ilişkide uzaklık sizce ne kadar önemli?

ilişkide uzaklık sizce nekadar önemli?

• Ankete Katılan
    37
  • Anket Kapalı .
sevgi ve guven varsa onemli degil ama kisa ise zaman

seviyosan ve güveniyosan ve sonunda bitecek bi uzaklıksa önemli değil.
yaşıyorum biliyorum :)

Bence uzak kalmak çok da iyi oluyor.. Aşkımızı sınadığımız bir dönemden geçtiğimize inanıyorum ben.. Sabretmeyi ve beklemeyi öğreniyoruz..

uzaklıktan kasıt ayrı yerlerde şehirlerde olmaksa bunu en derinden yaşayanlardanım eşim gemide çalışıyo birbirimizden ayrı kalıyoruz bu 6 yıldır böyle ama getirdiği çok şey var aşk hiç bitmez hiç bıkmadan ömür geçer herşeyden çok fazla zevk alırsın birlikte yürümek birlikte uyumak yani herşey o kadar güzelki tabi kötü yanlarıda var özel davette toplantıda yanlız kalıyosun bazen özlemden ağlamaktan insan içine çıkamıyosun bazen haykırıyosun artık yeter seni istiyorum diyosun ve günler geçip gidiyo sevdiğin geliyo hasretle sarılıyosun işte o anı hiçbirşeye değişmem her dem taze aşk için hayatı kazanmak için katlanmak zorunda olduğumuz bir durum ama mutluyum hep birlikte olup mutsuz huzursuz olmaktansa böyle yaşamayı tarcih ederim:eek::asigim::asigim::asigim:

ilişkide uzaklık ilişkiyi yaşayan çifte göre değişiyor bence
birde gerçek bir sevgi ve saygı varsa mutlaka devam eder
ben 4 sene uzaktan yaşadım
sonunda sevdiğimin yanına atandım
bidaki ayda nişanımız var:)
sevgiye emek vermek gerek!

kesinlıkle önemli deil guven varsa ve buyk bi aşksa eger zaten aşkınız buykse aradaki uzaklık kuvvetlendrir fakat kçkse bitirir aynı rüzgarın kçk bi ateşi söndürüp byuk bi alevi dahada canlandrdgı gibi :)

hiç önemli değil hatta uzakta olduğu için daha çok özleyip dahada aşkı şiddetlenebilir..

herşey güvene dayalı birşey uzaktadırlar ama birbirlerini seviyorlardır.. Senede 1 kere bile görüşseler yetmesi lazım onlara, eğer yetmiyorsa zaten aşık değilllerdir.

:1shok::1shok::1shok:senede bi kere görüşmek asıl aşık insana yetmez bence
insanın duyduğu özlem nasıl yakıcı bişeydir uzaklıkta , gözün dolar ,sarılmak istersin ,yanına gidemeyeceğin gelemeceğin kadar uzaklık çok zor bu yaşanması da yürütülmesi de ...
zorluğunu tarif bile edemem ben şahsen
güven tabiki de önemli herşey güvenle bitmiyoki
geldiği zaman sevgilin nefes alıyosun evet ama giderken tekrar ayy çıkıyım bu konudan ...

Son düzenleme:
Uzakta olmak bi yandan iyi özlem hasret bekleme sabır ve yalnızlıgı hepsini ögreniyorsunuz..
zaman zaman gecenin karanlıgında uykulardan uyanıp yoklugunu ilklerine kadar hissetmenin acısını yaşar sesizce gözünden akan yaşlar sonunda uyuyakalırsın sabah olur uyandıgında aynı şehirde degilsindir canın acır ama ona özledim diyemezsin korkarsın yanımda olamadıgı için dahada üzülür diye.. dışarı çıkarsın hep onunla geçtiğin sokaklardan oturdukları evin yanından geçersin ama içinde o yoktur uzaklardadır gelecektir.. gözlerin dolar bir çift gördüğünde yanımda olsa elimi tutsa sarılsa yine dersin sevgililerin arkasından bakakalırsın arkadaşların dalgınlıgını bozar şimdi yanında olaması vardı derler sonrada kaç gün kaldı gelmesine derler söylersin agzındanda kolayca çıkmaz o gün sayısı kalbin agrır için titrer.. senağlama
ve bir gün olur onu görmek için sabah kalkar hazırlanırsın onun için.. buluşma yerine giderken ayakların titrer sevinçten yüzünde aptal bir gülümseme olur.. gittiğinde onu göremezsin geçiktinmi diye mesaj atarken o mükemmel koyu ve güçlü kollar sarar bedenini.. sevinçten ne yapacagını bilemezsin bazen susar bazen aldıgı güller için teşekkür edersin bazende herkesin ortasındayım demeden doyasıya öpersin işte o an çok özlemişim sözü duyulur her iki taraftanda gözlerin dolu dolu yürürsün o yanındadır elini sıkı sıkı tutuyordur ve sen kendini hiç olmadıgın kadar güçlü hisediyorsundur.. özlem giderirsin 1 hafta 10 gün kadar ardından yine gider yine yalnızlık yine kimsesizlik yine özlem dolu günler seni bekler :gitme: .. ama bilirsin o yine gelecek, o gitse bile seni hiç bırakmıcak..:1closedeyes:

bence çok çok önemli..örneklerini çok gördüm çevremde gözden uzak olan bi süre sonra gönülden de ırak oluyo..

ilişkiniz sağlam temeller üzerine kuruluysa mesafenin önemi yoktur ki güçlü bir sevgiyi mesafeler daha çok kuvvetlendirir. benim şu an 9 yıllık bir ilişkim var ve de nişanlıyız seneye düğünümüz var allah kısmet ederse. ayda bir kez görüşebiliyoruz iş durumlarından.Ama bu aramızdaki iletişime engel değil olmadı da....

Çok önemli diye düşünüyorum.
Evet sevgi varsa, güven varsa devam ediyor ama çok zorluyor o özlem ..
:KK43:

o uzaklık 6 ayda yada yılda bir kez anca görüştürüyosa çok önemli ama ayda 2 3 kez görüşme olanağı varsa sorun değil askerlik filan hariç onun hani geliceğini biliosun yakında yanımda olucak filan die için rahat En Büyük TÜRKİYE

valla çok zor bence uzaktan uzağa bi ilişkiyi yürütmek...sevginizin sabrınızın çok güçlü olması lazım...eşimle evlenmeden önce 2 sene bunun zorluğunu yaşadık..yüz yüze olmayınca yanlış anlaşılmalar oluyo iki tarafta gergin oluyo özlem hasret asabi yapıyo sizi...ama gerçek aşk zaten böyle belli olur...zorluklara katlanılmıyosa sevgili için o sevginin ne anlamı var?

önemsiz diyen arkadaşların kaçı uzun süreli ve mesafeli ilişki yaşamış acaba? farazi yaşamak kolay. evlilik düşündüğüm erkekelrin ikisi de uzağıma düştü. ikisiyle de bir türlü yürümedi, yürüyemedi ve ayrıldık.

kesinlikle biter diyorum özetle.. ve ne yazık ki :KK43:

Farklı şehirlerdeyiz ama yüreği hep benimle. Aşkı hep yanı başımda hissediyorum ben...
Bir gün hep birlikte olucaz,sonsuza dek. ∞
Tabii sorunlar daha zor aşılıyor yan yana olmayınca ama aşkımız öyle güçlü ki aşabiliyoruz şükür. Vee ah o özlem yok mu dayanılmaz :)

Son düzenleme:
uzaklık kötü ya ılıskıde o kadar yol mesafesı gırıyorsa araya hıc hayra alamet olarak görmüyorum...

Uzaklık çookk zor ve ilişki için çok büyük bi sınav bence...Ama yürütmek de çok zor gerçekten :KK50:

süresi önemli... ne kadar uzak kalınacak.

askerliği falan geçtim şahsen ben yürütemem 6 aydan fazla

X