İKLİM im hoşgedin dünyamıza.......

uzun doğum hikayesi yazma konusunda ben d seninle aynı fikirdeyim...
yazı için teşekkürler..
Allah analı babaalı büyütsün..tebrikler...
darısı bizlerin başına inşallah.........

nihayet sen de başarıdn çıtırcım inan hastanede bile aklıma sen geldin naptı doğurdu u acaba dedim ne güzel allahım gönlün göreverdi de sağlkla kucğına aldın meleğini Rabbim anal bbalı sağlıklı büyütmeyi nasip etsin

gercekten insan cok duygulanıyor. bu kadar güzel bir doğum öyküsü yazdığın için teşekkür ediyorum.
Allah ın izniyle, analı babalı ve daima sağlıklı büyütürsün bebeğini inşallah. tebrik ediyor aman nazar değmesin diyorum.
darısı bizim başımıza inşallah...

:teytey: :teytey: :teytey:
Maşallah İklim kızımıza :nazar:
Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin çıtır çok sevindim ya ben de normal doğum istiyorum ama bebiş baya büyüdü diye korkuyordum, doğum hikayen beni motive etti açıkçası..

allah analı babalı büytsün canım ya uzun yazınca okuması da çooook zevkli oluyor emin ol emeğine sağlık

Canim,Allah anali babali buyutsun.Gozunuz aydin.:nazar:
Hikayenidde cok guzel yazmisisn..

çok güzel iklim hanımmmm :nazar: değmesin kuzucuğuna..
rabbim analı babalı büyütmek nasip etsin...

çıtırcım hikayeni okurken valla gözyaşlarıma hakim olamadım öyle güzel yazmışsınki bir an kendimmiş gibi hissettim:)inşallah darısı bizlerin başına sırası gelen gidiyor tabiki doğuma bende senin gibi normal istiyorum ama kısmet tabiki.minik kuzunla ailenizde bir ömür boyu mutluluklar canım:)hayırlı ve sağlıklı evlat olsun inşallah.

bir doğum hikayesi bu kadar harika anlatılır ya maşallah çıtır kızınla güzel günler sizlerin olsun Allah analı babalı büyütsün gözün aydın :nazar:

allah analı babalı büyütsün uzun ömür versin inşallah yavruna... bende uzun hikayelere bayılıyorum çünkü öyle merak ediyorum ki o anı... inşallah bizde senin gibi alırız yavrularımızı kucağımıza.. ağlattın beni :)) aynı dediğin gibi... sanırım hepimiz bu duyguyu çok iyi biliyoruz. kadın olmak anne olmak çok başka bir duygu

o kadar güzel anlatmıssın ki ...sanki hepsini yasadım allah analı babalı büyütsün melegini nazarlardan korusun bitaneni...

Maşallah ikinizede Allah bağışlasın yavrunuzu çok güzel anlatmışsın

allah analı babalı büyütsün çok duygulandım allah kimsenin kucağını boş bırakmasın bizede böyle güzel doğum hikayemizi yazmayı nasip etsin

Allah analı babalı,sağlıkla büyütsün bebeğini:))
ben de çok mutlu oldum okurken çünkü senin gibi düşünenlenim,keşke daha uzun yazılsa diyenlerden,çook teşekkürler:))
darısı başıma:))

allah analı babalı büyütsün maşallah çok güzel bir bebiş tıpkı tüm bebekler gibi darısı bizlerin başına

canım gözün aydın tebrik ederim allah analı babalı büyütsün inşallah bebiş çok tatlı allah nazarlardan korusun :nazar:a.s.

canım gözün aydın
gözyaşları içinde okudum bu güzel doğum hikayesini
Allah sağlıkla mutlulukla huzur içinde büyütmeyi nasip etsin
bize de bu eşsiz mutluluğu yaşatsın Rabbim
artık bizde gün sayıyoruz ve doğum hikayemizi yazacağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz dualarınızı eksik etmeyin darısı tüm bebek isteyenlerin başına

gözün aydın tam tamına hayalini kurduğum hikayeyi okudum bol sütlü günler hepimize inşallah

canımmm rabbim analı bablı büyümeyi naip etsin meleğine..maşallah Allah nazarlardan saklasın

X