İncir ve Keçiboynuzu kürü deneyenler, buyrun listeye

senağlama senağlama ay bi tuhaf hisettim kendimiii annesi diyinceesenağlama AMİİİİİİİİN CANIIIM AMİİİİİİN İNŞALLAAAAH :Saruboceq:rabim bize acıı nolur müjdele bize,kondur meleklerimiziii göbeşlerimizeee bu garip arkadaşlarımıda sevindiiiiiiiiiir biran önceeeee:a015:

senağlama senağlama ay bi tuhaf hisettim kendimiii annesi diyinceesenağlama AMİİİİİİİİN CANIIIM AMİİİİİİN İNŞALLAAAAH :Saruboceq:rabim bize acıı nolur müjdele bize,kondur meleklerimiziii göbeşlerimizeee bu garip arkadaşlarımıda sevindiiiiiiiiiir biran önceeeee:a015:

AMİNNNNN :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

biraz önce uzun zamandır görüşmediğim bi arkadaşımla görüştüm. HAMİŞ :ecrin_bebek:
kaza ile olmuş. ya anlamıorum bu kaza nasıl oluyor. bide biz kaza yapsak gamyoncuiremsu

Amin diyorum başkada bişey demiyorum...biz kaza olsun diye bütün kuralları hiçe sayıyoruz ama nafile:KK70:

mrb bayanlar ben yeni katıldım topiğinizin adı dikkatimi çekti. ben keçiboynuzu kürü sayesinde hamile kaldım. eşimde sperm sayısı ve hareketliliğinde poroblem vardı .5 zyıldır çocuğumuz olmuyordu tedaviler vs. 2008 kasım 1 de aşılama oldum tutmadı 15 inde adet gördüm.sonra kçi boynuzunu denemeye karar verdik ve sadece 2 ay yaptık sonuçlar yüzde yüz arttı. sayı 40 milyondan118 milyona hareketlilik yüzde10 dan yüzde 60a yükseldi .ocak 22 sinde adet bekliyordum olmadı kasıklarımda inanılmaz bir ağrı ve sanki içi yanıyordu.ben kis veya herhangibir hastalık var diye düşünürken hamile olduğumu öğrendim.hiç beklemiyordum çünkü dr eşimin eski sonuçlarına göre{keçiboynuzu kullanmadan önce} normal yoldan çocuğunuzun olması bir mucize demişti. ama şuan 8 haftalık hamileyim. ben hiçbirzaman anne olamayacğımı düşünüyordum. ama en beklenmedik zamanda süpriz yaptı bebişim. size demek istediğim keçiboynuzu bir mucize.eşinde aynı problem olanlar mutlaka denesin .hiç bir zaman ümidinizi kaybetmeyin.iyi akşamlar

KATAR arkadasim senin adina cok sevindim. Bizde 2 ay boyunca keciboynuzu kuru denedik ama benim yumurtaliklar tembel. Insallah bizde senin gibi beklenmedik anda en kisa zamanda hamis kaliriz.. Bizler icin dua et olurmu Allahim saglikla ve hayirlisiyla bebisini kucagina almayi nasip etsin arkadasim a.s.

arnavut güzeli slm resimdeki senmisin bizimde öle yöresel kıyafetlerimiz var bende boşnagım kınalarda giyom çok yakışmış:))

perşembe akşamı dua için bende varım kızlar bi liste oluşturalım mı burda ..gerçek isimlerinizie yazın kızlar isimle dua daha makbul.ilk ben yazıyorum burdan kopyalayıp ekleyelim olurmu güzel anne adayları....

kk adı * gerçek adı
1-yasemin-66 * yasemin

kızlar hepinize hayırlı sabahlar. katar3808 arkadaşımızın mesajını okuyunca çok mutlu oldum. darısı bizlerin başına inş. bu arada arnavutgüzeli sen ne güzel kızmışsın yaasengözlerimebaksanab

perşembe akşamı dua için bende varım kızlar bi liste oluşturalım mı burda ..gerçek isimlerinizie yazın kızlar isimle dua daha makbul.ilk ben yazıyorum burdan kopyalayıp ekleyelim olurmu güzel anne adayları....

kk adı * gerçek adı
1-yasemin-66 * yasemin

tamam bende adımı yazıyorum

kk adı.........................................gerçek adı

1-yasemin-66..............................yasemin
2-esramm82................................esra

Kızlar bu gece kalkacaz hepimiz birbirimiz için dua edecez.. Hadi daha ismini eklemeyenler var...

kk adı.........................................gerçek adı

1-yasemin-66..............................yasemin
2-esramm82................................esra
3-deryaaydın................................derya

mrb bayanlar ben yeni katıldım topiğinizin adı dikkatimi çekti. ben keçiboynuzu kürü sayesinde hamile kaldım. eşimde sperm sayısı ve hareketliliğinde poroblem vardı .5 zyıldır çocuğumuz olmuyordu tedaviler vs. 2008 kasım 1 de aşılama oldum tutmadı 15 inde adet gördüm.sonra kçi boynuzunu denemeye karar verdik ve sadece 2 ay yaptık sonuçlar yüzde yüz arttı. sayı 40 milyondan118 milyona hareketlilik yüzde10 dan yüzde 60a yükseldi .ocak 22 sinde adet bekliyordum olmadı kasıklarımda inanılmaz bir ağrı ve sanki içi yanıyordu.ben kis veya herhangibir hastalık var diye düşünürken hamile olduğumu öğrendim.hiç beklemiyordum çünkü dr eşimin eski sonuçlarına göre{keçiboynuzu kullanmadan önce} normal yoldan çocuğunuzun olması bir mucize demişti. ama şuan 8 haftalık hamileyim. ben hiçbirzaman anne olamayacğımı düşünüyordum. ama en beklenmedik zamanda süpriz yaptı bebişim. size demek istediğim keçiboynuzu bir mucize.eşinde aynı problem olanlar mutlaka denesin .hiç bir zaman ümidinizi kaybetmeyin.iyi akşamlar

canım senin adına çok sevindim. allah hayırlısı ile sağlıklı bebişini nasip etsin. darısıda bizlere. benim eşimdede aynı sorun var sayı 13,5. ameliyat oldu. ben daha küre başlayamamıştım. ama dün aldım keçiboynuzu inşallah başlıcam. allah isteyen herkese nasip etsin:smiley-cool::Saruboceq:

kızlar bu gece dua ediyoruz dimiii..ben hazırıım allahın izniylee inşallah dualarımızı duayar dileklerimiz gerçek olur....nasıl gidiyo kürler ??yeni hamiş de varmış hayırlı uğurlu,eli ayağı düzgün olsun inşallaaah..DARISI BİZİM BAŞIMIZAAA...busecik teşekürederiiiim ayrıcaa o senin gönlünün güzelliğiii..

hayırlı cumalar herkese...kızlar nerelerdesiniz?akşam dua edicem diye kimse uyumadı tabi demi.şimde de uyuyonuz?

kızlar ben bugün adet oldum malesef.Yani adet tarihimi kesin olarak bilmiyorum çünkü bu ay 28 çekiyo.ben 27 şubatta oldum ama bu aralar 2 gün erken olmaya başladım sanırım 27 martta olurum.

bişey soracaktım kıslar ya.şu incir kürü nasıl yapılıyo?anlatsanıza azcık bana.

İNCİR KÜRÜ :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Kaliteli yumurta oluşumu ve yumurtlama sorunu gidermek için

8-9 adet kuru inciri soğuk suda yikiyoruz.
Yarim litre kaynayan suya 8-9 tane kuru incir atiyoruz ve 8-9 dk kaynatiyoruz.
Daha sonra bu suyu sabah ve öğle yemeğinden önce yani günde 2 kez içiyoruz.
Bu uygulama 20-25 gün devam ediyor.

Prof. Dr. Ibrahim saraçoğlu

X