İmza koku arayanlar toplansın kızlar 😍

temiskis

Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2023
50
-27
28
Merhaba güzel kadınlar ❤️
İmza parfümünü senelerdir bulamamış biri olarak neredeyse her kokuyu denedim fakat işte bu demedim çünkü önce beni etkilemeli.
Bazen hemcinslerimizden gelen kokuları sorduğumuzda çoğu söylemiyor üzücü bir durum tabi..
En son Black opium almıştım fakat beni rahatsız etti çokta sevmeme rağmen ilk başta..

Önerisi olanlar var mı artık güzel bir parfüm kullanmayı çok istiyorum 🥹

İmza parfümünü senelerdir bulamamış biri olarak neredeyse her kokuyu denedim fakat işte bu demedim çünkü önce beni etkilemeli.
Bazen hemcinslerimizden gelen kokuları sorduğumuzda çoğu söylemiyor üzücü bir durum tabi..
En son Black opium almıştım fakat beni rahatsız etti çokta sevmeme rağmen ilk başta..

Calvin Klein-Sheer Beuty vazgeçilmezim nereye gitsem kullanırım boğmuyor

İmza koku bence black opium gibi ağır bir koku olmamalı sürekli kullanımda bu tarz kokular beni boğuyor.

Çok parfüme el atmış ve elden çıkarmış ve hala daha yeni parfumler deneyen biri olarak bu aralar favorim Vs Tease. Muadili Zara Pink Flambe. Bunun dışında senelerdir elimin altinda olan en az 2 şişe bitirebildiklerim günlük kullanim Lacoste Pour Femme, Noa, Bvlgari Omnia Cristalline EDT bide özel gün ve gecelerde Bvlgari Jasmin Noir.

Bu saydıklarım devamlı bende olur yanlarina yenileri gelir gider sürekli.

Ben yurt dışında bir sürü parfüm denedim ve en sonunda bu kokuya aşık oldum, biraz daha son bahar kokusu gibi tarlı vanilyamsı ama gizemli bir koku ben çok beğendim =
Hugo Boss the scent magnetic

Daha kadınsı koku ise Dolce Gabbana Queen

Eklentiler

• IMG_9622.png
    IMG_9622.png
    193,1 KB · Görüntüleme: 43
Black opium aslında imza kokusu olabilecek bir kokudur. Belkide teninizde bir notası ağır basmıştır sizi rahatsız etmiştir. Yoksa mükemmel bir parfümdür. Kışın kullanmayı çok severim. Kahve vanilya yasemin kokusudur. Size alternatif olarak paco rabanne olympea tavsiye edebilirim. Yada Giorgio Armani Si çok özgün kokulardir. İmza parfüm olabilecek nitelikte bu iki parfüm.

Chole love story aşığıyım. Keşke az daha kalıcı olsaymış :KK43:
Uygun fiyatlı olarak da avon atraction

S sirinsmurff Daha çok kış parfümü gibi. İlk başta kokusu biraz ağır gelse de 15 dk içinde oturuyor. Hafif baharatlı, yoğun olarak amber ve misk tarzı bir koku diyebilirim.Yerli parfüm ayrıca
flag-turkey_1f1f9-1f1f7.png

Yeni parfümüm Narciso rodriguez for her edt aldım. Kokusunu Estee lauder modern muse parfümüne benzetiyorum. Onu da severek kullanıyorum. Tavsiye ederim kalıcı bir koku ama gıvenchy l'ınterdıt edp yi eşim daha çok beğendi. Yaza doğru bu parfümü de almayı düşünüyorum. Yayılımı oldukça iyi

La vie est belle veya 212 sexy denemenizi öneririm

dolce gabbana devotion
Narciso rodriguez for her musc noir
Narciso rodriguez cristal
Prada paradoxe
victoria’s secret bare
kayali yum pistachio gelato 33
Kilian love dont be shy

Bu ara en fav parfümlerim bunlar🤫🌸

dolce gabbana devotion
Narciso rodriguez for her musc noir
Narciso rodriguez cristal
Prada paradoxe
victoria’s secret bare
kayali yum pistachio gelato 33
Kilian love dont be shy

Bu ara en fav parfümlerim bunlar🤫🌸

Merhaba. Ben bir parfüm arıyorum. Yıllar önce bir kadın yolda dururken geldi burnuma. Asla unutamıyorum ama bulamıyorum da o parfümü. Yeni çıkan parfümlerden değil. 10 sene önceydi ilk kokusunu aldığımda.

Hem pamuk şekerli gibi tatlı şekerli bir parfümdü hem de pudralık yumuşaklık pembe selpak gibi bir koku vardı. Hepsini aynı anda barındırıyor.
Sizce bu hangi parfümdür? Bilginiz var mı?
Chloe love pembe selpak gibi kokuyor diyenler oldu ama o değil. O çok pudralı. Benim bahsettiğim koku yoğun bir şekilde tatlı şekerli ama basit bir şekerlilik değil bu ve yayılımı çok yüksek. Metrelerce öteden kokusunu duyabilirsiniz. Ne olabilir acaba 😢

Merhaba. Ben bir parfüm arıyorum. Yıllar önce bir kadın yolda dururken geldi burnuma. Asla unutamıyorum ama bulamıyorum da o parfümü. Yeni çıkan parfümlerden değil. 10 sene önceydi ilk kokusunu aldığımda.

Hem pamuk şekerli gibi tatlı şekerli bir parfümdü hem de pudralık yumuşaklık pembe selpak gibi bir koku vardı. Hepsini aynı anda barındırıyor.
Sizce bu hangi parfümdür? Bilginiz var mı?
Chloe love pembe selpak gibi kokuyor diyenler oldu ama o değil. O çok pudralı. Benim bahsettiğim koku yoğun bir şekilde tatlı şekerli ama basit bir şekerlilik değil bu ve yayılımı çok yüksek. Metrelerce öteden kokusunu duyabilirsiniz. Ne olabilir acaba 😢

Yoğun şekerli ise Candy olabilir (Lolipop gibi yoğun bir kokusu var)
Daha az şekerli ise Lolita Lempicka olabilir

Yoğun şekerli ise Candy olabilir (Lolipop gibi yoğun bir kokusu var)
Daha az şekerli ise Lolita Lempicka olabilir

Sadece şekerli değil ki. Öyle kokuları sevmiyorum.
Pudra ve pembe selpak kokusu da var bunda
Lolipop gibi kokmuyor
Basit bir koku değil
Lolita da değil
Bunlar bildiğim kokular

Sadece şekerli değil ki. Öyle kokuları sevmiyorum.
Pudra ve pembe selpak kokusu da var bunda
Lolipop gibi kokmuyor
Basit bir koku değil
Lolita da değil
Bunlar bildiğim kokular
dediğiniz parfüm burberry blush olabılır aynı bahsettiğiniz gibi bir koku yayılımı yüksek hafif pudralı şekerli gibi ama çok temiz bir koku

dediğiniz parfüm burberry blush olabılır aynı bahsettiğiniz gibi bir koku yayılımı yüksek hafif pudralı şekerli gibi ama çok temiz bir koku

Bu bahsettiğiniz parfüm yeni kokulardan biri. Benim bahsettiğim koku 10 sene önce de vardı.
Ve kesinlikle temiz bir koku değil. Çok yoğun tatlı. Pamuk şeker kokusu var.

X