ilk buluşma fobisi

sahracol

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2024
4
9
19
kizlar yaklasik 1 aydir sosyal medyadan konusuyoruz. fotograflarima genelde shop yapip kendimi zayiflatiyorum. elimde degil shop yapmadan paylasamiyorum cunku kiloluyum. asiri buyuk farklar yok ama ozellikle yuz hatlarim oldugumdan cok daha ince gorunuyorum ama konusurken hep son zamanlarda cok kilo aldim dedim 2 gun sonra ilk kes bulusacagiz. cok hoslandim ondan ve gerginim sizce beni begenir mi? cok farkli oldugumu dusunur mu acaba bu gibi durumlar yasadiniz mi

denedim 1 hafta falan öteledim ve 1 haftadır aç geziyorum ama yine de bariz fark var artık erteleyemiyorum bu sefer bulusmak istemedigimi dusunecek

Bir haftada ne kadar fark olabilir zaten. Şöyle en kötü bir iki ay olmalı. Ama çok güldüm konunuza itiraf etmeliyim ki. Ne diyelim, kendi kendinize etmişsiniz, açıkça söyleyin olmazsa. :) Beğenip beğenmemeye gelene kadar, kendi fiziksel özelliklerini çarpıtarak aktaran (Yani bu kadar basit şeylerde bile yalan söyleme ihtiyacı hisseden) birisini hayatımda istemezdim ben. Biraz özgüven.

Bir haftada ne kadar fark olabilir zaten. Şöyle en kötü bir iki ay olmalı. Ama çok güldüm konunuza itiraf etmeliyim ki. Ne diyelim, kendi kendinize etmişsiniz, itiraf edin olmazsa. :) Beğenip beğenmemeye gelene kadar, kendi fiziksel özelliklerini çarpıtarak aktaran (Yani bu kadar basit şeylerde bile yalan söyleme ihtiyacı hisseden) birisini hayatımda istemezdim ben
“bu kadar basit şeyler” dediğiniz konu herkes için farklı duzeyde olabilir. ozguven problemi cok ayri bir konu ve shop yapmak benim icin hastalık oldu cok guzel bile cıksam bir seyler yapmadan paylasamiyorum

“bu kadar basit şeyler” dediğiniz konu herkes için farklı duzeyde olabilir. ozguven problemi cok ayri bir konu ve shop yapmak benim icin hastalık oldu cok guzel bile cıksam bir seyler yapmadan paylasamiyorum

Basit şeyler çünkü çözümü de basit. Biraz boğazınızı tutar, hareket halini arttırırsınız ve çözülür, bir başka hastalık eşlik etmiyorsa. Ancak psikolojik altyapısını bilemem. Özgüvenli olmak da aynı konuya dahil, kilonuzla barışık değilsiniz ki kendinizi shopla zayıflattığınızı yazmışsınız. Kendinizi yalan içinde yaşatmak yerine, kafanızdaki görüntüye (O görüntü de ne kadar sağlıklıdır bilinmez ama) kavuşmak için çabalasanız? Bu bi başlangıç olsun mesela, bir erkeğin beğenisini kazanmak için değil, kendinizi kendinize söylediğiniz yalandan kurtarmak için.

kizlar yaklasik 1 aydir sosyal medyadan konusuyoruz. fotograflarima genelde shop yapip kendimi zayiflatiyorum. elimde degil shop yapmadan paylasamiyorum cunku kiloluyum. asiri buyuk farklar yok ama ozellikle yuz hatlarim oldugumdan cok daha ince gorunuyorum ama konusurken hep son zamanlarda cok kilo aldim dedim 2 gun sonra ilk kes bulusacagiz. cok hoslandim ondan ve gerginim sizce beni begenir mi? cok farkli oldugumu dusunur mu acaba bu gibi durumlar yasadiniz mi

Görüntülü konuşmadınızmı hiç?
Bence açıkça belirtin durumu.
Çocuğada yazık.

Bu ilk buluşma fobisi değil "yalanım oetaya çıkacak korkusu" bu durumu kabullenir mi eğer cinsellik olacaksa kabullenir. Sonrasında adam vınnnn. Çünkü yalan konuşan biri ile bir ilişki kurabilecek kişi sayısı çok azdır

Keşke bir kere de görüntülü konuşsaysınız. Bu saatten sonra ben olsam buluşmaya gitmezdim çünkü fotoğraflardaki aynı görüntüyü bulamayan bir erkek bir daha konuşmaz konuşsa bile cinsel çıkarı için konuşur hatta arkadaş ortamında bide bunun geyiğini bile yapar. En baştan dürüst olacaktınız.

Bu gibi durumlarla karşılaşmadım hiç, çünkü dolandırıcı değilim. Böyle basit oyunlara, dalaverelere gerek yok. Fotoğrafınızı değil kafa yapınızı değiştirmeniz lazım. Sizin gibi bir arkadaşım vardı. Kiminle görüşse ilk buluşmadan sonra erkekler ölü taklidi yapardı. O kızı getirdiniz aklıma.

Kafana takma git..bakalim o herseyi dogrumu söyledi olursa olur suyu olmassa hamur suyu..
Ayrica internetten tanistiginiz adamlara nasil guvenipte bulusuyorsunuz ya ben tanidiklarima bile guveniyorum

X