İlişki iletişim sorunsalı

cevaben

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2023
6
1
31
merhabalar geçen yaz iş yerimin önünü temizlerken birinin benim fotoğrafımı çektiğini gördüm. Yan esnaflarda adamı tutup polis çağırdılar. Ama bu olay olmadan önce içlerinden bitanesi beni instagramdan eklemişti daha önce. O zamanlar sevgilimle uzun süredir ayrıydık bende kabul ettim ve bir kaç kişi dışarıya çıktık. O zaman ayrı olduğum sevgilim bunu görmüştü. Zamanla biz ilişkiye tekrar başladık. Tabi o esnaf arkadaşı sordu bende anlattım sonra sildim heryerden ve konuşmam dahi olmadı tekrar sevgilimle barıştığım için rahatsız olduğu bir şeyi yapmam. Ama bu fotoğraf olayında o esnaf arkadaş bana yardım etti polis çağırdı vs. Ben ifade için karakola gittim o sıra sevgilim aradı. Bende karakolda olduğumu merak etmemesi gerektiğini söyledim. Ama o karakola geldi. Ben polise ifade verirken bir arkadaşımın benimleydi ve eşi onu almaya geldi. Olayı benim erkek arkadaşıma anlatırken o esnaf arkadaşı da söylemiş orada olduğunu. Tabi çok büyük kavga etti benimle hakaret vs. Biz bu konuyu kapattık. Ama yarın bu konuyla ilgili mahkemem var bir kere söyledim surat astı sormadı bile bir şey. Kız kardeşim gelecek benimle şehirdışında yaşıyor o da. Ben isterdim ki yanımda olsun. Tekrar hatırlatmalı mıyım ya da nasıl söylemem gerekiyor. Mahkeme stresinden çok bu olay beni çok strese sokuyor.

X