İlk defa ayrı kaldık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
-kızlar, ben dedim , o dedi, tamam ,kızlar ay içim şişti okurken.yaş kaç sizin ya? gidin evcilik oynayın siz evinizde , bırakın evlenmeyin bir 10-15 sene daha.bi "benim annem senin anneni döveeer" demediğiniz kalmış.tripler , anneleri aramalar havada uçuşuyo.gerekli gereksiz bi ton detay. :işsiz:
Detaylı anlatıcam demısım ama okuyan okudu sagolsun yardımcı oldu. Okumayıp es gecenlerde var onlardan olabılırdın. Onun dısında malesef annelerı karıstırmazsak olmuyor 🤷‍♀️ bızde bunu asamıyoruz işte 🙏

Evet bıde asırı sıcak daha dırdır edıyor o esyaları nasıl cıksrıcsz nıye doldurfun vs sus dıyorum yok yok konuscam dıyo. Benı evden gondermesını bıturlu hala saskınım nasıl okduds bu noktaya geldı birden tartısöa esya toplama bınıp gıtme hepsı 2 saat ıcınde grrceklestı. İlk defa evden gıt dıyınce gurur yaptım evden gıt dıyene yalvaramam ya ama engel olsun dıye de masus yavas yavas toparlandım oyalandım. Kalkıpta tamam otur yerıne dıyemedı. Gecmıs tvnın karısında gozlerı kıpkırmızı babaö aradı telı gotrmeye gıttım elımı itti sımdı konudmak ıstemıyorum dıyr gozlerı kıpkırmızı olmus. Madem aglıyorsun istemiyorsun kalk engel olsana. 😔 Olmadı bemde cıktım 😔

Bizde yapmisizdir illaki zamaninda onemli olan iki tarafinda ders almasi evden kovan kendisiyse o ilk adimi atsin siz hicbirsey yapmadan kafanizi dagitin sadece

Maşallah olaya dahil olmayan bir ben kalmisim.
Tüm aile olaya katilinca,her aile sıkıntısından haberdar olunca bir daha yüz yüze nasıl bakıyorsunuz.
Analar,babalar,teyzeler vs. ohoo yani

Neden hemen aileler araya sokuluyor çok aşırı saçma.. gidip odada bir yarım saat kafa dinleseydiniz bunlar olmazdı. Barışırsınız bidahada yuvayı bırakıp gitmeyin az dirençli olun..
Bekledım zaten oyalandım ama adam yok tv karısında aglıyor yanıma gelıp gıtme dıyemıyor🤷‍♀️ ben de malesf o lafın uzerıne duramadım😔

Keşke tavşanı yanınıza getirip şirinlik yaptığında uzatmasaydınız. Şimdi bence engelini kaldırın, pişman olup özür dilemesini bekleyin. Hiçbir şey olmamış gibi eve gitmeyin kendi kendinize. Bir daha da böyle bir olayda uzatmamaya çalışın. Bunlar ufak tefek şeyler ama evliliğinizi yıpratır.

Maşallah olaya dahil olmayan bir ben kalmisim.
Tüm aile olaya katilinca,her aile sıkıntısından haberdar olunca bir daha yüz yüze nasıl bakıyorsunuz.
Analar,babalar,teyzeler vs. ohoo yani
Teyzesı dedıgım esım farklı bı ılce de okumus ozamnda teyzedınde kalmıs yıllarca hanı bırsz onlsr buyutmus gıbı olmus. annesıde esimden sonras telde fenalasınca teyzesı esımı arayıp noluyr dıye soruyor. Bıde teyzrnını cok dınlıyor kı o engel olur dıye dusunmusler. Aılenın en buyugude o teyzesı ve esı bırı ıstenecekse onlsr gıdıp ıster vs bı konu cozulecekse ılk onlsrs danısılır oyle dıyeyım. Onlarda esımı cok sevip buyuttuklerı için dizginlemek amaclu onlarda katılmıs oldu🤷‍♀️ ama haklısın oyle böyle yuz goz olduk yanı

Keşke tavşanı yanınıza getirip şirinlik yaptığında uzatmasaydınız. Şimdi bence engelini kaldırın, pişman olup özür dilemesini bekleyin. Hiçbir şey olmamış gibi eve gitmeyin kendi kendinize. Bir daha da böyle bir olayda uzatmamaya çalışın. Bunlar ufak tefek şeyler ama evliliğinizi yıpratır.
Keske dıorum cunku esım babama demıs baba bız hrr tartısmada ozur dileme mahiyetinde yanına gıdıp hıcbısey olmamıs gıbı sebımlılık yapıyorum ama krndısı uzatıyor demıs. Ben bu amacı yenı ogrendım. Omdam once ne cabuk yaptıgını unuttuda hıcbıseu olmamıs gıbı sırnasıyor dıye olayı uzstıyordum. Smdı artk bılıyorum nıyetını. Keskede uzatmasaymısım adam duzeltmek ıstemıs ben susmamıs dahada cıldırmısız🤷‍♀️

Konunuzu okuyup, sonuna gelene kadar direttim. Gözlerim de beynimde aktı gitti.
Tek derdiniz engeli kaldırayım mı olmamalı.
Engeli kaldırıp, hiçbirşey olmamış gibi davranırsanız size saygısı kalmaz. Her kavgada kovmayı sıradanlaştırır.
Biraz paragraf, kelimelerin doğru yazılımı ve noktalama işaretlerini de kullanın. Poşet gibi değil, ücretsiz üstelik.
Tesekur ederım yorumunuz ıcın sızı mantıklı buluyorum hep🙏 kaldırmadımmhala ama kaldırırs
Al dedi git dedi naparsan yap dedi:halay:
Hakketn yaslar kac?
Bakanlğa yazın,poseti paralı yaptınız,yuvam yıkıldı yıne.
Kızıyorsunuz dalga geciliyr diye ama poşet kavgasından evi terketmek nasıl bir level?
Haklı oldgunuz yerler var.
Hakaret edemez ama ev terketmek cok değil mi?
Bide para yok ama evi taksiyle terkediyosn bacım kralsın:)
25,32.. Poset parası falan degıl ya mevzu evet posetlerı tam dolduruyorum eve nasıl cıkarıcakmısız dıye kavga cıktı ama bana hakret rttıgı ve almaya gelınce alıyorsun dedı dıye kavga buyudu. Oyle dıyınce para lafımı edıcen dedım. Vay ben sana nesaman para lafı ettm vay ben sana bakamıyormıyum topla gıt dedı boyle dıyen adama napım ben? Hatta engrl olur dıye beklerken daha paran varmı dıye soruyor. Bende masus istemedim parasını bende zaten para vardı ile giderken bırakıyor onların bır kısmını aldım gerısıne karısmadım. Onunla taksı parssını verdım. Bılet ıxınde annemlerı aradım ablam yolladı hemen biletimide karttan aldım. Benı evden kovmus utanmadan para soruyor arabayla bırkaımı dıyor yahu engel olda gıtmeyeyım ne parası arabası🤷‍♀️Hayır bı konuyu detaulı anlatmayınca ıste boyle anlıyorsunuz. Kendınızce. Yok para yok ama taksıye bınıyor vs. Detaylı anlatınca cok uzum okuyamadım bıle dıyebılıyorsınz 🤷‍♀️ tesekkur ederım yorum ıcın ama anlayacagınz kendım kalkıp terketmedım durduk yere kovdukı cıktım gittim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X