İncir Kürü ve Soğan Kürü Hamile Kalmayı Kolaylaştırıyor Mu?

bu konuda yardımm isteyenler bana özelden ulaşsın

canım yardım isteyenler bana ulaşsın yazmışsın daha yeniüyeyim diye msj atamıyorum bende pco var regl olamıyorum soğan kürüne başladım senin herhangi bir sorunun var mıydı nasıl yaptın ne uyguladın yazarsan çoooook sevinirim

bu konuda yardımm isteyenler bana özelden ulaşsın

merhaba ben özelden mesaj yazamiyorum...daha yeniyim bu sitede...bende dün bi arkadasdan duydum sogan kürü rahmi temizliyormus...ben 1 ay önce düsük yapdim suan ilk adetimin 3. günü..ve arkadasim dedi sogan kürüne basla rahme faydasi cok..tmizlenir dedi..ne zaman baslamaliyim sogan kürüne gün fark etmezmi ?? biraz önce bi yazida adetin 7 günü basladim felan yaziyordu..sizce ne zaman baslamaliyim...iltihapda var rahimde ama cok hafif bir iltihap antibiotikumda aliyorum yarin antibiotikumum son...bana cvp yazarsaniz cok sevinirim...simdiden tskler...

canım yardım isteyenler bana ulaşsın yazmışsın daha yeniüyeyim diye msj atamıyorum bende pco var regl olamıyorum soğan kürüne başladım senin herhangi bir sorunun var mıydı nasıl yaptın ne uyguladın yazarsan çoooook sevinirim

merhaba nehir su...sanirim cilvelim38 bayadir bu siteye ugramamis bende simdi ona cvp yazdimda galiba ugramadigi icin bana cvp da yazamaz :KK43: sen naptin bisiler ögrendinmi bu sogan kürü hakkinda ?? bende bilgilendirilmek istiyorum ne zaman baslamaliyim sogan kürüne ne yapmaliyim ne uygulamaliyim ??? cvp yazarsan cok sevinirim..simdiden tskler...

bendede adet düzensizlği var ve çocuğum olmuyo doktora gittm bana diana35 verdi ilacamı başlasam yoksa bu kürmü iyi kafam karıştı canım yaa

canım ya diana 35 kullanmanı hiç tavsiye etmem 5 sene kulandım rahimde şekil bozuklu yapıyormuş öğrendiğimde artık çok geçti umarım kulanmamşsındır bende küre başlıycam inşallah olur.:KK50:

evet doğru benim bu şekilde aynı ay hamile kaldım şükür

slm canım bende pco luyum tüp bebekle anne oldum ama mallesef erken doğum yaptım bebeğimi kaybettim şimdi 8 ay geçti üstünden ve tekrar hamile kalmak istiyorum bana tarifini verirsen çok sevinirim soğan kürüne ne zaman başlamlıyım incir kürüne ne zaman ? :emir_bebek: bende henüz msj yazamıyorum

merhaba arkadaşlar bende de kist vardı onun için soğan kürünü 1 ay uyguladım ve ay sonunda kontrole gittiğimde kistim tamamen geçmişti. doktor kistin çok büyük olduğunu ve doğum kontrol hapı kullanmadan geçmeyeceğini söylemişti ama ben hapı hiç kullanmadım. daha sonra da yapılan testlerde fsh değerimin çok yüksek olduğunu söyledi (12 civarıydı) bu değerle hamile kalmamın çok zor olduğunu vakit kaybetmeden tüp bebek merkezine gitmemi söyledi çok üzüldüm yıkıldım tabi ama bi daha başka bi doktora gitmedim bile. burdan okumuştum bal, çörekotu, tarçın karışımını kullandım 1 ay ve o ayın sonunda hamile kaldım Allahın izniyle şu an 13 haftalık hamileyim eşimde bi sorun olup olmadığını bilmiyorum ama ona da 1 ay keçiboynuzu kürünü uygulamıştım ne kadar faydası oldu bilmiyorum tabi ki herşey Allahtan gelir O ol derse olur belki sizde denemek isterseniz diye paylaşmak istedim

QUOTE=kevsercelik;29526775]merhaba arkadaşlar bende de kist vardı onun için soğan kürünü 1 ay uyguladım ve ay sonunda kontrole gittiğimde kistim tamamen geçmişti. doktor kistin çok büyük olduğunu ve doğum kontrol hapı kullanmadan geçmeyeceğini söylemişti ama ben hapı hiç kullanmadım. daha sonra da yapılan testlerde fsh değerimin çok yüksek olduğunu söyledi (12 civarıydı) bu değerle hamile kalmamın çok zor olduğunu vakit kaybetmeden tüp bebek merkezine gitmemi söyledi çok üzüldüm yıkıldım tabi ama bi daha başka bi doktora gitmedim bile. burdan okumuştum bal, çörekotu, tarçın karışımını kullandım 1 ay ve o ayın sonunda hamile kaldım Allahın izniyle şu an 13 haftalık hamileyim eşimde bi sorun olup olmadığını bilmiyorum ama ona da 1 ay keçiboynuzu kürünü uygulamıştım ne kadar faydası oldu bilmiyorum tabi ki herşey Allahtan gelir O ol derse olur belki sizde denemek isterseniz diye paylaşmak istedim[/QUOTE]

Rabbim isteyince herşey olur :) hamile kalamazsın demiş dr. ama 1 ay sonra hamilesin...herşeyin hayırlısı olsun hakkınızda. bebişin nasıl peki?:emir_bebek:

Allah hepinize evlatlarını versin yüreğinizdeki evlat aşkını söndürsün :KK16:

QUOTE=kevsercelik;29526775]merhaba arkadaşlar bende de kist vardı onun için soğan kürünü 1 ay uyguladım ve ay sonunda kontrole gittiğimde kistim tamamen geçmişti. doktor kistin çok büyük olduğunu ve doğum kontrol hapı kullanmadan geçmeyeceğini söylemişti ama ben hapı hiç kullanmadım. daha sonra da yapılan testlerde fsh değerimin çok yüksek olduğunu söyledi (12 civarıydı) bu değerle hamile kalmamın çok zor olduğunu vakit kaybetmeden tüp bebek merkezine gitmemi söyledi çok üzüldüm yıkıldım tabi ama bi daha başka bi doktora gitmedim bile. burdan okumuştum bal, çörekotu, tarçın karışımını kullandım 1 ay ve o ayın sonunda hamile kaldım Allahın izniyle şu an 13 haftalık hamileyim eşimde bi sorun olup olmadığını bilmiyorum ama ona da 1 ay keçiboynuzu kürünü uygulamıştım ne kadar faydası oldu bilmiyorum tabi ki herşey Allahtan gelir O ol derse olur belki sizde denemek isterseniz diye paylaşmak istedim

Rabbim isteyince herşey olur :) hamile kalamazsın demiş dr. ama 1 ay sonra hamilesin...herşeyin hayırlısı olsun hakkınızda. bebişin nasıl peki?:emir_bebek:[/QUOTE]

Allaha çok şükür herşey yolunda Rabbim herkesin dualarını kabul eder inşallah..

Selam.

bende yeni evli sayilirim(8 aydir evliyim). Affiniza siginarak söyluyorum, iliski sirasinda bazen basinc gibi agrilar his ediyordum, bunun uzerine doktora gittim, kistim oldugunu ögrendim. Gayet basit, ici sivi dolu kistmis. Korktum, acaba gebe kalmaya engelmi diye. Sogan kurunu duydum, ve 2 defa yaptim. ilk kürde 7 gün, ikincisinde 9 gun yaptim(tavsiye edildigi gibi yapmadim yani). 2½ ay sonra yine doktora gittim, ve hic bi degisiklik olmadigini ögrendim, ayni buyuklukte ayni sekilde, ama korkacak bisey yok dedi doktor, ameliyatla istersem alirlarmis, ki, bunu istemedim. Belki sogan kurunu duzgun kullansam fark olurdu, ama hicte kullanmadim degil hani, sanirim bende etkisi olmadi, ama bidaha denicem, insallah ise yarar.
uzuldum biraz hic kuculmemis diye :KK43: Umarim gebelige engel olmaz, bazen agrilarda bi baska dert tabi.

Sogan kurunden etki alanlar kac defa kullandilar acaba söylerseniz sevinirim, ve kistin buyuklugu nekadardi?

Son düzenleme:
Selam.

bende yeni evli sayilirim(8 aydir evliyim). Affiniza siginarak söyluyorum, iliski sirasinda bazen basinc gibi agrilar his ediyordum, bunun uzerine doktora gittim, kistim oldugunu ögrendim. Gayet basit, ici sivi dolu kistmis. Korktum, acaba gebe kalmaya engelmi diye. Sogan kurunu duydum, ve 2 defa yaptim. ilk kürde 7 gün, ikincisinde 9 gun yaptim(tavsiye edildigi gibi yapmadim yani). 2½ ay sonra yine doktora gittim, ve hic bi degisiklik olmadigini ögrendim, ayni buyuklukte ayni sekilde, ama korkacak bisey yok dedi doktor, ameliyatla istersem alirlarmis, ki, bunu istemedim. Belki sogan kurunu duzgun kullansam fark olurdu, ama hicte kullanmadim degil hani, sanirim bende etkisi olmadi, ama bidaha denicem, insallah ise yarar.
uzuldum biraz hic kuculmemis diye :KK43: Umarim gebelige engel olmaz, bazen agrilarda bi baska dert tabi.

Sogan kurunden etki alanlar kac defa kullandilar acaba söylerseniz sevinirim, ve kistin buyuklugu nekadardi?

canım bende de 5 cm büyüklüğünde kist vardı doktor doğum kontrol hapı verdi çok büyük başka türlü geçmez dedi ama ben kullanmadım 10 gün boyunca soğan kürünü yaptım. adetim bittikten 7 gün sonra başlamıştım İbrahim Saraçoğlunun sitesinde öyle yazıyodu adet olunca tekrar kontrole gittim ve tamamen geçmişti

Anladigim kadari ile 1.kürden sonra gitmis bile seninki? ben 2 defa kürü yaptim, 3.cusunude yapicam. Gercekten sansliymissin, insallah benimkide yok olur.

merhabalar,

benim son 1´5 yildir Pcos `um var. Son üc aydir yumurtaliklarin rahatlamasi icin dogum kontrol hapi kullandim, bu ay bitti. Ben de sogan kürünü TV den duydum ve 2 kür uyguladim. Su anda bir haftadir incir kürünü uyguluyorum, bakalim etkisi olacak mi? önümüzdeki günlerde doktora gidecegim ve pcos um ne durumda bakacagiz. Umarim kürler etki eder de hamilelik gerceklesir. Etkisi olan kisiler de var, bir doktorun sotesinde okudum.

Peki sogan kurunun sizde etkisi oldu mu bendede pko var adetlrm gec geliyor duzene girmesi icin kullaniyorum kürun bitmesine 4 gunum kaldi adetim zamaninda gelecek mi dort gozle beklyrm

merhabalar,kesinlikle faydası oluyor.Önce soğan kürü ardından incir-havuç kürü yaptım.Şu anda 9 haftalık hamileyim.hormon ya da kist problemim olmamasına rağmen hamile kalamamıştım.şu an çok mutluyum ve isteyen herkesin evladına kavuşması için duacıyım.sağlıkla kalın.

merhabalar,kesinlikle faydası oluyor.Önce soğan kürü ardından incir-havuç kürü yaptım.Şu anda 9 haftalık hamileyim.hormon ya da kist problemim olmamasına rağmen hamile kalamamıştım.şu an çok mutluyum ve isteyen herkesin evladına kavuşması için duacıyım.sağlıkla kalın.

Merhaba sogan kurunu ne kdr kullandın ve incir kürü nasl uygulanıyor sogan kürünün btmesine bi haftam war gelen ay da incir kürüne başlamk istyrm

Bende pco hastasiyim maalesef :KK43: sogan kuru ve incir kuru yapmak istiyorum ama ayni anda kullanilmiyormus galiba ? Birde inci kurune ve havuc kurune adetin kacinci gunu başlanıyor acaba ??

X