İncir ve Keçiboynuzu kürü deneyenler, buyrun listeye

canim ya,okurken kendimi gorum sanki:KK43:iste olmayinca olmuyor nedendir bilmem,cok bisey istemiyorum aslinda,yapayanliz kimsesiz kalmak istemyiorum,kendi evladimin kokusunu icime ceke ceke yaslanmak seneleri devirmek istiyorum.ama olmadi bir turlu,ben de cogu zaman hp yarida biraktim,ilk defa bu ay istikrarli bir sekilde kurleri uygulamaya,folik asit almaya dikkat ediyorum,ama umutsuzum,en iyisimi bir doktora gitmek,boyle kurlerle kendimi kandirmaktan baska birsey yapmiyorum galiba:KK14:

canım çok sağol desteğin için o kadar güzel yazmışsınki hislerime tercüman olmuşsun ben doktorada gittim tüpümün teki kapalıydı enfeksiyon varmış açıldı eşimede bakıldı sperm ileri hareket yüzdesi biraz düşük dediler hemen aşılama tüp bebeğe geçelim diyolar tabi herşey maddi eşim kabul de etmiyor olur diyor kendiliğinden artık ümitlerim tükendi, yaşlandığımı hissediyorum bu çok bir sınavmış birde adet sancılarım çok oluyor regl günüm hiç şaşmaz kistim de yok ama çok ağrım oluyor papatya çayı öncesinde ağrı kesici kısacası hiç bişey iyi gelmiyo Allah'a yalvarıyorum her ay haftasonuna denk gelsin ağrım çok olmasın diye cma başladı ctesi sabaha karşı sancıdan uyuduğum uykumdan uyandım saatlerce yatakta kıvrandım eşimide uyandıramadım bazen tükendiğimi hissediyorum evlenince azalır bebek olunca bu ağrıdan kurtulursun dediler rahim yapımdan ve çatı darlığından ağrım çok oluyo ama sanki her ay biraz daha uzaklaşıyorum bebeğim hiç olmuycak gibi geliyor ben bu ağrıya mahkumum :KK43:

kızlar benim adetim başladı galiba kahverengi gibi gelir ilk gün sonra devam eder bu ay da olmadı ve adetim bugün günüydü ve hiç şaşmadı anlayacağınız çok üzgünüm çok yorgun hissediyorum öğlen evde eşim lavaboya geldi çıkmayınca sarıldım ağladım neden olmadı yine adetim düzenli keçiboynuzu kürü incir kürü hiçbiri mi işe yaramıyo niye olmuyo diye yani yine yıkıldım benim derdi kaldırıcak dayanacak gücüm kalmadı diye ağladım üzülme sonraki ay olur diyor ağlama diyor üzülmemek ağlamamak elde değil ki bir de işe gel hiç bişey yok gibi davran bi kimseye diyeme derdini bir daha asla ümitlenmicem bu kadar incir kürü falan da yapmayı düşünmüyorum sanki ışıkları söndürdü biri hayatta bir başıma yapayanlız kalakaldım ellerim bomboş :KK43:

Selam canim

Nasilsin, toparladin mi kendini biraz? Uzulme desemde uzuluyorsun biliyorum, akan gözyaslarini ve seni anliyorum. Allah hakkimizda en hayirlisini versin, umarim birdaha ki ay hamis kalirsin.

Sevgiler benden.

Selam canim

Nasilsin, toparladin mi kendini biraz? Uzulme desemde uzuluyorsun biliyorum, akan gözyaslarini ve seni anliyorum. Allah hakkimizda en hayirlisini versin, umarim birdaha ki ay hamis kalirsin.

Sevgiler benden.

selam canım
çok şükür iyiyim bitanem İnşallah canım bu hafta ovulasyon haftam çarşamba perşembe gününe denk geliyo İnşallah hamile kalabilirim ama çok ümitlenmek istemiyorum bu ay agnucaston diye bir ilaç var ona başladım ama böyle kendimi dinlemek istemiyorum bu ay olursa olsun hayırlısı diyorum artık içime ata ata ne hale geldim yaşlandığımı hissediyorum vallahi
canım benim benden de sevgiler Allah hiç bir kuluna böyle bir sınav vermesin çok zor bebişler bizi çok bekletmeden gelsin artık İnşallah

Canim bu branca tavsancil otu oluyor turkcede bildigim kadari ile. Yabanil bir ot ve zehirlide olabiliyor bazi turleri. Okuduklarimdan anladigim kadari ile cok etkili bir ilac oluyor kadin ve erkek uzerinde. Insallah bende de ise yarar cunki bende endometrios kisti var buyuzden sansim dusuk:KK43:(.
Ilaci yurtdisindan getirtiyorlar, ebay adli internet sitesinde de satisi yapiliyormus.
Umarim yazdigim bilgiler isine yarar, sevgilerimle....

Ah işte bak bu güzel haber bende bu int. sitesine bir bakayım. İnsan çok çekiyor bu kistlerden ben en sonunda ameliyat oldum ama işte halen bir gelişme yok.
Düşün düşün nereye kadar arkadaşlarım 2. çocuğu doğurdu.

Rabbim hepimizin göbüşüne bebiş düşür Allahım

bende doğumdan sonra 7 ay falan adet olmadım netten araştırdım bitkisel karışımlı çay aldım gerçekten işe yarıyor söktürücü haplar da işe yarıyo ama o yan etkileri şişkinliği çok kötü hem ne kadar hormon o kadar kilo ben alternatif tıptan yanayım bu arda hamile kalmak için kaplıcalara gidip kaırşık çaylardan hazırladığım suda baya oturdum ondan 2 ay sonra hamile kaldım çatlatma iğnesi falan olmadan bence ilaçlardan daha ii en azından yan etkileri yok ha buı arada kafaya takmamakta önemli başka taraflara yönelebilirseniz ii olur rabbim isteyen herkese en kısa zamanda versinn En Büyük KK

daha onceden bır şişe keçıboynuzu şurubu içirmiştim eşime, baktım her yerde bulamıyoruz ben de küre başladım bugun eşime içiriyorum. şuruptan da daha ucuz oluyor.
Herkesın hakkında hayırlısı, şifa olur ınş. :KK16:

Ebay yabancı bir site nasıl güvenebiliriz ki hay allah

Canim gittigidiyor adli siteyi duymussundur, simdi orada branca ursulie adli ilacin satisina baslamislar ama alan cok oldugu icin ellerinde kalmamis, takip et istersen satisa cikarsa tekrar aklinda olsun:KK66:

selam canım
çok şükür iyiyim bitanem İnşallah canım bu hafta ovulasyon haftam çarşamba perşembe gününe denk geliyo İnşallah hamile kalabilirim ama çok ümitlenmek istemiyorum bu ay agnucaston diye bir ilaç var ona başladım ama böyle kendimi dinlemek istemiyorum bu ay olursa olsun hayırlısı diyorum artık içime ata ata ne hale geldim yaşlandığımı hissediyorum vallahi
canım benim benden de sevgiler Allah hiç bir kuluna böyle bir sınav vermesin çok zor bebişler bizi çok bekletmeden gelsin artık İnşallah

Canim en son yazinin ustunden iki hafta gecmis:), var mi bize bir mujde*:))????
Ben gecen ayin sonundan dune kadar araliklarla surekli kanama yasadim. Moralim cok bozuk oldugunda ve mevsimler degismeye baslayinca hep böyle oluyor:KK43:( yani benden umut yok bu ay ama yine de Allah buyukdur, belki bir mucize olur:))

Öptum, sevgiler...

daha onceden bır şişe keçıboynuzu şurubu içirmiştim eşime, baktım her yerde bulamıyoruz ben de küre başladım bugun eşime içiriyorum. şuruptan da daha ucuz oluyor.
Herkesın hakkında hayırlısı, şifa olur ınş. :KK16:

canim iyi yapiyorsun bence, cunki kurun surupdan yada pekmezinden daha etkili oldugunu söylemisti Saracoglu. Dogru yoldasin:KK66:, sonuclari paylasmayi unutma bizimle...

Canim gittigidiyor adli siteyi duymussundur, simdi orada branca ursulie adli ilacin satisina baslamislar ama alan cok oldugu icin ellerinde kalmamis, takip et istersen satisa cikarsa tekrar aklinda olsun:KK66:

Tamam canım ordan takip edeyim olmazsa
Fazla getirenler olmuş sanırım forumun birkaç yerinde okudum istedim parası neyse vereyim diye ama henüz cevap yazan olmamış.
Sanki buraya eczanelere getirseler de alsak fena mı olur ya.

Bende dün regl oldum feciyim bugün bütün gündür uzandım yatıyorum. Gece heryerim berbat olmuş ç.b.t. etkisimi acaba diye düşünüyorum. Birde hergün incir yemeye çalışıyorum. Umarım faydasını görürüz.

slm kızlar ben pkoluyum bu ay klomen kullandım yumurta takıbı yaptım ama yumurtlama olmadı malesef onumuzdekı ay incir kürü yapmak istiyorum adetın kaçıncı günü başlanıyor banada yardımcı olurmusunuz lütfen

slm kızlar ben pkoluyum bu ay klomen kullandım yumurta takıbı yaptım ama yumurtlama olmadı malesef onumuzdekı ay incir kürü yapmak istiyorum adetın kaçıncı günü başlanıyor banada yardımcı olurmusunuz lütfen

Canım İbrahim saraçoğlu nun sitesindentam olarak öğrenebilirsin kürler bölümünden. Yumurtlama adetin 2. günü başladığı için o zaman içmeye başla bence. Ben artık incir yiyorum gerçi.

Hayıt suyu okudumşia market diye bir sitede vardı. Sanırım tohumu faydalı ise suyu da iyi gelebilir. 15 TL. idi

GNC de baktım biri almış AriginMax Man diye vitamin hafta sonu sordum kıza yumurta kalitesini iyileştiren ilaç var mı diye oda bu ilacın adını söyledi, bayan için olanı kalmadı dedi erkekler için olanı da kullanabilirsiniz içerikleri aynı bayanın kinde sadece bir taneden fazla bir vitamin var dedi. 99 TL idi. Açıkçası pahalı geldi
Ayın 1-7 arası %20 indirim uyguluyorlarmış.

Selam kızlar. Ben incir kürü uygulayanlardanım. Eşim içinde keçiboynuzu kürü yaptım. İncir kürünü bir ay tam 21 gün bitirdim. İkinci ayda 12 gün yapabildim (havuçlu) sonra devam edemedim. İkinci ayımda Rabbime şükürler olsun sonuç aldım. Henüz çok minik bebişimi göremedim, inşallah en kısa sürede kendini gösterir. Kan değerlerim iyi çok şükür. :nazar: 1 yılı geçmişti artık denemeye başlayalı, kürün faydalı ve vesile olduğunu düşünüyorum.

selam arkadaslar
bende 15 gun sogan kurunu uyguladim sonrasinda 21 gun incir havucu bitirdigim ay yumurtlamam oldu ama sancili sonrasindada sol kasigimda hep sizi devam etti ama bu sabah kahverengi gelmeye basladi cok umitlenmistim ama yine moralim bitti
bisey sormak istiyorum bu havuc incir kuru midesine dokunan var mi ????? benim mideme cok dokunuyo ne yesem kusuyorum 2. incir-havuc kurume basladim ama 6.gunde havucu kestim cunku dokunan o diye farkettim
simdi ben napiiimmm allah askina off herseyin hayirlisi diyorum allah hayirli zamanda hayirlisini vericektir diyorum ama gun say calis ovulasyon takibi yap hayy allam yaa
bu sogan kurunu adet bitiminden 7 gun sonra tekrarlasammi sizce yoksa incire devammi ne dersiniz arkadaslar?

X