infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

en başta hiç bi sorun yoktu kurcalana kurcalana milyontane sorun çıktı bende. şşimdide çikolata kistim var iki tane 1 tüp 1 aşılama yaptık tutmadı.. sence sorunsuzken olmadıda şimdi kistlerle olurmu..... ama ben aşırı umutluyumdur işte hiç pes etmem inancımı yitirmem o yüzden ümitliyim yoksa sonucu biliyorum:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Cnm onlar hep bahane rabbim ol demeye görsün .. o istedikten sonra ne engel olabilirki. . Belirtilerin varmı diye sormuştum cnm

ahh ahh üzülmemek,stres yapmamak için bi formül varsa banada söylee :KK31:

ya hay,ya kayyüm,ya cabbar,ya müsavvir,ya Allah kerimm.. :KK16:
Bugün klomenin son günü kizlar cuma dr gidiyorm dua edin yumoslariim olmus olsun :)

Cnm onlar hep bahane rabbim ol demeye görsün .. o istedikten sonra ne engel olabilirki. . Belirtilerin varmı diye sormuştum cnm

hiç bi belirtim yok hasta olacakmışım gibi belim ve bacaklarım ağrıyo çok... bide sol kasığımın altı ağrıyodu kaç gündür bugün pek yok ...ayrıca arada kistlerim ağrıyo:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: ama şu a adet ağrılarım gider gibi oldu başka hiç bişi yok....... zaten deve gibiyim:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: o belirtiler bende olmaz. eşim bile diyo o belirtiler sana sökmez diye 90 kiloyumda söylemesi aaayııpp

hiç bi belirtim yok hasta olacakmışım gibi belim ve bacaklarım ağrıyo çok... bide sol kasığımın altı ağrıyodu kaç gündür bugün pek yok ...ayrıca arada kistlerim ağrıyo:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: ama şu a adet ağrılarım gider gibi oldu başka hiç bişi yok....... zaten deve gibiyim:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: o belirtiler bende olmaz. eşim bile diyo o belirtiler sana sökmez diye 90 kiloyumda söylemesi aaayııpp

Hahaha ay güldürdün beni tatlimya 😂😂😂 genelde adet ve hamile belirtileri aynı oluyor mus hadi bakalım hayırlısı 😊😊

Son düzenleme:
Bugün klomenin son günü kizlar cuma dr gidiyorm dua edin yumoslariim olmus olsun :)

insallah cnm dualarım hepimizee :nazar:

Benim yok tamirde telden giriyorum 

birsenim kocis birazdan ugrayacak..
Yapılmamıssa,yapılmayacaksa mecburen yenılıcez..
Nasılsın kımler gelı,neler yapcaksın,kabalaık kolay gele..

Kizlarrrrr bu aksam iftar da toplam 12 kişi olucaz çok isim var karnım da bi yandan ağrıyor oldum olucam sinir oldum yaaa

ne olsun canım dün gece bende çok bunalıktım foruma girememiştim bugün yazılanlara gözatıyorum... bu arada twity hamileymiş onu gördüm çok sevindim ayrıca umutlandımda.... belki allah bizede nasip eder şu mübarek günde.. kız bak senin adette gecikti bende 18 inden beri bekliyorum gelmedi artık umutlanmaya başladım ama psikolojikde olabilir benimkisi..aslında 5 yıldır sadece bir kere gecikti oda kistten onun harici hiç olmadı ilk defa bu ay oldu. ama bilmiyorum bu ay yumurtlama döneminden beri içimde bi his olacağını söylüyor. ya gerçekten oldu yada psikopata bağladım iyice :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: bozdum ben kafayı

oooff dün gece cookk agladım bende pskılojımde bozuldu artıkkk :KK43:((

Napicaksiniz alcak misiniz cnm

bakalım yapılmayacaksa ölmüsse mecburen alcaz birsenimm..
1hafta oldu ya tatlım,pc yok tel den cok zor.senın yapıldı mı laptop unn :KK16:

inşallah büyümştr cnm olgunlaşmıştır nasılsın iyimsn:KK16:
Insallah canim ya bi an once kavusayim artik melegime cok yoruldum hergun aglamktan dusunmekten ve torun torun diyolar herkesin icinde kaynamlar tedaviyide soylemedim soylememde oyle insanlara bide olmayinca o beni kahrediyo iste.
Iyim canim temizlik yapiyorum malum bayram temizligi :)

esoş ben de senn adını sevyrm ama bizm aylede özellikle de bütün ablamlarda birer kzın adı senin adın.e bend e koysam millet alay edyr ya:))))))

bende zehra,esra,yüsra,zeynep cookk severim..
Erkekte;ömer,ali,yusuf,m.ali,mustafa cookkk severim..
Gelse ismi hazır da ooofff :KK43:

yeğenlerde 4 esra,2 de yüsra var.ben zeynep koyacam o yüzden.oğluşum da muhammed hamza,ya da muhammed enes.ayyyy canlarımmmmm:KK16:

insallah cnm dualarım hepimizee :nazar:

birsenim kocis birazdan ugrayacak..
Yapılmamıssa,yapılmayacaksa mecburen yenılıcez..
Nasılsın kımler gelı,neler yapcaksın,kabalaık kolay gele..

oooff dün gece cookk agladım bende pskılojımde bozuldu artıkkk :KK43:((

bakalım yapılmayacaksa ölmüsse mecburen alcaz birsenimm..
1hafta oldu ya tatlım,pc yok tel den cok zor.senın yapıldı mı laptop unn :KK16:

Ay bilmiyorum cnm ya haber gelmedi aksamda misafir kaynıyor yapılsa bile alamayız. .
Ewt yavrum bu hafta yoğunum valla bugün bende misafir var yarın ven yokum cuma 13 kişi gelicek ctesi ben davetliyim pazarda trbzn yolları nda olucaz

Insallah canim ya bi an once kavusayim artik melegime cok yoruldum hergun aglamktan dusunmekten ve torun torun diyolar herkesin icinde kaynamlar tedaviyide soylemedim soylememde oyle insanlara bide olmayinca o beni kahrediyo iste.
Iyim canim temizlik yapiyorum malum bayram temizligi :)

Allahım yakın zamanda yüzümüze güler inşlallah cnm yaa bndeöyle düşünmketen kafayı yiycem artık yaa başım ağrıyor çok stresliyim önüme gelene patlayasım var ,kimsenn bni anlamdığını düşünyrm :KK43::KK43::KK43: çevremdekiler ne derse batıyor:KK43: herkesin bilmesi daha da utandırıyor insanı kahrediyor olmayıncada:KK43: ii yapmışsın biz söyledik mecbur ,ve acıyan gözlerle bakılmasına tahammül edemiyorum..çooookkk zor yaaa :KK43::KK43::KK43::KK43:

yeğenlerde 4 esra,2 de yüsra var.ben zeynep koyacam o yüzden.oğluşum da muhammed hamza,ya da muhammed enes.ayyyy canlarımmmmm:KK16:

Oy sizin isimlerini zi yerim ben .. o günlerde gelicek inşallah

Mrb cnm kaynatam çağırmış benim misafirleri kaynanam etli sarma sarmış. . Bende mercimek çorbası fırında beşamel soslu oturtma pilav yapıcam salata karpuz vs. Sen napicaksin cnm

tarhana çorbası
fırında patetesli köfte
pilav
börek
köz patlıcan salatası
yoğurtlu kabak salatası
çıtır küp küp ekmek te kızartıcam fırında artan pidelerden çorbaya koymak için
yaz tatlısı
dün keşkülde yaptım
yeter heralde zaten çok halsizim bugün nedense açlık tam başıma vurduğum dünden de çok ağladım heralde ..4 kişi bnm misafirm tek aile yani amcacımgil:KK31:

X