Makyaj Ürünleri Ilarzu makyaj salonu asn dnmzde ona makyajmz ona yaptralm diyenler!!!

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ah canım Bursadaymışsın da,öyle özel günlerde falan ücretli makyaj yapmayı düşünmez misin ciddi ciddi? Bunlar ne kadar güzel makyajlar böyle! Sen de çok güzelsin nazar değmesin sana :1hug:

Ah canım Bursadaymışsın da,öyle özel günlerde falan ücretli makyaj yapmayı düşünmez misin ciddi ciddi? Bunlar ne kadar güzel makyajlar böyle! Sen de çok güzelsin nazar değmesin sana :1hug:

Canım çok teşekkür ederim güzel sözlerin için:))

düşünürüm canım niye düşünmeyeyim:))

süper olur balımmm
sen şu tatlı dilinle piyasada 1 numara olursun

kaydirigubbakcemile3

valla şu konuyu açtılar livim utanıyorum da böyle yazınca arkadaşlar :kedi:

emeklinin başının altından çıktı hep bunlar:)))

kaydirigubbakcemile3

valla şu konuyu açtılar livim utanıyorum da böyle yazınca arkadaşlar :kedi:

emeklinin başının altından çıktı hep bunlar:)))

oyyyyyyyy ne tatlı şeysin öyle olumunekankayizsmile cnm haribiden böyle bir salon açsan 10 numara olur ...güzel makyaj yapıyorsun çok çok tatlı dillisin sana gelen asla seni bırakamaz çok iyi iş yaparsın bence olumunekankayizsmile

emekli benim içimde bir konu açmıştı ...ah emekli aaaaaah ah :roflol:

oyyyyyyyy ne tatlı şeysin öyle olumunekankayizsmile cnm haribiden böyle bir salon açsan 10 numara olur ...güzel makyaj yapıyorsun çok çok tatlı dillisin sana gelen asla seni bırakamaz çok iyi iş yaparsın bence olumunekankayizsmile

hıım yakaladım sizi sırnaşık şeyben ciddi söylemiştim gerçekten açsan süper olur ilarzum bayanssulusmile
liv ne açmıştım ben ya hatırlayamadım?livi çok merak edioruz die miydi :dance:

hıım yakaladım sizi sırnaşık şeyben ciddi söylemiştim gerçekten açsan süper olur ilarzum bayanssulusmile

seni gidi seni tatlı şey evet öyle bir konuydu :roflol:

vay emekliye bak seeenn sositososito

hadi arkideşler yıldızı yükseltelim :enbuyukkk:

benim yıldızlarda bi sorun var balım değerlendirmememe rağmen değerlendirmişsinzi diyor
ve bunu herkese diyor tek yıldız öyle duruyor nedense

konu açıldığından beri aynı sorun duruyor hala

yegane müşterimsin emekli bilesin:hulya:

sositososito yivruuum çok pis konu açarım sengözlerimebaksanab

evet kesinliklee kaydirigubbakcemile5

ilarzummm, bana da şööyle naturel bir makkaş yapar mısın bebekimmm nikahımda yüffen hihoyyyt

Abla süpersin ya o makyaj yaparken şarkıyı mırıldanmana kopuyorum:)ıstanbulda isen yanına gelmek isterim nerdesinnnn

X