İlk 2 beta hcg değeriniz kaçtı ve regl döneminize kaç gün vardı?

Merimerii

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
257
198
33
Merhaba güzel anneler ve anne adayları gebeliğinizi ilk öğrendiğinizde beta hcg değeriniz ve iki gün sonraki değeriniz kaç idi?

Benim sat 16nisan
15mayıs 19.30 beta hcg 47.28
17mayıs 16:10 beta hcg 71.54

benzer durumda olanlar ve sağlıkla ilerleyen kucağına alanlar destek olursa sevinirim 🧿
🙏🏻

İstenilen yuzde 60 artıs olmus merak etmeyin bundan sonrası ıkı katı olarak artacaktır tebrık ederim sağlıkla alın kucağınıza

Adet 2 gün gecikti 2. Gün 1420ydi bir gün sonra 1992ydi ama herkesin aynı olmaz tabi benimki erken döllenme olduğu için yüksek çıkmıştı panik yapma güzel güzel artar inşallah

🙏🏻🙏🏻 Haklısın güzel olcak herşey inşalah 🙌🏻🙌🏻
Merhaba yükseliş oldu mu? Ben de bir kimyasal gebelik geçirdim.
32-33 günde bir regl oluyordum son adet tarihim 18 nisan bugün test yaptırdım ve 227 çıktı. Doktorum düşük olduğunu söyledi aşırı moralim bozuldu. Ha iki güne belki yükselir dedi ama iki kez aynı şeyi yaşamak😞 üzüyor

İlki
Merhaba güzel anneler ve anne adayları gebeliğinizi ilk öğrendiğinizde beta hcg değeriniz ve iki gün sonraki değeriniz kaç idi?

Benim sat 16nisan
15mayıs 19.30 beta hcg 47.28
17mayıs 16:10 beta hcg 71.54

benzer durumda olanlar ve sağlıkla ilerleyen kucağına alanlar destek olursa sevinirim 🧿
🙏🏻
İlki 88
İkincisi 345
Senin normal gözüküyor gibi

MErhaba bu sonuçlarınız adet gecikmesinden kaç gün sonra idi?
benim son adet tarihim 18 nisan döngüm 32-33 gün sürüyor genelde ve bugün test yaptırdım 227 çıktı. Doktorum son adet tarihine göre düşük dedi 😞
Adetime 3 gün vardı benim daha ama önemli olan o değilki katlanarak gitmesi siz bir daha kan verin

İstenilen yuzde 60 artıs olmus merak etmeyin bundan sonrası ıkı katı olarak artacaktır tebrık ederim sağlıkla alın kucağınıza
Merhaba canım benim sonucuma bakabilrimisin birde doktor çıkmıştı ona soramadım Birinci tahlil 105,90, 2 gün sonra 187,55 4 gün sonra (yasak olduğu için 3 gün gitmedim) yani bugün 308,1 çıktı sonucum nasıl sizce ilk gebelik hiç bilgim yok👍🏻🤒🌹🌹🌹

Merhaba canım benim sonucuma bakabilrimisin birde doktor çıkmıştı ona soramadım Birinci tahlil 105,90, 2 gün sonra 187,55 4 gün sonra (yasak olduğu için 3 gün gitmedim) yani bugün 308,1 çıktı sonucum nasıl sizce ilk gebelik hiç bilgim yok👍🏻🤒🌹🌹🌹
Canım bana biraz yavaş yükselmiş gibi geldi ama en iyisini doktor bilir düşük degerle saglıklı gebelik geçiren çok kadın var

merhaba, yaklaşık 1 haftadır hamilelik belirtilerim var, test yaptım negatif çıktı. regl 5 gün gecikti, gecikmemin 3. gününde beta 0.13 çıktı. sizce değer artar mı çünkü kasık/karın ağrısı yaşıyorum ve ilk defa reglimde gecikme yaşıyorum. görüşlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum🙌🏻

X