İncir ve Keçiboynuzu kürü deneyenler, buyrun listeye

ya kızlar ben geçen ay incir kürü yaptım kendime eşimede 3 hafta keçiboynuzu son bi haftasındada hem havuç suyu hem keçiboynuzu yaptık, ilk testte sprm sayısı 14 milyondu bu hafta sonu testte 7 milyon çıktı şok olduk, hareket sayımız %29 dan %43 e yükselmiş toplam 1 saat ve 2 saat hareketlilik %30 lardan %70 lere yükselmiş inanamadık keçiboynuzu hareketlilikte inanılmaz işe yaramış ama sayımız çok düşmüş acaba hem havuç hem keçiboynuzu kullandık ondanmıdır nedir ters reaksiyon oldu :KK43: şimdi sadece keçiboynuzu kullanacağız, aslında havuçmu yararlı keçiboynuzumu tam çözemedim?? bileniniz varmı?

canım sayının düşmüş olması sakın canını sıkmasın önemli olan zaten hareketliliği çok güzel bir şekildede yükselmiş doğru yoldasın bence sen devam et en kısa zamanda hayırlı haberlerini alırız inşallah önemli olan hareketliliğin yüksek olması ne kadar hızlı olursa yumurtaya o kadar hızlı ulaşır bizde 1 ay oldu başladık bakalım umarım seninki gibi olumlu sonuçlar alırız

selam arkadaşımm.anlattığın kadarıyla hep düzenli adetler yaşamışsın ,ayrıca son adetlerinde düzensiz olduysa bu demmekki rahim kendini gebeliğe hazırlarmış belkide dediğin gibi BU AY HAMİŞSİNDİİİİİR ..CANIM TESTYAP DİYCEM AMA BAZEN OKUYORUM TESTLERE GÜVENMEYİN DİYOLAR BAZILARI İSE ADET OLMADAN BİLE TEST YAPIP SONUCUNU ALIYOLAR..İSTERSEN Bİ TESTALIP YAP AMA NEGATİF ÇIKSA BİLE ÜMİTSİZLİĞE KAPILMA YİNEDE SEN..İNŞALLAH YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİİİİR..:teselli:

cnmyorumun için teşekkür ederim.sabah gittim eczanede test aldım ama tek çizgi çıktı analayamadım eczacıda dedi sabah ilk idrar die fark etmez ben 2 ci idrarımla denemiş oldum farketmez dedgi için bilmiyom valla tek çizgi ama halan bşiy yok bakalım cnm hayırlısı inşallah yanıltıyodur çokta umutlanıp hüsrana ugrmak istemiyom hakkımızda hayırlısı yarına kdr olmassamhastnede işim var kan thlili isteyecem seni haberdar ederim cnm hoşçakal şimdilik öğtümkaydirigubbakcemile5

cnmyorumun için teşekkür ederim.sabah gittim eczanede test aldım ama tek çizgi çıktı analayamadım eczacıda dedi sabah ilk idrar die fark etmez ben 2 ci idrarımla denemiş oldum farketmez dedgi için bilmiyom valla tek çizgi ama halan bşiy yok bakalım cnm hayırlısı inşallah yanıltıyodur çokta umutlanıp hüsrana ugrmak istemiyom hakkımızda hayırlısı yarına kdr olmassamhastnede işim var kan thlili isteyecem seni haberdar ederim cnm hoşçakal şimdilik öğtümkaydirigubbakcemile5

CANIM İNŞALLAH OLMAZSSIN . VE GÜZEL HABERİNİ ALIRIZ a.s..BU ARA MAŞALLAH ÇOK BEREKETLİ Bİ DÖNEM. İNŞALLAH SENİNDE BU DÖNEMDE OLMUŞTUR. KİMİ GÖRSEM HAMİŞ.
BEBİŞİN HABERİNİ ALIRIZ :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

nedemeen kuzum benim keşke yardımcı olabilsem inan ben evlendiğim ilk günden beri korunmama rağmen test yapardım ve hep tek çizgii,sanırım 8 aylık falan olunca bikere gönlüm olsun diye test yapıp o iki çizgiyi göreceeema.s..canım bende şu an kırmızıları bekliyorum hiiç ne belirtim var nede bişey test yapmıştım 3 gün önce oda olumsuz..ama burda ebe bir arkadaşım var ona sordum sen kesin üstüne gördün dedi hamilesin dedii bilmiyorum ama sanmıyoruum:sm_confused: ben alıştım ..dilerim rabbimden senin güzel haberini alırııım inşallaah:Saruboceq:..MUTLAKA HABER VER SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUUM YEĞENİMİİİ:ecrin_bebek:...

biz kürü uygulamıştık(keçiboynuzu) ama memnun kalmadık sperm sayısı değişmedi hatta daha da düştü hareketlilik oranı da düştü.
ama keçiboynuuz pekmezi oldukça işe yaramıştı
şimdi mayıstaki tüpbebek denemesine kadar eşim keçiboynuzu kürü ve pekmezini birlikte uygulayacak bu kez umarım işe yarar

KIZLAR MERHABA, BUGUN TEST YAPTIM VE HAMILEYIM !!! :CüvCüv:
2 AY ONCE (ocak ayinin basinda ) BEN INCIR + sogan + bitki cayi ve bitki oturma banyosu yaptim :) ESIM ISE 2 AY BOYUNCA KECIBOYNUZU ICMISTI
ilk ay olmadi ama ikincisinde oldu allahima cok sukur dualarimiz kabul ettiii. Ilk ay ben birsuru sey ictim incirin yaninda. Ama 2ci adetimden sonra hicbir bitkisel sey denemedim sadece doktorumun verdigi haplari ictim ve bu konuyu fazla dusunmedim. merak edenler icin paylasmak istedim
Dua edin ins bebisimiz bize tutunsun onceki bebisim dusmustu de......

Son düzenleme:
2 AY ONCE (ocak ayinin basinda ) BEN INCIR + sogan + bitki cayi ve bitki oturma banyosu yaptim :) ESIM ISE 2 AY BOYUNCA KECIBOYNUZU ICMISTI
ilk ay olmadi ama ikincisinde oldu allahima cok sukur dualarimiz kabul ettiii. Ilk ay ben birsuru sey ictim incirin yaninda. Ama 2ci adetimden sonra hicbir bitkisel sey denemedim sadece doktorumun verdigi haplari ictim ve bu konuyu fazla dusunmedim. merak edenler icin paylasmak istedim

canım benim çokkkkk sevindim. yüce rabbim ne kadar büyük. hihoyyythihoyyyt
inşallah sağ salim eline almayı nasip eder rabbim. hayırlı olsun canım :emir_bebek::emir_bebek:
a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.
:dance::dance::dance::dance:

.
Canım hadi gözün aydın:lepi: ...çok sevindim :hooray:hihoyyytsenin adına.hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde dünyaya getirirsin inşallah.Kendine dikkat et.Darısı bizlerin başına artık:Saruboceq:

tesekkurler Latsibel. Allah cumlenizden razi olsun ve en kisa zamanda insallah sizlerede arzu ettiginiz bebisleri versinnnnn Aminnnn

Amiiinnnn, hamişlerin duaları kabul olurmuş hihoyyyt konyadaymışsın sanırım bende konyadayım ve merak ediyorum herhangi bi tedavi gördünmü yada doktora gittinmi ? problemin varmıydı guclu.z ?

İNCİR KÜRÜ :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Kaliteli yumurta oluşumu ve yumurtlama sorunu gidermek için

8-9 adet kuru inciri soğuk suda yikiyoruz.
Yarim litre kaynayan suya 8-9 tane kuru incir atiyoruz ve 8-9 dk kaynatiyoruz.
Daha sonra bu suyu sabah ve öğle yemeğinden önce yani günde 2 kez içiyoruz.
Bu uygulama 20-25 gün devam ediyor.

Prof. Dr. Ibrahim saraçoğlu

a.s. sağol canım.teşekkür edrim

:1hug:gözün aydıııın CANIM BENİİİM çok sevindiiiim inann:teytey: bu ay senin ayın desenee..ALLAH ONU SANA BAĞIŞLASIN:Saruboceq: ELİ,AYAĞI DÜZGÜN OLSUN..ne mutlu sanaa:teytey:..

senağlama kızlar beni artık listeden silebilirsiniiiz,gene gene genee hasta oldum busefer gene simsiyah ve az,bana noluyo bilmiyorum içim karardı artık kürlerden:1ninca: buay çok inanmıştım ..güzel dilekleiniz vearkadaşlığınız için çok teşekkür ederim sizee,sağlıcakla kalın:a015:

:1hug:gözün aydıııın CANIM BENİİİM çok sevindiiiim inann:teytey: bu ay senin ayın desenee..ALLAH ONU SANA BAĞIŞLASIN:Saruboceq: ELİ,AYAĞI DÜZGÜN OLSUN..ne mutlu sanaa:teytey:..

senağlama kızlar beni artık listeden silebilirsiniiiz,gene gene genee hasta oldum busefer gene simsiyah ve az,bana noluyo bilmiyorum içim karardı artık kürlerden:1ninca: buay çok inanmıştım ..güzel dilekleiniz vearkadaşlığınız için çok teşekkür ederim sizee,sağlıcakla kalın:a015:

CANIM BENİM ÜZME KENDİNİ. DEMEK Kİ BU AY SENİN AYIN DEĞİLMİŞ. İNŞALLAH ÖNÜMÜZDEKİ AYA NASİP. ŞU DÜŞÜNCELERİ Bİ SİLEMİYORUZ Kİ KAFAMIZDAN. RAHAT BIRAKMAK GEREKİO. AMA BİZ HEP KAFAMIZA TAKIYORUZ.
HERŞEYİN HAYIRLISINI DİLEYELİM. İNŞALLAH BİZDE BURDAN YAZICAZ HAMİŞİZZZ :CüvCüv: DİYE..
ÜZÜLMEK YOK :içelim: MORAL GEREKLİ :sm_cool: KAFANIN RAHAT OLMASI GEREKLİ hihoyyyt

:1hug: canım beniim sağool inşallaah yaa..ben hiç inanmıyorum anne olucağımaa o duygu banaa çok uzak geliyo düşünemiyorum karnımda bir bebeğimin oluşacağına tahfıma gidiyo zateeen:uhm:diyorumya hep inşallah allah bana o mucizeyi gerçekleştirir bende bizdee o duyguyu tatmış oluruuuz...Deryaaydın kafamızdan atmıycaz tam tersi yapıcam artık ben BUNDAN SONRAKİ SLOGANIM hamile kal ,hamile kal hamile ka,,düşünce gücü ile çakralarımı açıcam..kötükedihüso

canım benimmmm çok sevindim..:dance::dance::dance: rabbim sağlıcakla kucağınada almayı nasip etsin inşallah:nazar::nazar::nazar: inşallahh bebişin sana sımsıkı tutunurda taki son dakikaya kadar seni bırakmaz canımm darısı inşallah bizlerinde başına olsun.. biz çok dua et canım.. bak demekki bu ayda senin haberini alacakmışız...:sm_cool::sm_cool::sm_cool: gerçi hemen soru sormak olmaz ama ben dayanamıyorum vveee soruyorum.. ne kadar zamandan beri istiyordun sorununuz neydi son bir soorruuuu bitki banyosu demişsin nasıl yani nasıl yaptın bunu... :1closedeyes: çok bunalttım kusura bakma a.s.a.s.a.s.

arnavutguzeli arkadasim cok sagol, sakin umudunu yitirme zamaninda bende oyle diyordum herhalde hic hamile kalamicam diye, cok iyi anliyorum seni bu duyguyu iyi bilirim, ama iste kafanin rahat oldugu ay hersey yolunda gidiyor bence.
Evet bu ay benim ayim oldu :) mart ayi ugurlu geldi. ama bidahaki aylarda sizlere ugurlu gelsin insallah canlarim..

ayyyy yerim ben kurban olurum bebisime inanamiyorum bende hala, hamile degil gibiyim bulantim felanda yok allaha sukur hani cok abarti belirti olmadigindan sanirim inanamiyorum gercek olduguna :)))

arnavutgüzeli canım benimm öyle listeden kolayca silinmek olmaz... :eek:klava:bu topice giriş tek kişi fakat çıkışımız ancak çift kişi olunca gerçekleşiyo... hamile kalana kadar seni burdan göndermeyiz canıımmmm...kaydirigubbakcemile sakın üzülme bak bende seninle aynı durmdayız.. ben inanıyorumki burdan hepimiz hamiş çıkacaz bütün arkadaşlarım ve tabiki bizde... sakın olumsuz düşünme ve devam et..:eek: hadi bu ay sıra sende olsun canım arkadaşımmm..:1hug:

esramm arkadasim cok sagol canim iyi dileklerin icin. Rabbim bana verdi insallah sizlere ve forumde tum isteyen arkadaslarima en kisa zamanda bebis versin.
Biz aralik ayinda basladik tedaviye polikistik over dedi doktorum yumurtaliklarim yavas calisiyormus. 2bucuk aydir surekli kontrole gittim hap ve igne tedavisiyle bu gune eristim allahin izniyle canim..
1bucuk yillik evliyim.

Ben bitkiciden kendi bildigim otlari aliyordum bitkici de bu bitkileri kaynatip oturma banyosu yaparsan daha etkili olur dedi 12 gun boyunca. Bende 6 gun yapabildim.
oncelikle buyuk bi legene oturup kasiklarina kadar suyu olcmelisin yaklasik 6 litre oluyor bu su. bu soguk suyun icine bitki karisimini ince tul corabin icine koyup 12 saat bekletiyorsun.
12 saat bekledikten sonra bitkiyi sIKIP atiyorsun cope. Ve bitki suyunu kaynatip legene bosalt ve yarim saat buharinin ustunde oturmalisin.
Umarim butun sorularini iyi cevaplandirmisimdir. biraz uzun oldu ama neyse :roflol: herkesin isine yarar insallah

arnavutgüzeli canım benimm öyle listeden kolayca silinmek olmaz... :eek:klava:bu topice giriş tek kişi fakat çıkışımız ancak çift kişi olunca gerçekleşiyo... hamile kalana kadar seni burdan göndermeyiz canıımmmm...kaydirigubbakcemile sakın üzülme bak bende seninle aynı durmdayız.. ben inanıyorumki burdan hepimiz hamiş çıkacaz bütün arkadaşlarım ve tabiki bizde... sakın olumsuz düşünme ve devam et..:eek: hadi bu ay sıra sende olsun canım arkadaşımmm..:1hug:

canımsınııııız siiiz yaaaasenağlama,ya ben buugün koptuuum ağlamaktaan,ama bi taraftandaa sizin bana olan desteğiniz bide MUHTEŞEEM İKİ HAMİLEMİİİİZ ALLAAAAAH diyorum başka bişey demiyorum TEYZE OLUYORUUUUUUUMhihoyyyt kaydirigubbakcemile2 :teytey:üzüntü ile mutluluk karışımı şeyler yaşıyorum..KUSURUMA BAKMAYIIIN nolur beni bugünlük affedin ..yaa insan deliriir benim yerimde olsaa yaw beniim bir sorunum olmamasına rağmeeen NEDEN OLMUYOKİİİİ ,yaw ben laparoskopi mi çektirim yada ona vereceğim parayı alıcağım narkozu gidim tüp bebek yapim olmazsaa..senağlama

X