Makyaj Ürünleri Ilarzu makyaj salonu asn dnmzde ona makyajmz ona yaptralm diyenler!!!

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
annaa bu topik yine hortlamıışşş:)))

canlı tutalım makyaj salonu açınca adres neyim vririm reklam olur:)))

valla canım ben pazarlama alanında lisans yapmış ve bualanda eğitimler veren biri olarak nacizane fikrimi belirtmek istiyorum sana.....( ilk kez ciddi takınıyorum topikte hehehe)

arzucum senin videolarını ilkkez izlediğimde dedim ki " bence makyöz olmalı harika biri sempatik,hem eli hem dili ,herşey mevcut yetenek hat safhada ,nerde ne uygulayacağını çok iyi biliyor teknikleri kapmış,bir çok güzellik uzmanına taş çıkartır " demiştim.....

ama senin kazancın öncelikle sempatikliğinden olacak bundan eminim okadar tatlı okadar içtensin ki, senin bu samimiyetin içten davranışların tek reklamın olacak....zaten sana makyaj yapan biri etrafındaki en az 7 kişiye makyajından bahsedecek ve reklamın kendiliğinden oluşacak.....ki müşterilerinde bayan olacağından bu sayı 7 değilde 77 bile olurkaydirigubbakcemile3

kesinlikle sana bir salon gerekiyor yeteneğin körelmeden gençlik gitmeden hemen aç hemennn hiç durma derim sanaaa.....yakışır davşanıma:lepi:

oyy davşanımmm benimmm çiçeğim

ne güzel şeyler yazmışsın yaaww utandım accuk bebekim:))))

elime fırsat geçsin açacam gız görürsün bak makyaj ürünü de pazarlarız ahanda sana ek iş çıktı bak:)))

oyy davşanımmm benimmm çiçeğim

ne güzel şeyler yazmışsın yaaww utandım accuk bebekim:))))

elime fırsat geçsin açacam gız görürsün bak makyaj ürünü de pazarlarız ahanda sana ek iş çıktı bak:)))

ehehehe pazarlamada benim işim haklısın ...... bu alanda da ben meslektaşlarımı tek gecerim işte bu konuda mütevazi olamıycam dermişim:lepi:kaydirigubbakcemile3duyun sesimizi eyy kozmetik sektörüüüü..............birimiz yapacaz birimiz satacaz bulamazsınız böyle ikiliyi :lepi::lepi::jeyyar::jeyyar::roflol:

alllaahhh kıslar yaşadık hatunlar bize şindik indirimde yaparlar :KK70: dimi ilarzum

yapmaz mıyız kız emeklimmm kk lılara özel indirim

önce nickinizi söyliceniz sonra indirimi götüreceniizzz:))))))

çok mantıklı bi topik opuyorumnanaktan
yaa ben de nişanlanıcaamm banada yap arzu ablazemuszemus

oy saaa gurban olam ben

sen ben olmasam da dünya güzeli olursun zaten çiçeğimmmm kıyamam

ayyy çok teşekkür ederim çok utandım ... senin kadar olamam arzu ablam:kedi::asigim:

Ay ben bu topiği yeni gördüm valla şuan için damat adayı bilem yok ama epeydir düğün, kına hatta nişan ve söz makyajımı keşkem ilarzu ya yaptırabilsem diye düşünüyordum bu topik benim duygularımın tercümanı olmuş bu kadar olur :jeyyar: Hatta acaba olduğum şehire balımı getirtebilmek için uçak bileti alsam kabul edermi kine diyordum yani planları bilem yapmaya başlamıştım :kedi:

ilarzum buralarda olsan vallada bilaada sana yaptırırım ama bursaya gelipte 8 saat geri dönmek olmiiy kuzumeyvahedigeldismile

ayyy çok teşekkür ederim çok utandım ... senin kadar olamam arzu ablam:kedi::asigim:

pericimmm yirim sini beenn:ecrin_bebek:

Ay ben bu topiği yeni gördüm valla şuan için damat adayı bilem yok ama epeydir düğün, kına hatta nişan ve söz makyajımı keşkem ilarzu ya yaptırabilsem diye düşünüyordum bu topik benim duygularımın tercümanı olmuş bu kadar olur :jeyyar: Hatta acaba olduğum şehire balımı getirtebilmek için uçak bileti alsam kabul edermi kine diyordum yani planları bilem yapmaya başlamıştım :kedi:

kız daha damat yoksa bakalım benim evlendiğimde nerde yaşayacağım daha belli deel ya bakarsın senin oraya düşeriz dicem yurt dışında değilsen eğer tabi:)))

ilarzum buralarda olsan vallada bilaada sana yaptırırım ama bursaya gelipte 8 saat geri dönmek olmiiy kuzumeyvahedigeldismile

oyyy memleketimin en güzel yerlerinden biri aydın cüğerimm kız belki sen bursaya yada istanbula gelin gelirsindelikafadulden

kız daha damat yoksa bakalım benim evlendiğimde nerde yaşayacağım daha belli deel ya bakarsın senin oraya düşeriz dicem yurt dışında değilsen eğer tabi:))

Aa hakılsın bak şeker ay inşallah benim olduğum yere gelin gelirsin :dance: Yok tatlım yurt dışında değilim Canımcım ben bugünden itibaren dua etmeye başlıyorum aynı şehirde yaşayalım diye :Saruboceq: :Saruboceq:

Evet bencede... ılarzum bak fun club 'ın var işteeee dedim ben sana o kadarrr

kız daha damat yoksa bakalım benim evlendiğimde nerde yaşayacağım daha belli deel ya bakarsın senin oraya düşeriz dicem yurt dışında değilsen eğer tabi:))

Aa hakılsın bak şeker ay inşallah benim olduğum yere gelin gelirsin :dance: Yok tatlım yurt dışında değilim Canımcım ben bugünden itibaren dua etmeye başlıyorum aynı şehirde yaşayalım diye :Saruboceq: :Saruboceq:

yaaa erşeyin bi ihtimali vardır köpüğümmm

Evet bencede... İlarzum bak fun club 'ın var işteeee dedim ben sana o kadarrr

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

vıy anassınıııı:kedi::kedi:
ben tükkanı açarım da sinek avladığım zeman seni ararım bebişim:))))olumunekankayizsmile

AA ne sineği canım bak şimdiden bizi avladın ....Süpersin süperrr

kız sen istanbuldaymışsınnn

vallahi avladım bebişimm:))))) yuppiiiiiiii

X