İMAJ DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLERİN Önerileri, Soruları, Cevapları

Siyah bence yuzune fazla gitmez gibi. Koyu kahverengi boyatip, ara ara karamel. Veya sadece koyu karamelde guzel gider sana bence...

koyu renk olabilir aslında hic denemedim bide cnm ya ben hic boya yaptırmadım simdie kadar kendi rengi üserine sadece üstlere sarı attırdım boyadanda cekiniorum acıkcası yasık eder die

koyu renk olabilir aslında hic denemedim bide cnm ya ben hic boya yaptırmadım simdie kadar kendi rengi üserine sadece üstlere sarı attırdım boyadanda cekiniorum acıkcası yasık eder die

Bence cekinmene gerek yok cnm. 18 yasindayim ben. nerdeyse 4 yildir boyatiyorum sacimi. Her rengi de denedim. Sadece sacimi yipratan sari renk oldu. Bi dahada hic yaptirmadim sari. Bence cekinmeden boyatabilirsinyerimseniben

cesaret edemiorum iste cnm ya bide her zmn yaptırmak gerekıor ben makyaj bile yapmıorum zor gelior :))

arkadaşlar bende değişiklik istiyorum... 22 yaşındayım esmerim hafif elaya kaçan açık kahve göz rengim var.saçlarım belime kadar ve düz (pırasa diyelim) simsiyah va çok gür daha hiç boyamadım. hep doğal oldum, şu son 2 aydır fön çektiriyorum,aralarına kızıl attırayım diyorum sizce yakışırmı, yada yakışcanı umduğunuz fikirleriniz varmı

Canım saçlarının kıymetini bil, öncelikle bunu söylemek istedim:Senden bir buçuk yaş büyüğüm ve iki yıl önceki saç yoğunluğumu arıyorum, hala gür sayılır ama ayda bir renk değiştirmekten dökülmeler fazlalaştı.

Saçlarının aralarına ışıltı etkisi yaratmak için orta açıklıkta kızıllar attırabilirsin. Ayrıca ince röfleler için uygun tonunu bulmak adına göz renginden de istifade etmen mümkün. Eğer baskın açık ton bir göz rengine sahipsen, aynı rengin saçında ışıltılar halindeki tezahürü muhteşem bir denge sağlayacaktır genel imajında. Hatta göz renginle gerçekten bire bir uyumlu bir renk yakalayabilirsen, ince tutamlardan ziyade iri röfleler de sağlam bir bütünlük etkisi yaratır.

Öte yandan saçların çok kısa değilse sadece uçlarına kırmızıya kaçan kızıl ışıltılar, siyah saçta çarpıcı bir hareket oluşturuyor. Aynı kızıla uygun bir allıkla yüzünü renklendirirsen ne ala.

Canım saçlarının kıymetini bil, öncelikle bunu söylemek istedim:Senden bir buçuk yaş büyüğüm ve iki yıl önceki saç yoğunluğumu arıyorum, hala gür sayılır ama ayda bir renk değiştirmekten dökülmeler fazlalaştı.

Saçlarının aralarına ışıltı etkisi yaratmak için orta açıklıkta kızıllar attırabilirsin. Ayrıca ince röfleler için uygun tonunu bulmak adına göz renginden de istifade etmen mümkün. Eğer baskın açık ton bir göz rengine sahipsen, aynı rengin saçında ışıltılar halindeki tezahürü muhteşem bir denge sağlayacaktır genel imajında. Hatta göz renginle gerçekten bire bir uyumlu bir renk yakalayabilirsen, ince tutamlardan ziyade iri röfleler de sağlam bir bütünlük etkisi yaratır.

Öte yandan saçların çok kısa değilse sadece uçlarına kırmızıya kaçan kızıl ışıltılar, siyah saçta çarpıcı bir hareket oluşturuyor. Aynı kızıla uygun bir allıkla yüzünü renklendirirsen ne ala.

tsk ler cnm cım resimim war koydum bi bakarmısın lütfen düsünceni tam olarak alaım senin

kıslar banada yardım lütfen 29 yasındaım ben beyas tenliyim saclarım belimde we kat kesim ama modelli bi kesim klasic deil kesim kendi rengi kumarl ben sadece üstlerine senlerdir sarı balyaj attırıorum siyah cok istiorum ama kimse yakıstırmıor hic demnemedim sadece peruk ws böle deneim kesim we renkte deisiklik istiorum ama tars bisi olmalı piercinglerim war giyim tarsım hip hop senlerdir göslerim ela sisce nasıl bisi gider bana tskler

Canım az önceki mesajı Esmerxxx için yazmıştım, yanlış anlaşılma oldu sanırım :))

Fotoğrafını gördüm, eğer göz rengini ön plana çıkaracaksa beyaz ten ile siyah saç güzel sonuç yaratabilir (ben de çok istiyorum siyah, bilhassa mavi siyah); fakat karamel ya da patlıcanımsı koyu kızıl daha garanti gibi geliyor senin yüzüne. İri dalga ve modern asimetrik katlar genel olarak spor tarzını bütünleyecektir.a.s.

Son düzenleme:
Eğer göz rengini ön plana çıkaracaksa beyaz ten ile siyah saç güzel sonuç yaratabilir (ben de çok istiyorum siyah, bilhassa mavi siyah); fakat karamel ya da patlıcanımsı koyu kızıl daha garanti gibi geliyor senin yüzüne. İri dalga ve modern asimetrik katlar genel olarak spor tarzını bütünleyecektir.a.s.

cnm sanırım baktın resme siyahı denedim ama boya olarak deil bide boya istemiorum acıkcası hic kullanmadım simdie kadar cnm asimetrik katlar demissin nasıl oluor o benim sacvlar usun ama katlar war modern bi kesim bide kendi sac rengimin üserine bisiler olsun istiorum yıptranmasın die

cnm sanırım baktın resme siyahı denedim ama boya olarak deil bide boya istemiorum acıkcası hic kullanmadım simdie kadar cnm asimetrik katlar demissin nasıl oluor o benim sacvlar usun ama katlar war modern bi kesim bide kendi sac rengimin üserine bisiler olsun istiorum yıptranmasın die

Oreal' e sürekli maruz kalınca belirli bir aşamadan sonra saçların yıprandığı bir gerçek; fakat siyah için sadece perhidrol kullanılarak da boyama yapılabilir. Fazla yıpratmaz. Boyadan o kadar da korkma. Ben 17 yaşımdan beri saç rengimle oynuyorum, sadece çok açık renklerden geri dönüşlerimde tahribat oldu ve beğenmediğim bir ton olduğunda, bir hafta bekleyemeden ertesi gün tekrar boyattığımda. Candan Erçetin her hafta boyatıyor mesela, malum kızıl çabuk akıyor.

Yine de boyaya kesin karşıysan kimyevi katkısı olmayan kınalar ile siyah rengi elde edebilirsin; fakat her halükarda siyah kullanacaksan kesiminin kesinlikle profesyonelce yapılmış olması gerek, aksi halde paspal bir görüntü oluşabiliyor zaman zaman.

Asimetrik kat kesimini eminim görmüşsündür, bilhassa Hip Hop ve R&B müptelası hatunlarda çok var ve kimine çok yakıştırırım. Eğer saç uzunsa katlar enze hizasında yoğunlaşacak şekilde asimetrik olarak kimi uzun kimi kısa ( ama çok büyük oran farkı olmadan) kırpılıyor, o bombe kısımdan sonra giderek incelerek sırta doğru uzanıyor. Kuaförlerin kataloglarında benzer kesimlerden çok var. Asimetrik kat deyince bilirler, bir göz at derim.

superstar mesajını tıkladımda acılmıor cnm okuyamadım ne yasdını offff

Oreal' e sürekli maruz kalınca belirli bir aşamadan sonra saçların yıprandığı bir gerçek; fakat siyah için sadece perhidrol kullanılarak da boyama yapılabilir. Fazla yıpratmaz. Boyadan o kadar da korkma. Ben 17 yaşımdan beri saç rengimle oynuyorum, sadece çok açık renklerden geri dönüşlerimde tahribat oldu ve beğenmediğim bir ton olduğunda, bir hafta bekleyemeden ertesi gün tekrar boyattığımda. Candan Erçetin her hafta boyatıyor mesela, malum kızıl çabuk akıyor.

Yine de boyaya kesin karşıysan kimyevi katkısı olmayan kınalar ile siyah rengi elde edebilirsin; fakat her halükarda siyah kullanacaksan kesiminin kesinlikle profesyonelce yapılmış olması gerek, aksi halde paspal bir görüntü oluşabiliyor zaman zaman.

Asimetrik kat kesimini eminim görmüşsündür, bilhassa Hip Hop ve R&B müptelası hatunlarda çok var ve kimine çok yakıştırırım. Eğer saç uzunsa katlar enze hizasında yoğunlaşacak şekilde asimetrik olarak kimi uzun kimi kısa ( ama çok büyük oran farkı olmadan) kırpılıyor, o bombe kısımdan sonra giderek incelerek sırta doğru uzanıyor. Kuaförlerin kataloglarında benzer kesimlerden çok var. Asimetrik kat deyince bilirler, bir göz at derim.

ewt cnm sen söletyince anladım benimde sac kesimim öle ensede yogunlasıor we bel kısımdada usunlar war senin dediin kesim benimkide modern olsun die yaptırmıstım bunu tsk ederim cnm bu arada resim koymustum bakdınmı bilmiorum cnm

ewt cnm sen söletyince anladım benimde sac kesimim öle ensede yogunlasıor we bel kısımdada usunlar war senin dediin kesim benimkide modern olsun die yaptırmıstım bunu tsk ederim cnm bu arada resim koymustum bakdınmı bilmiorum cnm

Baktım canım, aslında sarılar sana gitmiş, peki tipdeki koyu ton sana mı ait, yoksa boya mı, Eğer kendi rengin ise sen de esmerxx e yazdığım gibi krımızımsı kızıllar attırabilirsin.

arkadaslar ne kadar onemsersiniz bilmiorum ama bende 4 5 yildir boyuyorum sacimmi asiri beyaz tenliyim yesil gozluyum sacim kumraldi ben onu ilk kizila boyattim ve size tavsiyem kizildan uzak durun ne renk yaparsaniz yapin kizil kendini bi yerlerden yine gosterio sonunda o kizili ancak 3 yi sonra bakira cevirebildim bakir da bi sure kullandim.. kuaforum sari yapmayi kafaya takti bana anlatti iste saman sarisi sole bole die eve geldim sacimi koyu kahveye boyadim:KK70: aklimda siyah vardi ama diyah dogal durmuo kesinlikle siyah dusunenler koyu kahve denesin derim simdi cok rahatim ne makyaj lazim ne bisyh hafif bi allikla mukemmel oluo goz renginiz belli oluo ve eger sevgiliniz sarilardan hoslaniosa tarzini tamamen degistirio ve size bayilio:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: denendi ve uygulandi muhtesem sonucc:KK70::KK70::KK70::KK70:

ayrica sacin kesimi insani sert gosterir ve bakislar gosterir siz siyah sacla tum sevimliliginizle bakarken kim size sert diyebilirki:KK70::KK70: bakin mesela japon animelere hic sari sacli yok cogu siyah sacli kocaman gozlu ve cok masum:KK70: suan onlara benzetiliorum:KK70::dance:

ben ölüyorum küllü sarı için.. bence saçlarının boyası aksın doğal guzellığın ortaya çıksın ve bırdaha dokunma..
zaten belli bır yaştan sonra sacın bozulucak beyazlamaya başlıcak o guzel saclarını bulamıcaksın..
sacların beyazlamaya başladığında istediğin renge boyatabılırsın..
boyalarla sacını yıpratma.. ama anladığım kadarıyla sıyahdan memnun kalmışsın..
emınım yakışmıştır.. ama kara kına dene hem sıyah olur hemde fazla yıpratmazsın.. doğallığını bozma çoğu ınsan senın gıbı olmak istiyo cnm.. ben dağil :KK66:

ben buğday tenliyim ve saçlarımı mavi siyaha boyamıştım şimdi tamamen değişmek istiyorum ne yapabilirim kızlar lütfen yardım??????**

selm amylee inanıyorum ki çok güzelsin ,bence kendi saçının rengine dön yine
çünkü dogal güzellik gibisi varmı düşünsene bi!! boyadıkça boyamak istiyo insan

bence saçının rengini degiştirme derim sana

selam samsun lu

bilirim samsun kızları da güzeldir bence saçını doğal rengine bırak .

yaaaaa bende yardım istiyom bana da yardım edermisinisss ? 19 yaşındayım saçlarım katlı kesim omsumda ve koyu kumral ben saçlarımı turuncuya boyatmak istiyorum sisce yakışır mı ? yakışsa da yaşımı büyük gösterir mi? turuncu derken hane şu itfaiye kırmısısı diyolar yaa öyle bişi cırt turuncu değil yane çok isstiyorum ama cesaret edemiyom yardımcı olursanıs bi fikir fln werirsenis sewinirim arkadaşlar bu arada tenim bembeyas süt gibi derler yaa öyleyim aynen göslerim de ela

Son düzenleme:
yaaaaa bende yardım istiyom bana da yardım edermisinisss ? 19 yaşındayım saçlarım katlı kesim omsumda ve koyu kumral ben saçlarımı turuncuya boyatmak istiyorum sisce yakışır mı ? yakışsa da yaşımı büyük gösterir mi? turuncu derken hane şu itfaiye kırmısısı diyolar yaa öyle bişi cırt turuncu değil yane çok isstiyorum ama cesaret edemiyom yardımcı olursanıs bi fikir fln werirsenis sewinirim arkadaşlar bu arada tenim bembeyas süt gibi derler yaa öyleyim aynen göslerim de ela

Arkadaşım kendi saç renginse benden sana bi tavsiye, kendi saç renginle yaşamayı öğren.
Sonra çok pişman olursun, kendi saçını özlersin..Çünkü bi kere boyayınca hep boya istiyo..Ömrün sonuna kadar boyucaksın yada saçların kendi rengine dönesiye 2-3 yıl resil gibi dolaşçaksın..
Saçını yıpratma ya uçlarına attır yada üstte 2 3 tutam attır, hevesini al ama bence boyama.
Ya da benim gibi yap...
Bende sarı sahte saç alıp saçımın alt kısmına takmayı düşünüyorum hani sanki bi tutam sarı attırmışım gibi..
Nası olur sizce hoş durur mu???

Saçın koyu değilse sahte sarı tak derim.siyahın koyu kestanenin üstünde çok kötü itici duruyo onlar.
Aranızda mor saçlı varsa fikirlerini alabilir miyim?akıyomu markası ne fln...

X