ilk buluşma fobisi

sahracol

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2024
4
9
19
kizlar yaklasik 1 aydir sosyal medyadan konusuyoruz. fotograflarima genelde shop yapip kendimi zayiflatiyorum. elimde degil shop yapmadan paylasamiyorum cunku kiloluyum. asiri buyuk farklar yok ama ozellikle yuz hatlarim oldugumdan cok daha ince gorunuyorum ama konusurken hep son zamanlarda cok kilo aldim dedim 2 gun sonra ilk kes bulusacagiz. cok hoslandim ondan ve gerginim sizce beni begenir mi? cok farkli oldugumu dusunur mu acaba bu gibi durumlar yasadiniz mi

kizlar yaklasik 1 aydir sosyal medyadan konusuyoruz. fotograflarima genelde shop yapip kendimi zayiflatiyorum. elimde degil shop yapmadan paylasamiyorum cunku kiloluyum. asiri buyuk farklar yok ama ozellikle yuz hatlarim oldugumdan cok daha ince gorunuyorum ama konusurken hep son zamanlarda cok kilo aldim dedim 2 gun sonra ilk kes bulusacagiz. cok hoslandim ondan ve gerginim sizce beni begenir mi? cok farkli oldugumu dusunur mu acaba bu gibi durumlar yasadiniz mi
Sahtecilikle yasamaya alisacagina spor yapsaydin bakim yapsaydin kendine.. teknoloji ile ugrasirken pek tembel degilsinde bunlari yapmak bi insana zor mu geliyor ya👀

fotolarda gördüğü ile karşısına gelen arasında ciddi fark olursa bu hiç hoş olmaz
senin yerinde olsam bu kişi ile buluşmam
çünkü senin yaptığın resmen dolandırıcılık aslında bi nevi. adam senin resimlerine bakınca farklı birini görüyor
karşısına gelen kişi farklı olacak
eğer buluşursan kendini çok kötü bi konuma düşürebilirsin
benim başıma geldi benzer şey, karşıma gelen adam fotolarından çok daha fazla kiloluydu
fotolar eskiymiş de bilmem neymiş
1 saat kahve içip kalktım bi daha da görüşmedim
bence sanal alemde kendinizi farklı göstermeyin, neyseniz o olun
burda boşver beğenen öyle de beğenir falan demişler ama o işler öyle olmuyor
fotolardan bakıp beğendiysek buluşuyoruz. internet tanışmasının amacı bu zaten. önce görmek, sonra beğendiysen buluşmak .

Hiç farklı görünüyormuş gibi davranma. Kendine güven özgüvenli şekilde sohbetini et. Bir yüz verirsen kilo konusunda ömür boyu ağzına laf olur her şey normal olması gerektiği gibi davran. Zaten kilo için giden gitsin
ortada bi sahtekarlık var ama
özgüvenli olsa fotolarına shop yapmazdı zaten
kilo için giden gitsin muhabbeti sonradan kilo alma durumu için geçerli bence
adam fotolara bakıyor, aa kilosu şöyleymiş kaşı gözü böyleymiş tamam diyor beğeniyor
kadın karşısına bi geliyor hiç alakası yok
adama haksızlık değil mi ? adam kalksa yüzüne karşı, fotolardaki kişi sen değilmişsin niye zamanımı alıyorsun şu an beni buraya çağırarak dese ne diyecek konu sahibi ?

Siz onu begenecekmisiniz bakalım yüzyüze görünce yan yana gelince beğenmek sadece onun tekelindemi karsilikli uyum olursa ne ala .....uyum olduğu halde buna takiksa yorar zaten sizi ..uyum olmazsada ölecek değilsiniz.Kendinize güvenerek gidin en güzeli bu ......

Sadece vücudunuza değil yüzünüze de şop yapmışsınız anlaşılan .Gerginsiniz çünkü aradaki farkı biliyorsunuz.Keşke en baştan doğal haliniz olan fotoğraflar atsaydınız.Belki bu şekilde de beğenecekti .Şimdi hem olduğunuzdan farklı görüneceksiniz hemde birazcık sahtekar damgası yiyeceksiniz .

Keşke dürüst olsaymişsin.Ama bu saatten sonra yapacak bir şey yok.Belki "gerçek" senden de hoşlanacak.Bunu buluşmadan bilemezsin.
Yalan söylemiş ezikliğiyle gitme sakın, özgüvenli davran.Senin de onu beğenmeme ihtimalin var unutma.En kötü bi kahve içip evlerinize dağılırsınız yani atla deve değil, yıllardır kandırıp sömürmemişsin adamı sonuçta.

ortada bi sahtekarlık var ama
özgüvenli olsa fotolarına shop yapmazdı zaten
kilo için giden gitsin muhabbeti sonradan kilo alma durumu için geçerli bence
adam fotolara bakıyor, aa kilosu şöyleymiş kaşı gözü böyleymiş tamam diyor beğeniyor
kadın karşısına bi geliyor hiç alakası yok
adama haksızlık değil mi ? adam kalksa yüzüne karşı, fotolardaki kişi sen değilmişsin niye zamanımı alıyorsun şu an beni buraya çağırarak dese ne diyecek konu sahibi ?
Konuda yazdığına göre öyle ciddi bir fark diyor ben ona hitaben konuştum. Yoksa komple değişiyorsa zaten sıkıntı ama eğer sadece kilo farkı gibi bi şop varsa insan hayatında dönem dönem alıyor nasılsa tepkisi görünmüş olur

Konuda yazdığına göre öyle ciddi bir fark diyor ben ona hitaben konuştum. Yoksa komple değişiyorsa zaten sıkıntı ama eğer sadece kilo farkı gibi bi şop varsa insan hayatında dönem dönem alıyor nasılsa tepkisi görünmüş olur
ama işte adamın hayatında olduğu bi dönemde kilo almasıyla
fotoda zayıf karşısındaki kilolu biri olması arasında fark var bana göre
mesela kilolu veya zayıf olmak da değil kandırmaca yapılması
ve burada buluşmaya cesaret edemeyecek kadar strese girip konu açmış
bence epey bi fark var
ben yaşadım yani bunu adam fotoda farklı karşımda gördüğüm farklıydı
1 saat zar zor zaman geçirip evime gittim ve kandırılmış hissettim
öyle bi insana güvenmem imkansızdı
epey de peşimden koşmuşluğu var onun en sonunda engellemek zorunda kaldım vs

X