İlk defa ayrı kaldık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eydina

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2019
929
568
Meraba 10 aylık evlıyım. evliliğim çok güzeldi kızlar, eşim cok güvenilir çok iyi bir insandı. Asla güvenimi sarsacak bir hareketi olmadı inanın. Ama nolduda böyle oldu anlamadım soktayım saskınım. Şimdi bizde her çift gibi arada sırada tartısırdık ama 5 dk bile sürmez barısırdık. Ben ilk zamanlar cok alıngandım saka bıle yapsa altında bırsey arar suratımı asardım uzatıp tartısırdım sonr baktım esım benı eglendırmek ıcın bıseyler yapıyor bende ona katılmaya falan basladım.artık alısmıstım. O yuzden cok buyumıyordu tartısmalar. Neyse konuma gelecem. Detaylı anlatıcam. Kızlar esım sabah gorevden gelmıstı bu arada bız bebek dusunuyoruz esımde sabah gelır gelmez yaklasmak ıstedı bende regl olcam dıye heran olabılırım canm yapmayalm dedm. Somra dedı kı ozaman bıraz uyuyp sonra alısverile gidelm dedi mutfak ıcın. Tamam dedım. İşte saat sabh 6 7 gibi geldı uyuduk 10 gıbı uyanıp hazırlandık cıktık. Bende alısverese gıderken hanı su alsverıs cantaları varya 4 - 5 tane ondan aldım yanıma cumku market posetlerıyırtılıyor sevmıyorum neyse alısverıs sırasında ben eksık lıstesıne bakıyorum bıde hep fıyatlrı karsılastırarak bakıp alıyorum esımde hadi al neyıne bakıyosn bı saat falan dıyor. Bende markaya gore degısıyor heralde dedım. Iste soruyor eksık bısey varmı ekmekte alcaz dıyorm hadı al hızlı ol dıyor. Iste pasta malzemesı alcam dıyorm hadı acele et dıyor. Hayır zaten açım eve gıdıp kahvaltı yapmak ıcın hızlı hızlı hareket edıyorum sankı markette uyyormusum gıbi hızlı ol dıyıp duruyor. Kendısıde dıger reyonlarda ıste. Neyse kasaya gectık bana poset alayımmı dıye sordu yok alma var bende dedım. Bende bazı poset leri genelde aburcubur aldık tıkabasa doldursamda canta hafıf oldugu ıcın doldurdum ıste. Esım onu nıye okadr dolduruyorsun nasıl cıkarıcaz eve dedı bu arada asansorumuz tadılatta merdıvenlerden cıksrıcaz. Bende agır degol dedım. Yıne sordu pıset alımmı dıye ya elımde var daha bos canta gerek yok dedım. Onlarıda ıste dolduryodum yınede aldı poset gerı kalanları onlara koyduk arabaya bınerken dıyokı sana ellı kere poset alaymmı dıye soruyorum nıye laf dınlemoyosun bu esyaları nasıl cıksrıcaz ınsan bı dusunur vs arabada soylenıyor ya sus artk dıyorum ne susucam krız gecırsende konuscam dıyor. Iyı kendı kendıne konus ozaman dedım. Sonra basladı hayvan olsa bıkerede anlar dedı bana ne dıyosun be dedım evet idrak yolların enfeksıyon kapmıs senın ınsan bu esyaları nasıl cıkarıcaz cok doldurmayım dıye dusunur dedı. Madem oyle bıdaha tek gel alısverısıne dedım oda almaya gelınce alıyorsun ama dedı. Sok oldum. Bu para lafı etmek degılmı kızlar? Hem calısmama ızın vermoyor hem boyle bısey dıyor. Ben sustum yol botunca hıc konusmadık eve geldık kahvaltı hazırlıyordum. Tavsanımız var bıtsne onu alıp bana sevımlılık olsun dıye omzuma falan koyuyor. Git be basımdan madem hayvanmısım laf anlamoyprmusum eskı kırıklarından diyeyim ayrılmasaydın onları oturtsaydın evıne yada baskasını bulup evlenseydın dedım. Tamam ya uzatma kapat su konuyu dedı. Ne kapatıcam be para lafısa edıyorsun artk dedım. Ben sana para lafı mı ettm dedı evet dedım madem oyle topla esyalarını annene gıt dedı ben sok oldum ilk defa bana hakaret ettı ve evden kovdu kızlar. Oyle mı dedm evet hıc sakam yok topla git sedı. Tamam annenı arayıp soyleyim ozaöan dedm annesıde rahatsız kızlar onu uzdugum ıcın cok uzgunum ama normalde o en ufak tartısmmızda benle cozemeyınce annemı arayıp anlatır annemden yardım ıster ben ilk defa annesın7 aradım oglun bı poset ıcın benı evden kovuyor benım ıcın bıttı anne dedm agladım kapattım kadında sok oldu. Gıttım esyalarımı topluyordum annesı bunu aradı nnesıne dıyorkı 10 aydır huzurum yok 1 ay barısıksak 3 gun küsüz gitsin valla ya huzur bulacm dedı olayı oyle masum ve hıc hakaret etmemıs gıbı anlatıyorkı cok sasırdım. Ha bıde evden kovmamıs gıbı hanfendı esyalarını topluyor gıdıyor dıyo. Snakı ben kemdım gıdıcem dıye dırettım. Neyse annesı fenalasmıs kapatmıs teyzesı aradı oglum sızın derdıınz ne vs dıye teyze laf dınlemıyor posrt al dıyorm yok dıyo ben ona aldıklarımı basına kakıyormusum ona hıcbısey almıyormusum vs dedı yalana bak ya kızlar hıcoyle seyler demedım allah var ne ıstesem alıyor ama ben sırf hakaretı ve almaya gelınce alıyosun ama dedı dıye para lafı edıyosn dedm nasıl abartıp katıp anlattı. Sonra dıyorkı o annemı arayıp sızı huzursuz ettı bende onun annesını arıycam dedı benm annemı aradı kızını yolluyorum anne karsılarsın dedı annemde sasırıp tamam demıs. Neyse esyalarımın hepsını tooladım sadece kıslıklarım kaldı bana dıyoekı bukadr esyayı nasıl ındırcem bır kısmı kalsın sonra alısrsın dıyo utanmadan. Gekme zaten sen dedım cektım kapıyı esyalarımı ındırırken oda yınede cıkmıs ındıryordu arabaya dogru gotururken bınmem senın arabana taksıyle gıderım dedım taksıyı aradım paran varmı dedı bemle cekıp geleyım dedı. Ulan evden kovuyorsun utanmadan bıde paranamı mubtacım da soruyorsun annem yollar dedım. Tamam ozaman ben sımdı annenı arayıp kızın kendı basına gıttı goturum dedım yok dedı para vereyım dedım yok dedı dıycem dıyor. Ara daha ne kadr rezıl edeceksın kı zaten dedım. taksı geldı esyalarımı yukledı paranı cek unutma dedı hıc suratına bakmadım bındım gıttım glayarak annemı aradım para yollarmısn dedım kadın ablama yollattırdı ındım taksı parasını cekıp verdım bıletımı aldım memlkete geldım. Ne yolda aradı ne varınca aradı. Annesı aramıs onu aglayarak anne ben napacam sımdı demıs. Annesı ertesı gun annemı aradı kadın agkıyor benım ogluma ne dıyım bılmıyorum sızı aramaya utanıyoeum kızımı aramaya utanıyoeum ben o kıza ne dıycegmı bıle vılmıyorum oglumu aradım aglıyor anne x gıttı ben napacam dıye oglum gelelım yanına demısler gelmeyın demıs. Annemde kadın mahcup durunca bısey demedı dusunsunler bıraz ayrı kalıp kafa dınlesınler dedı. Bu arada ben gıderken esımı whatsapta engelledım ama o benı engellememıs son gorulmesını kapatıp profık resmımızı kaldırmıs benı engellemıs gıbı gorunuyor ama durumu falan hala yazdıgı ıcın engellememıs. Babam söför annem arayıp anlatmıs oda esımı aramıs aramıs baba ben kovmadım gıt aılenle bıraz tatıl yap kafanı dınle dedım demıs. Bemmde kız kardeslerım yaz dıye memlekte donmusler hep abla sende gel tatıl yapalım dıyolardı esımde babama onu bahne ederek zaten baldızlar cagıryodu x ı bende gıt dedım demis. Keske okadr sakınce olsaydı olaylar ben nıye küs geleyim. 6 gundur memlketteyım ne annesı ne babası guya oglulları suclu dıye benı aramaya yuzlerı yokmus. Gorumcemle konusuyorux o soruyor hep nasıl oldun falan dıye ondan haber alıyorum oda benden haber ıletıyordur. Ama esımden cok tavsanımı ozledım. Babam tavsan nasıl dıye sormus bakıyorum baba merak etmesın evıde temızledım kirletmedim vs demis. Esım yenı ısını hıc sevmıyor okadr yogunkıbanada vaktı yoktu oyuzden n gerı ıstıfa edecektı bunalıyordu bır gun evde 1 gun nobette sekılde calısıyordu gecelerı bıle arayıp cagıryolardı isım streskı sıkntılı benı anla dıyordu bu yuzden hıc tartısmıyordum kendısıyle bu evden kovusunu hıc aklımdan cıkaramıyorum ıs sıkıntısı yuzunden dıyordum ama insan o surecte esını yanında ıster bıde mesela 5 ay mutluyuz 1 kere 1 guncuk kavga edelım hemen onu o 5 aya yayarak 5 aydır hergun kavga edıyosun der. Benımle gezıp tozarken bebek ısterken yatarkenn her evde oldugu geceler fılm ızlerken gayet mutlu 1 kere kavga edelim hrmen mutlu gunlerıde ıcıne alıp huzursuzm dıyo sinirle. Hala engelını kaldırmadım ama aklımdan cıkmıyor evden kovusuhıc aramayısı taksıye bındırısı vs. Annesıne aglayıp zırlamıs 😔madem cok sevıyordun nıye yolladın degilmi kızlar 😡 sımdı napım soylermısınız babama demıs canı ne zaman ısterse ozaman gelsın bende babama dedım ne dıye zırt pırt arayıp sankı ben pısmanmısım gıbı benı ezdırıyorsun dedım. E damadım ıyı o iş stresı yuzunden oyle davranmpıstır sende nıye buyutup evı bıraktın kafanızı dıneyın mılletı guldurmeyın herkeseanlatıp dıyor. Annemı hıc arayamıyor kendı aılesıylede gorusmemıs bıdaja cunku x ı evden kovdum dıyemiyor yuzu yok aramaya. 6 gundur haber alamıyorız bırnırımızden. Napıyordur falan hiç bilmiyorum. Nerede haksızım nerede haklıyım hıc dusunmedım. Bu kadr ayrı kalırsak bırnırımızden uzaklasırmıyız. Allahtn kardeslerım burda ve denıze vs gıdıp kafamı dagıtıyorum ılk zamanlar cok agladım ılk defa ayrı kaldık artık agloyamıyorumda hergun telefona bakıyorum belkı sms falan yazar dıye ama yok. Anlasılan hiç pişmanda değil😔a. Bosammak aklımdan hıc gecmedı. Pişmanmı degilmi anlamadım bir aglıyormus ama hiçbi şekilfede adım atmıyor. Canı ıstedıgınde tatılı bıtınce gelsın demıs yuzyusz yuzsuz gidicemmi bide arayıp ozur dilemeden. Bu durumda napabılırım. Annemler yuvanı bozma dıyolar ama ben haklıyken sankı herseyı ben elımın tersıyle ıtmısım gıbı konusuyolar. Bırde onun aılesı farklı benm aılem farklı ,bız 3 farklı sehırlerde yasıyoruz. Adamı koca sehırde nıye yalnız bırakıp geldın yazık degılmı dıyoşar. O benı hiç bilmedigim bir sehırde taksıyle yolladı dedım. Bı poset yuzunden geldıgmız nokta bu...😔Sızce engelı kaldırmalımıyım. yazım yanlıslarım ıcın ozur dılerım bırazdan duzenle dıyıp duzeltırım. uımzunluğu ıcınde ozur dılerım

Son düzenleme:
O kadar uzunki teyzesi aramış sadece oraya kadar okuyabildim
Siz demişsinizya market posetleri yırtılıyor diye tanıma poset aldım evden diye
Hayır efendim o yuzden degil
Posetler paralı diye ,eşinize kıymadıgınız içşn,1 lirada olsa bi yerden tasarruf edelim dediniz ama bakın eşiniz naptı
Acımayacaksın para konusunda erkege,bunu kk da ögrendigimi hep söylerim

eşinizin yerine olsam, ayrı kalmaya devam ederdim:)
İyide neyden dolayı, diyorum ya hergun mutluyuz 1 gun tartısınca sankı ben kotu kadınmısımda kendısı magdurnerkekmıs gıbı olayı anlatıyor aılesıne. Madem huzur veremısım memlketteyım sımdı ne ben omdam ne o benden habersız. Anneıde arayınca aglıyormus ben napacam dıye. Inanın bu ılk defa bukadr buyuk bı kavga oldu gitmiycegmı dusundu oyle gıt gıt dedı ama cok zoruma gıttı.

O kadar uzunki teyzesi aramış sadece oraya kadar okuyabildim
Siz demişsinizya market posetleri yırtılıyor diye tanıma poset aldım evden diye
Hayır efendim o yuzden degil
Posetler paralı diye ,eşinize kıymadıgınız içşn,1 lirada olsa bi yerden tasarruf edelim dediniz ama bakın eşiniz naptı
Acımayacaksın para konusunda erkege,bunu kk da ögrendigimi hep söylerim
Evet oda var hem ucretlı hem yırtılıyor bızde bayagı sey aldık laf dınlemıyormusum hayvanmısım.

bu süreci aklı başında bırı yonetsın annenız kvnızle konuşsun bızım kızımız her zaman sahıp çıkarız ama yuvaları bu sebepten dağılmasın oğlunla konuş bende kızımla konuşayım bıraraya gelsınler desın...
Valla annesı geldıgım gun annemı aradı agladı benım oglum suclu sızı aramaya bıle yuzum yok kızı bındırmıs yollamıs vs dedı aglayarak. Ama esım hıc adım atmıyor sadece babama canı ıstedıgı zaman gelsın demıs okadr o adım atmayınca bende annemlere hıcbisey demeyın aramayın dedım. Annesınede cok uzuluyorum hasta kadın aramadıkca saugısızlık edıyormusum gıbı oluyor ama ben onu ararsam esım benm pişman oldgmu falan dusuncek o yuzden arayamıyorm

ay cidden okuyamadım yaa
ama bir poşet için verin gitsin 25 kuruş elli kuruş yahu
Canım poset ıcın degılde bana hakaret ettıgı ıcın kovdugu ıcın agrıma gıttı bılmıyorum sımdı boyle tepkı vermeseydım ılerde belkı nasılsa alıstı nasılsa affedoyor dıye daha cok sey soylerdı😔

yaşlar 20-22 sandım.

tamamını okumadım. olgun değilsiniz ikiniz de. her kavgada ev terkedilip ailelere haber verilmez. çocuk oyuncağı mı bu?

ayrıca bebek düşünüyorsunuz diye sadece bebek için mi sevişiyorsunuz?
Her kavga ınan 5 dk bıle surmezdı ılk defa bukadr buyudu. Ben evden gıtmemek ıcın dıretmelıydm belkı ama sımdı boyle tepkı vermeseydım ilerde daha agırları olutdu ne bıleyım😔 sımdı napıcamınhıc bılmıyorum. Yok zaten duzenlı bi cınsel hayatımz var ama son zamanlar bebek dusunyoruz dıye ona odaklı oluyordu

Her kavga ınan 5 dk bıle surmezdı ılk defa bukadr buyudu. Ben evden gıtmemek ıcın dıretmelıydm belkı ama sımdı boyle tepkı vermeseydım ilerde daha agırları olutdu ne bıleyım😔 sımdı napıcamınhıc bılmıyorum. Yok zaten duzenlı bi cınsel hayatımz var ama son zamanlar bebek dusunyoruz dıye ona odaklı oluyordu
olay pşoşet değil bence adamın başka bi sıkıntısı var. reddettiniz diye kafaya mı takmış nedir.

Anlamadığım tek şey şu

Sizdeki alışveriş çantalarını nasıl cikaricaz yukarı, poşet alayım mı diyor. Poşetler kendi kendine mi merdiven çıkıyor, onları da siz taşımayacak mısınız :işsiz:

Çok saçma bir sebepten gereksiz uzayan bir kavga.
Ayne oyle bır poset alma demısım dıye onları yukarı nasıl cıkaracagımızı dusunemıyormusum hayvan bıle daha ıyı anlarmıs ozamn getırme benı bıdaha alısberese dedım almaya gelınve alıyorsun ama dedı bende para lafı mı edıcen dedım bunu dedım dıhe ben sana bakamıyormusum madem topla gıt dedı. Gıdemeyecegmı dusundu nasılsa o sehrı hıc bılmıyorum ama geldım ıste ve hala hıx ıletısım kurmadık

olay pşoşet değil bence adamın başka bi sıkıntısı var. reddettiniz diye kafaya mı takmış nedir.
Yok sanmıyorum cunku goreve gıtmden oncede olmustu 1 gun sonra yıne ıstıyor hasta olucam dedm reddrtdım oyle takılmaz ona işi cok streslı sevmıyerek gıdıyor istafa etti kabul etmedıler senden memnunuz dıye tayin dilekxesi veroyor kabul etmıyolar sehrıde hıc sevmıyor ısının sıkıntısı artık patlayacak yer arıyor

yaşlar 20-22 sandım.

tamamını okumadım. olgun değilsiniz ikiniz de. her kavgada ev terkedilip ailelere haber verilmez. çocuk oyuncağı mı bu?

ayrıca bebek düşünüyorsunuz diye sadece bebek için mi sevişiyorsunuz?
Bu arada ben sizn dusuncelerınızi onemsıyorum. Cok konuda yorumhnuzu gordumde. Aynı sekılde diger mantıklı arkadaslarımznda. Sızce esımın engelını kaldırayımmı ben onu engelledıgım ıcın hala kızgınım falan dıye dusunyor sanırım o yuzden bana yazamıyor acaba kaldırsam bıraz olsun yumusadgmı anlayıp yazar duzeltıe belkı ya onu sevıyorhm ama ılk kez bu kad rbuyuk kavga ettık evden ayrıldım. Suan hıc haber alamıyorrum engelı kaldırıp oylemı konussak ama yıne hemen donmesem falan😔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X