ilişkide uzaklık sizce ne kadar önemli?

ilişkide uzaklık sizce nekadar önemli?

• Ankete Katılan
    37
  • Anket Kapalı .
Uzaklık bitirmek için bahanedir.Ama bir ömür birlikte olmak için yola çıkmış olanlar sadece çok çok çok özlerler.:KK16:

Velhasıl kelam,önemli değil.

uzaklık değişkendir.yani kimi ne göre önemli olmasa da bazıları için önem taşır ama;seven kişi için ne mesafe nede başka bir sey engel değildir.

ben bi senedir uzağım onu çok özlüyorum çok seviyorum ve çok güveniyorum..ama yanyana her zaman birlikte olanları görünce de imreniyorum açıkcası...inşallah evleniriz inşallah inşallah :99:

Son düzenleme:
Ne olursa olsun uzaklık çooook zor arkadaşlar yahu:KK50:
Allah uzakları herkese yakın etsin inşallah:KK34:

Uzaklık insanın kendi içindedir. Birinin yanında olmasını istiyorsan düşle o zaman hep seninledir..

Güven varsa aşk varsa guzaklık önemli değil. uzaklık sadece daha fazla sabır gerektiriyor. Kavgalar uzayabiliyor...

11 aylık bir ilişkim var ben bu ilişkiye başladıktan 1 ay sonra sevgilim 15 saat uzak olan başka bir şehire gitti. İlk başlarda korktum uzaktan nasıl yürüyecek diye ama tam tersi bu uzaklık bize engel olmadı aşkımz günden güne büyüdü. ben onun yanına gittim ,o buraya geldi. bÖYLE BÖYLE COK GÜZEL BİR ŞEKİLDE SÜRDÜYORUZ VE INSALLAH YAKIN ZAMANDA HEP KAVUSUCAZ :d

Bence çok önemli.
Hiç uzak bir ilişki yaşamadım büyük konuşmayayım ama yaşamakta istemem.
Canım sıkılıyor sevgilimle bir yere gidiyoruz yiyiyoruz, içiyoruz, geziyoruz. Doktor randevum oluyor beraber gidiyoruz. Ağlamak istiyorum mesela onun kollarında ona sarılarak ağlamak istiyorum.

Her ihtiyacım olduğunda sevdiğim insanı yanımda görmek, bulmak isterim ben.
Sanırım uzak bir ilişki yürütmek benim için çok zor olur.
Askerlik gibi bir durum hariç tabi.

önemsiz. zerre kadar değer vermem aradaki mesafeye. benim için asıl önemli olan sevgidir. insan istedikten sonra o mesafeleri yok edebiliyor gerçekten :KK53: zordur uzak mesafe ilişkisi ama çok ayrı,unutulmaz bi tadı vardır :KK14:

1 seneden fa<ladır bir ilişkım var ve bu sure ıcınde u<aktık o geldı bne gıttım o geldı bn gıttım bu sekılde gorustuk. Sorunda olmadı guven var aşk sevgıı var bnlarda olduktan sonra sorun olmuyo. Ö<luyorum u<uluyorum ama bı<e engel değıl

esımle 7 senelık ılıskıden sonra evlendık..3 senedır de Allaha sukur cok guzel bır evlılıgımız var..flort donemının 4 yılı farklı sehırlerdeydık..demekki bizi etkılemeemıs:) özlemek dısındaaa tabıkii..

X