İlk Tüp bebek deneyimim sonuç negatif, nasıl atlatacağım ve ikinci denemeye hemen başlamalı mıyım ? Fikir verir misiniz 🙏🏻

Merhaba arkadaşlar 💜
Bahçeci de tüp bebek tedavisine başlamıştık. Toplamda üç günlük, 3 embriyom oldu.
17 Ocakta transfer oldum, her şeye dikkat ettim ve sürpriz olsun istediğim için hiç kendim test yapmadan bekledim. Merkezde kan verdim ama maalesef negatif sonuç aldık tahmin edersiniz ki yıkıldım anca toparlanmaya çalışıyorum. Doktorumuzun sayfasında pozitif haberler başlığında amh 0.1 ve benzerleri olup, çeşitli hastalıkları olup ilkinde pozitif olanlar çok fazla bende ona nazaran benim bunların hiç biri yok hayli hayli olur diyordum ama olmadı maalesef.
İsyan etmek istemiyorum ama çok üzülüyorum size iki şey soracağım
birincisi, en kaliteli olan embriyo koyuldu ama tutmadı. Kalan 2 embriyo da tutmaz o zaman gibi bi düz mantık düşüncesine girdim bu doğru mu sizce?
İkincisi ise doktorum ikinci adetimde tekrar başlayabileceğimizi söyledi tedaviye. Sizce ne kadar beklemeliyim hemen başlamak doğru olur mu ?
İnstagram da gördüğüm bir sayfadan sirkeler sipariş verdim bir çok olumlu yorum vardı acaba öyle mi denesem bir de diyorum. Adet olduğumda sonrasında belki kendiliğinden olacaktır diyorum şans yükseliyormuş sanırım tüp bebek sonrası çok kararsız durumdayım.
Allah hepimize yardım etsin yanımızda olsun inşallah bu süreçte 🤍
Ben ilk negatiften sonra hiç beklemeden tedaviye tekrar başladım canım, ama kendini hazır hissetmen en önemlisi tabi. Ve çok şükür hamileyim 🤍 ve ikincisinde çok umutluydum çok şükür öyle oldu 🤲🏻🤍 umutsuz ve karamsar olma sakın moralin hep yüksek olsun 😊

Ben ilk negatiften sonra hiç beklemeden tedaviye tekrar başladım canım, ama kendini hazır hissetmen en önemlisi tabi. Ve çok şükür hamileyim 🤍 ve ikincisinde çok umutluydum çok şükür öyle oldu 🤲🏻🤍 umutsuz ve karamsar olma sakın moralin hep yüksek olsun 😊
Merhaba hayırlı olsun İnşallah sağlıklı kucağınıza alırsınız ilk negatiften sonra ne zaman transfer oldunuz

CANIM HANGİ ŞEHİRDE TEDAVİ GÖRÜYORSUN BEN ŞEYİ MERAK EDİYORUM HEMEN İKİNCİ TRANSFERE BAŞLAYABİLİYOR MUYUZ? VE NEGATİF OLDU YA SONUÇ NE ZAMAN ADET OLUYORUZ? İKİNCİ TRANSFER İÇİN ÜCRET ALINIYOR MU?

CANIM HANGİ ŞEHİRDE TEDAVİ GÖRÜYORSUN BEN ŞEYİ MERAK EDİYORUM HEMEN İKİNCİ TRANSFERE BAŞLAYABİLİYOR MUYUZ? VE NEGATİF OLDU YA SONUÇ NE ZAMAN ADET OLUYORUZ? İKİNCİ TRANSFER İÇİN ÜCRET ALINIYOR MU?
Doktor uygun görürse başlayabiliyorsunuz. Bende endişeliydim baya da kararsız kaldım ama kendimi iyi hissediyordum doktorda başlayabiliriz deyince beklemedim. Adeti negatif gördükten ve ilaçları bıraktıktan sonra oluyorsunuz. Transfer için ücret alınıyor. Ama ben tüp bebeği en baştan aldım. Çünkü tek embriyom vardı

Doktor uygun görürse başlayabiliyorsunuz. Bende endişeliydim baya da kararsız kaldım ama kendimi iyi hissediyordum doktorda başlayabiliriz deyince beklemedim. Adeti negatif gördükten ve ilaçları bıraktıktan sonra oluyorsunuz. Transfer için ücret alınıyor. Ama ben tüp bebeği en baştan aldım. Çünkü tek embriyom vardı
Ne kadar sure sonra tekrar tedaviye basladiniz acaba?

Canım senin amh mı düşüktü benimde ilk tüp bebek denemem aralıkta oldu kötü bir tecrübe yaşadım 0.97di amh ve doktorum yanlış doz kullandığını düşünüyorum sadece 1 yumurtam toplandı ve dondurulamadı nasıl yıkıldım tahmin edersin belki transfer olsaydım bu kadar canım yanmazdı dedim hep en azından nasip değilmiş derdim yani beterin beteri var kuzum sen yine sanslıson bak elinde embriyon var en baştan yaşamak zorunda kalmayacaksın ayrıca iyi bir merkezdesin bende istanbulda bahçecide tedaviye başlayacagım tekrardan herşey nasip nasibimizde varsa evlat sahibi olacağız canım

X