İncir ve Keçiboynuzu kürü deneyenler, buyrun listeye

selam arkadaslar
bende 15 gun sogan kurunu uyguladim sonrasinda 21 gun incir havucu bitirdigim ay yumurtlamam oldu ama sancili sonrasindada sol kasigimda hep sizi devam etti ama bu sabah kahverengi gelmeye basladi cok umitlenmistim ama yine moralim bitti
bisey sormak istiyorum bu havuc incir kuru midesine dokunan var mi ????? benim mideme cok dokunuyo ne yesem kusuyorum 2. incir-havuc kurume basladim ama 6.gunde havucu kestim cunku dokunan o diye farkettim
simdi ben napiiimmm allah askina off herseyin hayirlisi diyorum allah hayirli zamanda hayirlisini vericektir diyorum ama gun say calis ovulasyon takibi yap hayy allam yaa
bu sogan kurunu adet bitiminden 7 gun sonra tekrarlasammi sizce yoksa incire devammi ne dersiniz arkadaslar?

canım adetlerin düzensizse öneriyor soğan kürünü saraçoğlu,ama yumurtlamada bi problem varsa incir ve havuç öneriyor.banada soğan kürü dokundu yapamadım bulantı değilde yanma ekşime yaptı mideme,incir ve havucu deniyorum bu ay o dokunmadı ama önesinde hayıtsuyu içip hemen arkasından incir ve havucu içiyorum .hayıtsuyunun mideyede yararı varmış biraz acımsı ama suyla karıştırıyorum.saraçoğlunun sitesinde soru cevap kısmı var istersen orayada danışabilirsin.rabbim hepimize hayırlısını versin canım.stres yapmamaya çalış biliyorum çok zor ama dene enazından canım

canım adetlerin düzensizse öneriyor soğan kürünü saraçoğlu,ama yumurtlamada bi problem varsa incir ve havuç öneriyor.banada soğan kürü dokundu yapamadım bulantı değilde yanma ekşime yaptı mideme,incir ve havucu deniyorum bu ay o dokunmadı ama önesinde hayıtsuyu içip hemen arkasından incir ve havucu içiyorum .hayıtsuyunun mideyede yararı varmış biraz acımsı ama suyla karıştırıyorum.saraçoğlunun sitesinde soru cevap kısmı var istersen orayada danışabilirsin.rabbim hepimize hayırlısını versin canım.stres yapmamaya çalış biliyorum çok zor ama dene enazından canım

tesekkurler canimmm rabbim en kisa zamnda dileklerimizi gercek eder insallahh ......

yazılar hep yapın diyor ama nasıl yapacağım ben bu incir kürünü:KK43:

adetin 2. veya 3.günü başlıyorum ben.12 yada 13 tane inciri yarım kilodan biraz fazla su ile 20 dk kaynat süz dolabada koyabilirsin sabah ve akşam bir bardak iç,adet gününe birkaç gün kala ara ver yine tekrarla.allah yardımcımız olsun canım.

adetin 2. veya 3.günü başlıyorum ben.12 yada 13 tane inciri yarım kilodan biraz fazla su ile 20 dk kaynat süz dolabada koyabilirsin sabah ve akşam bir bardak iç,adet gününe birkaç gün kala ara ver yine tekrarla.allah yardımcımız olsun canım.

tşk ederim canım cevabın için

arkadaşlar selam
bu keçi boynuzu suyunu hazırlayınca sıcakmı içmeli,ben bu sabah hazırladım ama işe yetişmemiz lazım diye içemedi eşim..akşamları yatmadan önce düzenli içecek ama sabahları nasıl olucak..akşamdan hazırladığımı 2 bardaklık hazırlasam sabah kalkınca soğuk içse olurmu sizce

Olur diye düşünüyorum. Ben akşamdan 2 bardaklık hazırlıyordum, bir bardağını sizin dediğiniz gibi sabah içiyordu eşim. Sağlıkla güzel haberlere kavuşursunuz inşallah.

arkadaşlar ben incir kürü yerine incir yiyorum diye yazmıştım onun mu etkisi oldu bilemem ama 5 cm lik kistle hastanede yattım geçen hafta.
Tüp bebeğe başlayınca yerim artık napiim
Kafam karıştı ne bileyim

merhaba arkadaslar
ben iki ay once sogan kurunu uyguladim bi sonraki ayda incir kuru ve esimede keciboynuzu kahvesi icirdim asilamam vardi ilaclarimida kullandim cok sukur bugun test sonucum + cikti . bu kurleri ben ilk kizima hamile kalmadanda uygulamaisitim simdide ikinci uygulayisim oldu cok sukur soonuc aldik. sifa ALLAHtan tabi ama insan elinden geleni yapip tevvukkul etmeli ALLAH ISTEYEN HERKESE NASIP ETSIN INSALLAH

merhaba arkadaslar
ben iki ay once sogan kurunu uyguladim bi sonraki ayda incir kuru ve esimede keciboynuzu kahvesi icirdim asilamam vardi ilaclarimida kullandim cok sukur bugun test sonucum + cikti . bu kurleri ben ilk kizima hamile kalmadanda uygulamaisitim simdide ikinci uygulayisim oldu cok sukur soonuc aldik. sifa ALLAHtan tabi ama insan elinden geleni yapip tevvukkul etmeli ALLAH ISTEYEN HERKESE NASIP ETSIN INSALLAH

caNIM SİZİN PROBLEM NEYDİ BİZDE 8 YILLIK EVLİYİZ EŞİMİN SPERMİ KALİTESİ DÜŞÜK KEÇİ BOYNUZU KAHVESİ YAZMIŞSINIZ O NASIL BİŞEY SOĞAN KÜRÜ NE İÇİN ACABA BENDE KULLANSAMMI ACABA

arkadaşlar merhaba. benim akıntım çok fazla doktor akıntın hamile kalmanı zorlaştırı dedi. ilaç kullandım fakat geçmedi hala var. bu soğan kürü akıntıı azaltır mı acaba?hamile kalmak istiyorum.sizceönce soğan kürünü mü yoksa incir kürünü mü uygulasam faydası olur?

caNIM SİZİN PROBLEM NEYDİ BİZDE 8 YILLIK EVLİYİZ EŞİMİN SPERMİ KALİTESİ DÜŞÜK KEÇİ BOYNUZU KAHVESİ YAZMIŞSINIZ O NASIL BİŞEY SOĞAN KÜRÜ NE İÇİN ACABA BENDE KULLANSAMMI ACABA

benim esimde sorun yoktu bende yumurtalar zayifti asilama yaptirdim
sogan kuru adete bir hafta kalasi uygulaniyor orta boy bir adet kuru soganu( beyaz olacak) 4 e bol kaynamis 2.5 su bardagi suyun icne at agzi acik bisekilde 7 dk kaynat sabah aksam ac karnina bir bardak ic

rahimi temizliyor bel ve karin agrisi yapiuyor adet zamani
forumda daha once paylasildi arama yaparsan cikar
keciboynuzu kahvesi ise keciboynuzu tozunu ayni turk kahvesipisirir gibi kullaniyorsun buyuk bir bardak tabi
ALLAH sifa versin

birde esiniz kan grubuna gore beslenir ve kendisine zararli gidalari dietinden cikartirsa sansiniz dahada artar cunki insan kanina zararli yiyecekler her insanda bir hasar birakiiyor

bu ay incir kürü yapmıştım geçen ay adetim geçmesine rağmen tertemiz olan yumurtalıklarım bu ay kistlerle dolmuşşş
bebekmi derken kistlerim kaldım böyle ortada:KK47:

kızlar eşine keçiboynuzu kürü uygulayanlara bir sorum var bende eşime içirmeye başladım ama ilk 2. günüde eşimde meni miktarı çook arttı bunun kürle alakası varmı acaba?

başka incir kürü uygulayıp hamile kalan var mı kızlar?:26:

arkadaşım ben4.5 senelik evliyim bende fsh yüksek ve yumurtalar kalitesiz.eşimde sorun yok çok şükür.3 tüp bebek denemesi de negatif sonuçlandı.geçen ay incir kürüne başladım.günde 15 inciri yıkayıp bıçakla yarıya kadar keserek yarım litre içme suyu ile 20 dk. ağzı kapalı şekilde kaynattım.kalan suyun yarısını sabah kalanı akşam aç karna içtim. yumurtalayamayan ben, farklı boylarda 7 yumurta oluşmuş.yumurta takibi yaptırıp ovitrelle kullandım.6 kasımda pressed kullanıp birlikte olduk.bugün 11 kasım ve beta hcg 12 çıktı.sevinmek için erken ama en azından umudum var artık:)darısı başınıza inş..........

önemli not: küre başlamadan önce mutlaka ultrason muayenesi yaptırın.kist yok ise deneyin!!!!

arkadaşım ben4.5 senelik evliyim bende fsh yüksek ve yumurtalar kalitesiz.eşimde sorun yok çok şükür.3 tüp bebek denemesi de negatif sonuçlandı.geçen ay incir kürüne başladım.günde 15 inciri yıkayıp bıçakla yarıya kadar keserek yarım litre içme suyu ile 20 dk. ağzı kapalı şekilde kaynattım.kalan suyun yarısını sabah kalanı akşam aç karna içtim. yumurtalayamayan ben, farklı boylarda 7 yumurta oluşmuş.yumurta takibi yaptırıp ovitrelle kullandım.6 kasımda pressed kullanıp birlikte olduk.bugün 11 kasım ve beta hcg 12 çıktı.sevinmek için erken ama en azından umudum var artık:)darısı başınıza inş..........

önemli not: küre başlamadan önce mutlaka ultrason muayenesi yaptırın.kist yok ise deneyin!!!!

süpersin aradığım cevabı buldum:)

Merhaba, hamileliğin umarım netleşmiş ve sağlıklı bir şekilde devam ediyordur. bu küre kaçıncı gün başladın? yanında havuç kürü de uyguladın mı? sorunun fsh yüsekliğimiydi? ne kadar uyguladın? ne sürede sonuç aldın?
ne çok sordum umarım sıkmamışımdır:)

X