İMAJ DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLERİN Önerileri, Soruları, Cevapları

yaa kızlaarrrrr saclarım su an bu model boyu fln aynı sadece katlar azıcık daa uzun rengi de kızıl

64509689sx7.png

ben sacımı bu model kestirmek istiorum ama cesaretim yok ne yapsam ki :S rengini deiştirmicem kızıl saca cok mu abest durur?

canım neden olmasınki.. hem kullanımıda cok zor bir model degil.. hem katlı modellerden cok daha klas duruyo bence.. kuaförüne iice anlat eger kararverirsen hatta bir resim götür.. eger yüzün cok tombişse kuaföründen yardım al nasıl olur nasıl biter diye. ama her halukarda cok klas bir model yakısacaktır eminim..

yaa kızlar o zmn ben fotomu gnderiim bakın baklm bana gider mi bu modell

Son düzenleme:
sen niye tereddüt ediyosun ki mütiş bi yüzün var cokta güzelsin allah nazardan saklasın... saclarında asırı gür degil bence hiç düşünme... cok yakısacak emin ol....

tesk ederim cnm:eek:

ya işde bi cesaret edeblsemfisfisfis

tesk ederim cnm:eek:

ya işde bi cesaret edeblsemfisfisfis

bende sanki seni gaza getirmeye calısıyorum ya :roflol: ama ne bilim ya ben istedigim sac modelini yapmaya cok cok cesaret edemiyorum ya kimsenin içindede kalmasın istiyorum:1hug: yasın kaç bilmiyorum ama nasıl olsa uzayacak sac.. okula gidiyosan eger farklı bi imaj kesinlikle cok ii olur.. dikkatler komple sana cevrilir.. kaydirigubbakcemile3hihoyyyt

ay alemsiniz be kızlar madem ikinizde cesur değilsiniz birbirinize yardım edin ikiniz birden imaj yapın bari olmazmı:::)))

ya ben hayatta cesaret edemem ya..... mzuniyette yapmayı dşündügüm bi model var uzun sac lazım... :emir_bebek: ama iş hayatında mutlaka denicem cesur modeller kaydirigubbakcemile yalan sçylüyor olabilirim..kaydirigubbakcemile3

walla yaw 2mizdede cesaret yok ver coskuyuuu ver coskuyuuu ancak ölee harekete gecerim sırnaşık şey
ama yok ben karar verdim kestircem en kısa zamanda a.s
hee bu arada yasım 17 okul bitti :teytey:

nası olsa kökü bende yaw uzucak elbet a.s

kestiryim bklm sıra sende seksisinekcim
bende seni gaza getiriyim :roflol: hehüü

walla yaw 2mizdede cesaret yok ver coskuyuuu ver coskuyuuu ancak ölee harekete gecerim sırnaşık şey
ama yok ben karar verdim kestircem en kısa zamanda a.s
hee bu arada yasım 17 okul bitti :teytey:

nası olsa kökü bende yaw uzucak elbet a.s

kestiryim bklm sıra sende seksisinekcim
bende seni gaza getiriyim :roflol: hehüü

sırnaşık şey ayyy gaza gelebilsem keşke... ama sanmıom... pustum kaldım valla bak kestirmek lafını duyuncakaydirigubbakcemile3 bi resmini koy ama olur mu canım.. a.s.

tabi ki koyarım cnm eksik kalırmyım hiçç hehehsırnaşık şey

bak ünzile demişti ki simdi kestirmiceksn de ne zmn kestirceksin

cok dooru
ertele ertele nereye kdr snradan pişman ollmak ta varr keske sunu da yapsaydım die

hem nolucak kı kökünden kazıt demiorus cnm acıcık ucundaan yaww :roflol:

hem bak güsel olur görenler sasırır.aynanın yanından gecerken bile aa bu ben miyim dersin

hem eger hoşuna gitmesse sacının renginde postiş al onu kullan
ben öle yapmayı düşünüorum eger hoşuma gitmesse naylon saclardan alıp örüp ucuna takrım sırnaşık şey
hadi bi cesarett yawww

sekil yapıcaz surdaa baakkk :dance:

hey ben geldim kızlar kulaklarım çınladı nedense:::))
ee ben yokken cok kaynattınızmı yoksa bşiler kaçırdımmı??

yok canım yok kacırmadın.. imaj degiştirme konusunda kim daha cesaretli oyunu oynuyoruz.. ben pas gectim hakkımı size devrettimhihoyyyt ben takıntılı kadınım ya.. yeni kestirmişim sacımı canım burnumda zaten.. dahasına yokum..

heheh galiba bende cayıcam gbi ama bakarsın kestirirm =)
ünzilecim cok bişe kacırmadın :KK70:

victoria-beckham-hair.jpg

bende mezun olunca iş hayatında bu model gibi kullanmak istiyorum.. saclarım cok gür ama yakısırmıki.. sanki seyrek saclarda daha güzel olcak gibi

cnm foto görünmüyo0ooo0ooo

temem simdi gördüm bende

süper bi model bence ama rengide göstermiş modeli bence :KK70:

ya bende tarzimi değiştirmek istiyoru m ama ne yapacagima karar veremedim henüz .saclarim gecen bayramdan beri platin sairisi röfleli değişik olsun istyorum saclarim katlat kesilmis arkasida küt düz geliyor.ne yapabilirim sizce? Cikolata kahvesi yakisiyor diyorlar acaba o rengemi dönsem yoksam siyah mi bugday tenliyim kesimimide victorya nin kigibi kestirsem mesela_?__________

arkadaşlar saçlarımı kestirmek istiyorum ben ama nasıl bişe olsun karar veremedm saçlarım çok gürr deil böle saçlarımın çok ve kabarık görnmesi için nasıl bi model yaptırabilrm bide saçlarmn önü biraz açıldı sanki yada bana öle gelio kahkül kestirsem orayı kapatırmı yoksa dahamı kötü durur :S cvp larınızı bekliorm:)

bişi sorcim şimdik ikızlar saçlarının üst kısmını çok kısa kestiriyor altları uzun bırakıyor bu modelin adını bilen varmıı kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

arkadaşlar saçlarımı kestirmek istiyorum ben ama nasıl bişe olsun karar veremedm saçlarım çok gürr deil böle saçlarımın çok ve kabarık görnmesi için nasıl bi model yaptırabilrm bide saçlarmn önü biraz açıldı sanki yada bana öle gelio kahkül kestirsem orayı kapatırmı yoksa dahamı kötü durur :S cvp larınızı bekliorm:)
sen bence bol katlı bi model kesitirirsen saçların hem daha gür hemde daha canlı gözükecektir

sen bence bol katlı bi model kesitirirsen saçların hem daha gür hemde daha canlı gözükecektir

saçların ön kısmı seyrelmiş gibi görünüyosa perçem veya kahkül kestirebilirsin heralde :1no2:
benimde saçlarım çok seyrektir.perçemsiz saçlarımın önü açık gibiydi.4 yıldır perçemliyim..
ama sana nasıl olur bilemicem..

bide saçlarına sürekli fön çekiyosan "aslan başı"ydi sanırım modelin adı.Belki o sana güzel gidebilir..

bide böyle bi saç modeli de yakısabilir belkim :

19231624mooremandy03121yb5.jpg

w400.png

X