İKLİM im hoşgedin dünyamıza.......

cok guzel bir hikayeydi canim,bunu guzel duygularla yazdigin o kadar belli ki...Allah mutlulugunuzu daim etsin,yavrunu da anali babali buyutsun insallah..
darisi da bizim basimiza hayirlisiyla...

canım benim gözünğz aydın..senin adına çok sevindim.çok müthiş duygular yaşamışsın ve de çok güsel anlatmışsın..bende aynı duyguları yaşadım..allah her isteyene nasip etsin inşallah..darısı diğer hamişlerin başına artık.umarım her biri sorunsuz tamamına erdirir bu mucizevi olayı..

teşekkür edıyorum herkese..bu mutlu anı herkesın yaşamsıdileğiyle.....

analı babalı büyüsün canım
allah nazarlan saklasın :nazar:
cok güzel yazmıssım tutamadım kendimi senaglama

allah analı babalı büyütsün canım.halen aglıyorum.ve ne yazıcamı bilemiyorum.cok güzel yazmıssın canım.mevlam tüm isteyenlere nasip etsin

Hayat ne kadar tuhaf değil mi.Bir zamanlar sen doğum hikayelerini okuyup ağlarken,artık senin de bizleri okurken duygulandıran,ağlatan bir hikayen var.Çok güzel ifade etmişsin duygularını.Okurken sanki oradaymışım gibi hissettim:)Göz yaşlarımı tutamadım.Kimbilir belki sen de benim hikayemi okur o mucizeyi tekrar yaşarsın.Allah bağışlasın yavrunuzu.Sağlık ve mutululukla...

ne güzel yazmıssın bir hikaye ancak bu kadar güzel anlatılır sıkmadan korkutmadan bizleri sağlıkla buyusun küçük kuzun analı babalı inşallah

gözün aydin umarim bebeginle cok mutlu güzel günler gecrirsin benimde hikayem hemen hemen ayni bebegin dogduktan sonraki bir bakisi hersey deger dimi benim hayatimin anlami oldu kizim hayatimin merkezi annemin kiymetini birkere daha anladim allahim herkese yasatsin annelik duygusunu:Saruboceq:a.s.:nazar:

o kadar guzel anlatmıssınkı resmen yasadım :)) Allah bagıslasın yavrunu sana bır omur boyu mutluluklar dılerım..

çooookkk tatlııı allah size bağışlasın bende normal doğum istiyorum bakalım kısmet

cok gec olsada uzun zamandır okudugum en guzel dogum hıkayesıydı..canım benım allah mınık kızına uzunnn saglıklı sıhatlı omur versın.allah ayırmasın...

kendi doğum anımı hatırlayıp yine yaşlar boşandı gözümden...

Allah analı babalı büyütsün inş..

allah analı babalı büyütsün mutluluğunuz daim olsun inş.
uzun sağlıklı mutlu ..... bi yaşam sizi bekliyordur inş.

bebek için karar vereli henüz 15 gün oldu ve bu ay tutturamadık, henüz ilk ay diyoruz düşünmüyoruz bi dahaki aya inşallahh diyoruz ama bu hikayeleri okumadan edemiyorum.
uzun olmasını istiyorum açarken hep.
ve dediğiniz gibi gözlerim doluyor okurken :-)
dua ediyorum Rabbim isteyen herkese bu muhteşem duyguyu tattırsın inşallah diye.
ve yine dua ediyorum ben de böyyle upuzun yazayım ve insanlara moral vereyim muhteşemliği anlatırken :-)

Rabbim hayırlı, sağlıklı ve başarılı bir ömür nasip etsin inşallah yavrunuza :-)

bu arada: gülüşüne kurban olurum ben onun yaa, maşallah subhanallah... nazarlardan korusun Rabbim :-)

allahım analı babalı büyütsün yavrunu.:Saruboceq:hikayeni okurken gözyaşlarımı tutamadım.senağlamabende hamileyim.doğum hikayelerini okurken garip oluyorum nedense..:CüvCüv:
allah tüm hamilelere sorunsuz doğum nasip etsin inşalllah.:emir_bebek:

benim gibi normal doğum delisi bir anne işte..
bende ne kadar şstedim normal doğumu..suni sancıyla oldu ama normal oldu...
çok çektim ama normal oldu...
allahım yavrunuzu size bağışlasın analı babalı sağlıklı büyüsün inşallahhh

allahım analı babalı büyütsün yavrunu.:Saruboceq:hikayeni okurken gözyaşlarımı tutamadım.senağlamabende hamileyim.doğum hikayelerini okurken garip oluyorum nedense..:CüvCüv:
allah tüm hamilelere sorunsuz doğum nasip etsin inşalllah.:emir_bebek:

amınn
:Saruboceq:
benim gibi normal doğum delisi bir anne işte..
bende ne kadar şstedim normal doğumu..suni sancıyla oldu ama normal oldu...
çok çektim ama normal oldu...
allahım yavrunuzu size bağışlasın analı babalı sağlıklı büyüsün inşallahhh

kaydirigubbakcemile3normal dogum delısı lafı cok hosuma gıttı:roflol:
1 sene olucak nerdeyse kızım dogalı.cok cbuk gecıyor zaman cokkk...:asigim:

X