İlk Öpüşme ?? =S

Konu sahibi arkadaşın yaşı daha 17 ve öpüşmeyi öğrenmek istiyor..Doğrusu bana epey ilginç geldi..Canım sen daha çocuk sayılabilecek bir yaştasın böyle özel birşeyi hemen öğrenmek istemen bence yanlış birşey..Zaten bu öğrenilcek bişeyde değil yani zamanla kendiliğinden olacak birsey hem öle önüne ilk çıkan insanla değil seni gerçekten aşkla sevebilecek ve sana değer verebilecek birini bulğunda gerçekleşmelidir..Sana tavsiyem bunları bu yaşta merak etmemen ve zamana bırakmandır..Gerisi senin takdirine kalmış canım.

Bende arkadaşa katılıyorum yaşın çok küçük canım acele etme meslek edinmeye bak

sanan talımat veremzkı kımse ıcınde geldıgı gıbı davranmalsın bu oan oluyor zaten kendılıgınden olusuna bırak bence=)

Doğuştan yetenekliyiz zaten bence sen kasma kendii yeterlibayanssulusmile

öpüşmek çok kalori harcatan bişey cicişler :) haberiniz olsun

yani ya ben gereğinden fazla rahatım ki öyle değil, ya da diğerleri kezban!öpüşmekten daha doğal ve masum ne olabilir?ve evet bad kisser good kisser gibi kavramlar kullanılır zaten!17 çok normal bir yaştır ya bu yaşlarda deneyim kazanmazsak 40 ımızda mı yapacağız?çok saçma!canım doya doya istediğin gibi öpüş tavsiye olarak da sana link atabilirim bu konuyla ilgili özel siteler var...ama önemli olan pratik yapmak sevgilinle yap bunu istediğiniz kadar

ben 7 o ise 6 yaşındaydı çocukluk arkadaşım aşıktık valla adı cüneytti onu zorla öpmüştüm sonra beni ağlayarak öğretmene şikayet etti hoca kızım sen sapıkmısın dedi bu yaşta dedi :)))iftira dedim ayrıldık.:))) iki senede bir eski kasabama giderim sümüklü cüneyte arada rastlardım anammm bir çirkin bir çirkin sokak serseresi olmuş şimdi onu nasıl öpmüşüm ığğğğğğ:))hala unutmam:)

Konu açılalı uzun bir zaman geçmiş. Ben merak ettim doğrusu konu sahibi arkadaş iyi öpüşebilmiş mi :KK1::KK1::KK1::KK1:

ne saçma böyle şeyler yaşamadan anlatılamaz ki herkes başka duygular yaşar içinde yani sende aynı şeyleri yaşıcaksın diye bişi yok zamanla herşeyi öğrenirsin hem o mükemmel öpüşenler analaarından mükemmel öğrenmiş olarak doğmuyolar herşey tecrübedir bir iki kötü olur belki senin için ama zamanla alışırsın

bence öpüşmeyin bu yaşında.

ama illa öpüşcekseniz zaten garip bir şey oluyor ilki. öptü mü la demin beni? oluyosun ve bi şey hissedemiyosun pek :KK70: hatta ilk birkaçı bir şeye benzemiyor, beyin uçuyor çünkü sanırım:KK70: sonrakiler güzelleşiyor. bir arkadaşım ben hiç öpüşmeden önce aynısını söylemişti bana zaten. herhalde genelde öyledir diye düşünüyorum bu yüzden

bunun iisi kötüsü olmaz ki adı üstünde ilk öpüşme çok farklı bi duygu şaşıracaksın hoşuna gidecek ben ne yaptım diyeceksin o kadar karışık ki her duyguyu hissedeceksin ama o an değil o an geçtikten sonra. mesela ben ilk öpüşmeden sonra eve gidip dişlerimi fırçaladım ağzımı keseledim vs sanki çocuk hastalıklıymış gibi davrandım ama tuhaf yani neden yaptığımı bile bilmiyorum ama o an öyle oluyor sanki herkes öpüştüğümü anlayacakmış gibi gelior sende kafana takma tadını çıkarmaya bak sonunda madalya takmayacaklar kimseye:KK19::KK53:

ve ilk öpüşmenin tadını sonrakiler hiç veremiyor:KK19::KK19:

Son düzenleme:
Öpüşmenin iyisi kötüsü var tabii. Bir öpüşürsün ayakların yerden kesilir sonrasında kendine gelemezsin bu iyi öpüşmedir işte. Kötü öpüşmeyse aslında tecrübesizlikten değil de tarafların uyumsuzluğundan kaynaklanır bence. Yani tabi ilk kez öpüşüyorsan ya da ne bileyim french deniyorsan çok başarılı olamazsın :KK9: ama çok tecrübeli bile olsan bile uyum olmazsa öpüşmen iyi geçmeyebilir..
17 yaş da öyle çok erken falan değil. Gayet normal bir yaş.

Bay ve Bayan Arkadaşlar Derken..:26:
Kadınlar Kulübü'ne Hoşgeldiniz:KK42:
En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Ona bırak,erkeklerin içinde var merak etme doğuştan tecrübeli onlar.
İlk öpüştüğüm insanın o aptal olmasından o kadar pişmanım ki..Umarım böyle bir pişmanlık yaşamazsın sende.
Onunla geçirdiğim her an için pişmanım.Kendimi hiç affetmicem...:KK43:

Ona bırak,erkeklerin içinde var merak etme doğuştan tecrübeli onlar.
İlk öpüştüğüm insanın o aptal olmasından o kadar pişmanım ki..Umarım böyle bir pişmanlık yaşamazsın sende.
Onunla geçirdiğim her an için pişmanım.Kendimi hiç affetmicem...:KK43:

ahh arkadaşım ah hangimizz ilklerimizden pişman değilizki geçmiş gitmiş boşveeeerrrr:KK58:

Öpüsmek için bence 5 ay uzun bir süre sayılmaz canım..Evliliğin kesinleşmediği sürece ben tavsiye bile etmem.Çünkü ayrılırsan ayrıldıgın zaman ilk öpücüğünü ilerde esin olmayacak birine verdiğin için pişman olursun.Ama yine de kendi kararın tabi saygı duyarım....:KK75:

Ben 21 yaşındayım birkaç kişiyle çıktım ama 2 3 kişi ve 1 hfta falan sürdü ve hiç öpüşmedim kimseyle el ele bile tutuşmadım.Benim istediğim beni beğenmiyor beni beğenenide ben beğenmediğim için bu yaşa kadar böyle oldu.Artık 21 yaşındayım ve hiç öpüşmedm falan diye kafama takıyorum üzülüyorum.Çünkü üniversite bitirmiş insanım herkes bişeler yaşamış yaşıyor ben kaç yaşındayım hala birşey yok:/ Biri çıkarsa karşıma ve öpüşme zamanı geldiğinde ne yapacağım ya yapamazsam ya benimle dalga geçerse bu yaşa kadar gelmişsin nasıl bilmiyorsun diyecek diye çok korkuyorum. :KK43:

Ben 21 yaşındayım birkaç kişiyle çıktım ama 2 3 kişi ve 1 hfta falan sürdü ve hiç öpüşmedim kimseyle el ele bile tutuşmadım.Benim istediğim beni beğenmiyor beni beğenenide ben beğenmediğim için bu yaşa kadar böyle oldu.Artık 21 yaşındayım ve hiç öpüşmedm falan diye kafama takıyorum üzülüyorum.Çünkü üniversite bitirmiş insanım herkes bişeler yaşamış yaşıyor ben kaç yaşındayım hala birşey yok:/ Biri çıkarsa karşıma ve öpüşme zamanı geldiğinde ne yapacağım ya yapamazsam ya benimle dalga geçerse bu yaşa kadar gelmişsin nasıl bilmiyorsun diyecek diye çok korkuyorum. :KK43:

niye korkuyosun canım ya bu devirde senin gibi kız var da daha ne olsun bence bununla gurur duymalısın , seninle bu yuzden dalga geçecek bi kişi olursa karşında bil ki karekteri iyi değildir ayrıl ondan .

niye korkuyosun canım ya bu devirde senin gibi kız var da daha ne olsun bence bununla gurur duymalısın , seninle bu yuzden dalga geçecek bi kişi olursa karşında bil ki karekteri iyi değildir ayrıl ondan .

dalga geçerse tabiki ayrılırım:/ ama işte yinede çekinyrm yüzüme söylemesede direk içinden yuh falan diyebilir :/ sonuçta tecrübeli olmak gerek önemli bu.:/

tecrübeyle ne ilgisi var sen zaten onu planlayamazsın bile öle bi an olurken elin ayağına dolanır genelde doğaçlama olur bu kdr sıkma kendini:KK55:

X