İlk Beta Hcg değerlerimizi yazalım 🌸😇

Merhaba , benimde dondurulmuş 3. gün embriyosu 11. günde 12,17 geldi. Açıkçası ümitsizliğe kapıldım.
Sizin değerlerinizde bir değişiklik oldu mu ?
Benim değerlerim yavaş artıyordu. Geç tutunma oldu bende.
11. Gün 17
13 Gün 26
16. Gün 99
19. Gün 310
21. Gün 502 çıkmıştı.
Doğum yaptim bebeğim 7,5 aylık oldu çok şükür.

Tüp bebek yaptırdım. 10 gün. Beta hgc 5.57 çıktı. Kizlar değer duşuk. Bana bir akıl. Verin. Ne yapmam gerekiyor. Böyle olupta yükselen varmı acaba

5. Gün embriyosu transfer tarihi 13 Aralık
Transferin 5. Günü 18 Aralık 68 beta
Transferin 10. Günü 23 Aralık 443 beta
Transferin 17 günü 30 Aralık 12.543 beta
Arada geçen 1 hafta için Çok fazla bir artış oldu sizce kötü bir şeyler mi var

merhaba kizlar bende bisey sorabilirmiyim , tup bebek yaptirdim pazartesi 2 dondurulmus embryo transfer edildi, histeroskopi ameliyati oldum. Transferden sonra 4cu gun hastanedeydim kan verdim bos durmayim diye bisey cikmayacagini bilerekten 0.39 cikti bugun 6ci gun verdim 6.76 cikti doktor gebelik baslamis dedi🥺🥺 6ci gun aslinda cok cok erken test vermek icin ama dayanamadimmmm .
6ci gun beta hcg kan’a gecmeye basliyormus. Bana dua edermisinizzzz ❤️

6ci gun kan veren varmi aranizda?
Sonucunuz ne oldu merak ettmm

Merhaba
4 ocak 2024 te bir tane dondurulmus 5. Gun embryomuz transfer edildi. Henuz 2.5 gun gibi ama bu kadar erken herhangi bir belirti yasayan oldu mu acaba? Cook hafif sizlama ve arada bir yanma hissi gibi ama cok hafid.

Merhaba
4 ocak 2024 te bir tane dondurulmus 5. Gun embryomuz transfer edildi. Henuz 2.5 gun gibi ama bu kadar erken herhangi bir belirti yasayan oldu mu acaba? Cook hafif sizlama ve arada bir yanma hissi gibi ama cok hafid.
Benim transferin 3. Ve 4. Günü çok şiddetli bacak ve bel ağrılarım olmuştu geceleri uyuyamadım 5. Gün de erken gebelik test yaptım ikinci çizgi çıktı sonra aynı gün kan verdim 68 çıktı

Tüp bebek transferi sonrası transferin kaçıncı gününde test yapıp kaç beta hcg ile öğrendiğimizi yazalım. Çok düşük değer ile öğrenenler umut olsun 🙏🏻🤗

Ben transferin 5.günü idrarda çok silik 6.günü beta 22,63 ile öğrendim.Henüz ikinci kan testini vermedim.Ben

Cuma günü verdim 84.97ydi bugün tekrar verdim 116.64 doktor çarşamba günü tekrarlayın dedi umarım artar

Tüp bebek transferi sonrası transferin kaçıncı gününde test yapıp kaç beta hcg ile öğrendiğimizi yazalım. Çok düşük değer ile öğrenenler umut olsun 🙏🏻🤗

Ben transferin 5.günü idrarda çok silik 6.günü beta 22,63 ile öğrendim.Henüz ikinci kan testini vermedim.
3.gün embriyosu taze transfer
8.gün 32
10.gün 108

Merhaba ben 28 Aralık transfer gunumdu
12. Gunu 65
13. Gunu 209
14. Gunu kadin doguma gittigim icin kendi laboratuvarinda bakmak istediler 239 cikti
Sizce normal mi
P.tesi bidaha gidicem 2 gunde bir 3000 olana kadar tekrarlayacakmisim

Merhaba bende benzer bi durum yaşıyorum 10. Gün 4,82 çıktı değerim artış gösterme şansı var mı acaba sizde nasıl ilerledi süreç merak ediyorum yarın tekrar kan vercem
Benim 6.gün verdiğim testten sonra artarak ilerledi🙏🏻 2 gün sonra tekrar kan testi verin ilaçları bırakmayın inşallah tutunmuştur 🌸

Benim 6.gün verdiğim testten sonra artarak ilerledi🙏🏻 2 gün sonra tekrar kan testi verin ilaçları bırakmayın inşallah tutunmuştur 🌸
İnşallah geç tutunmayla alakalı biseydir artar değerlerim teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻 yarına kan vermem gerekiyor sonucu öğreneceğiz ilaclara devam ediyorum sonuca göre hareket edilecekmiş. Sizin 10.gün değeriniz nasıldı acaba

Benim 12.gün 419 çıkmış 5.gün embriyosuydu. Ama kimisinin geç tutunuyor belli olmuyor. 3.gün embriyosuysa onda da fark olur. Hayırlısı olsun inşallah tutmuştur 🙏🏻

Merhaba arkadaşlar her gece saatlerce bu başlıkları ve yorumlarınızı okumaya başladım bu kadar takık olduğumu hiç bilmiyordum. 11 ocakta 3.gün taze embriyo transferi oldum. Doktor da 12 gün beklememi söyledi test için. Hiç o kadar beklemek istemiyorum acaba kaçıncı gün kan testi yaptırsam belki bi sonuç alabilirim ne önerirsiniz

X