞEYLERDEN BİLE ÇABUCACIK SIKILIR HİPERAKTİF GİBİ BİŞEY MERHAMETLİDİR İYİ NİYETLİDİR TABİ BAZEN BENİMDE ÇÖZEMEDİĞİM ZAMANLARI OLDU GENELDE PEK Bİ ŞİKAYETİMİZ YOK Şeniz

benim eşimde ikizler sanki içinde iki ayrı insan var.önceleri çok zorlanıyordum ama ben başak burcuyum sabır taşıyım.allaha şukur farklılıklarımıza saygı gösterip geçinip gidiyoruz

daha önce böyle yazmışım.kendimi düzeltiyorum gıcık oluyorum ona.hep ben sabretmekten bıktım.son dereğce zeki karizma insan,becerikli,bana çok yardımcı ama şu yanar dönerliği yokmu beni öldürüyor.sanki duygusuz gibi hep yüzeysel yaşıyor

daha önce böyle yazmışım.kendimi düzeltiyorum gıcık oluyorum ona.hep ben sabretmekten bıktım.son dereğce zeki karizma insan,becerikli,bana çok yardımcı ama şu yanar dönerliği yokmu beni öldürüyor.sanki duygusuz gibi hep yüzeysel yaşıyor

sanırım bugün kızgınsın eşine kaydirigubbakcemile3

bende ikizler burcuyum ama bu zamana kadar hep ben sabır taşıyım diye kızardım kendime kaydirigubbakcemile3 olmasam mı napsam acaba

bir ikizler olarak,yıldıznameye baktırmış biri olarak ve 9tane ikizler kadını tanıyıp istatiski tutulmuş sonuçları olarak :ikizler enaz bir ve üzeri ayrılık yaşar,genelde kilolu tipler olmazlar max balıketi sınırında kalırlar kadınlarının enaz bir veya üzeri düşük,kürtaj tecrübeleri olur kadınlarının sıklıkla miyop olmak üzere göz bozuklukları vardır

bende eşimde ikizler.o yüzden onu ii anlıyorum onun yerinde olsam o an bende öyle yapardım diyorum.
biz anı yaşarız .evet tembeliz üşeniriz.ama canımız isterse en temizde,çalışkanıda biz oluruz.
romantizm bize komik gelir çoğunlukla.eğlenceliyizdir ve tabi zekii.çevremizde mutsuz somurtkan görmek istemeyiz.bize dert anlatmayın sizinle bi daha görüşmek istemiyebiliriz.kimse kimseyle tam anlaşamaz zaten.yoksa bütün kardeşler süper anlaşırdı dimi.aynı ortamda aynı anne babadan olmalarına rağmen çok farklı olunuyor.eşinin farklı olduğunu kabul et.:)

Aman aman ikizler burcumu Allah korusun:)))Onu anlaması çözmesi çok zor yada bana öylesi rastladı bilemiyorum.Ama şu varki arkadaşlarımı bile bu burçtan seçmem günü gününe saati saatine uymayan biriler.bugun beğendiğini yarın beğenmeyen kişiler hatta birazcıkta yalan var Neyse ikizler burcu olanlar alınmasın onların belki yükselen burçları farklıdır.Ama ben derim ki ikizlerden anlaşılır bir eş olmuyor

eşimke ikimizde ikizler burcuyuz 14 yıllık evliyim şu ana kadar bi sorun yaşamadık anlaşıp gidiyoruz Allah herkese iyi geçimler versin inşallah.

ben 10 yıllık evliyim eşimde büyük kızımda ikizler .. benim bu on yıl boyunca anladığım ikizlerin çift karakterli olduğu çünkü eşimin bir yanı mükemmel bir insan diğer yanı ise karmakrışık...

benim eşimde ikizler burcu bi anı diğer anını tutmadığı çok olurkaydirigubbakcemile3 ben yengeç burcuyum ikizler burcu ile alakalı bi yazıda 2 ikizler masaya oturur ama aslında 4 kişidirler diyodu:roflol: bide doğrucu davutmuşlar delikafadulden

Ben boğayım evet benim nişanlım da bi ikizler:içelim:, çocuk gibiler çok değişkenler ama bi o kadar da tatlılar yahu.:eek: Ama o değişken zamanları yok muuu ahh o zamanlar böyle kalıveriyorsunuz:1shok:. Çünkü sevmediğini söylediği şeyi o an seviyordur, çok sevdiği bişiden o an nefret ediyordur anlayamazsınız:uhm:. Yahu kuzular, yıllardır ikizlerle evli olanlar size sesleniyorum, siz artık tanımışsınızdır biliyorsunuzdur, tamam değişkenler ama, var mı püf noktaları şöyle onların hoşuna gideceği şeyler ya da etkileyen şeyler ne bileyim işte. Söyleyin de biz de uygulayalım bilelim:sm_cool:

ben ikizler eşim terazi onu anlıyorum bende gayette anlaşıyoruz:asigim:

Bir bn şikayetciyim o zman eşim ikizler ben aslan burçluyum
ortak anlaştığımız çok az şeyler var biz anlaşamıyoruz bunu anladım

Bir bn şikayetciyim o zman eşim ikizler ben aslan burçluyum
ortak anlaştığımız çok az şeyler var biz anlaşamıyoruz bunu anladım

gerçekten katılıyorum bazen öyle yıpratıyorlarki bende aslan burcuyum ve çogu zman kararlıyım
ama nişanlımın dönekligi öldürdü beni kafamçokkarıştı

Ben boğayım evet benim nişanlım da bi ikizler:içelim:, çocuk gibiler çok değişkenler ama bi o kadar da tatlılar yahu.:eek: Ama o değişken zamanları yok muuu ahh o zamanlar böyle kalıveriyorsunuz:1shok:. Çünkü sevmediğini söylediği şeyi o an seviyordur, çok sevdiği bişiden o an nefret ediyordur anlayamazsınız:uhm:. Yahu kuzular, yıllardır ikizlerle evli olanlar size sesleniyorum, siz artık tanımışsınızdır biliyorsunuzdur, tamam değişkenler ama, var mı püf noktaları şöyle onların hoşuna gideceği şeyler ya da etkileyen şeyler ne bileyim işte. Söyleyin de biz de uygulayalım bilelim:sm_cool:

eee ama kimse yok mu tüyo veren????senağlama

X