infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

inşallah aşılaman tutar canım benimmm :KK16::KK16:
tatlım kimyasal gebelik nedir bende bilmiyorum.
rabbim hayırlısından versin.eşine keçiboynuzu yedir.
bizimde 20 milyon değerler doktorumuz normal dedi.
bendede hiçbir problem yok,nasip olmadıı :KK14::KK14:

hepimizinde olur inşallah birgün Rabbim duysun feryatlarımızı :KK43:

Aminnnnnn cnm.incir kürü falan deniyor musun hiç?:KK31:
çağımızın sorun hep yediklerimizden diyor doktor :KK14:
:KK14:

yok canımm yaa ne bilim kür falan öyle pek denemedim geçen gün incir aldım yapayım diye eşime yapıp içirdim ben içmedim :KK1: keçi boynuzu alıp yapacam ama inşallah :KK52:

yok canımm yaa ne bilim kür falan öyle pek denemedim geçen gün incir aldım yapayım diye eşime yapıp içirdim ben içmedim :KK1: keçi boynuzu alıp yapacam ama inşallah :KK52:

bende kür yapmadım ama incir yiyorum.
eşime keçiboynuzu suyu içiriyorum pzt.den beri akşamları 1er bardak.
arkadaşım 2 ay içirdi hamile kaldı biliyo musun eşinin spermi cook azdı.

bende kür yapmadım ama incir yiyorum.
eşime keçiboynuzu suyu içiriyorum pzt.den beri akşamları 1er bardak.
arkadaşım 2 ay içirdi hamile kaldı biliyo musun eşinin spermi cook azdı.

evet yaa çok övüyorlar onu aman bilim kıyamıyorum eşime daha önce denemek maksatlı bir iki bardak yapmıştım içti adamın suratı kireç gibi oldu resmen onlarada yazık bee kıyamam ben kocişime ama yapmayıda istiyorum gerçi oda içmem demiyor sağolsun ama yok yok ben biran önce başlayım yapmaya :KK49:

evet yaa çok övüyorlar onu aman bilim kıyamıyorum eşime daha önce denemek maksatlı bir iki bardak yapmıştım içti adamın suratı kireç gibi oldu resmen onlarada yazık bee kıyamam ben kocişime ama yapmayıda istiyorum gerçi oda içmem demiyor sağolsun ama yok yok ben biran önce başlayım yapmaya :KK49:

tatlım tadı kötü değil bence.tatlımsı güzel keciboynuzunu sevdik biz.:KK56::KK56:
içiyor benimkide saolsun içmem demiyor.inşallahh faydası olur da bizlerinde evlatcıklarımız olur.:emir_bebek::emir_bebek:
kuzucum basla sen içirmeye 2 ay aralıksız içsinler bakalım nolcak.ben mutlaka yazcam buraya :KK52:
:KK52::KK54:

bal tarçın çörekotu na da baslıcam.:KK56:
mesir macunu alıp yesek olmazmı ?:KK31:

bal tarçın çörekotu na da baslıcam.:KK56:
mesir macunu alıp yesek olmazmı ?:KK31:

merhaba canım nasılsın senin hastalığın yenimi bitti inşallah martta hamile kalırsın ben eşime selenyum aldırttım 3 aydır içiyor bide larginine almış üç aydır içiyor onunla birlikte c vitaminine başladık inşallah bu ay tutmuştur ama test yaptım negatif çıkmıştı bilmiyorum yarını bekliyorum kısmet artık

merhaba canım nasılsın senin hastalığın yenimi bitti inşallah martta hamile kalırsın ben eşime selenyum aldırttım 3 aydır içiyor bide larginine almış üç aydır içiyor onunla birlikte c vitaminine başladık inşallah bu ay tutmuştur ama test yaptım negatif çıkmıştı bilmiyorum yarını bekliyorum kısmet artık

merhaba hosgeldin cnm topiğimee :KK54::KK54:
incir kürü veya keciboynuzu denedinizmi hic?:KK16:
c vitamini ben hergün portakal sıkıp içiyorum.:nazar:
birde faydasını görürseniz yazarmısınız lütfen?:KK31:
yasınıc kac?kac yıllık evlisiniz?cok sordum :KK17:
:KK17:

merhaba hosgeldin cnm topiğimee :KK54::KK54:
incir kürü veya keciboynuzu denedinizmi hic?:KK16:
c vitamini ben hergün portakal sıkıp içiyorum.:nazar:
birde faydasını görürseniz yazarmısınız lütfen?:KK31:
yasınıc kac?kac yıllık evlisiniz?cok sordum :KK17:
:KK17:

biz c vitaminini hap olarak alıyoruz hem ben hem eşim 30 yaş 5 aylık evliyim canım invir kürünü denemedim pekmez aldık ondan her gün 1 çaybardağı içiyoruz yarına belli olacak ama selenyumu da içiyor sperm kalitesini arttiriyormuş doktorada danıştık alın dedi bide ben bu ay bir siteden 42 günde hamile kalmak istiyorum diye bir şey var e-kitap onu aldım okumaya başladım bu ay olmazsa artık gelecek ay canım kısmet işte

Merhaba hayırı olsun burada da güzel paylaşımlada bulunuruz inşallah
bende pkos var
geçen 2 ay denedim çörekotu bal tarçını adetin 2. günü başlayıp 15 gün içmiştim çörekotunun kırılması gerekiyor etkisini görebilmeniz için yoksa onu vücut tüm atıyormuş
geçen ay betahcg 5.5 te kaldı değer :KK5: kontrol olacağı gün regil oldum
bu ay klomenle ve östrojen içerikli bir ilaçla deniyoruz
şu diş sıkıntım geçerse inşallah huzurla devam edeceğiz

biz c vitaminini hap olarak alıyoruz hem ben hem eşim 30 yaş 5 aylık evliyim canım invir kürünü denemedim pekmez aldık ondan her gün 1 çaybardağı içiyoruz yarına belli olacak ama selenyumu da içiyor sperm kalitesini arttiriyormuş doktorada danıştık alın dedi bide ben bu ay bir siteden 42 günde hamile kalmak istiyorum diye bir şey var e-kitap onu aldım okumaya başladım bu ay olmazsa artık gelecek ay canım kısmet işte

anlaıdm cnm.insallah rabbim emeklerimizi bosa cıkarmaz.
sen daha yeni evliymissin ama acele etme ins.olur :KK16::KK16:

Merhaba hayırı olsun burada da güzel paylaşımlada bulunuruz inşallah
bende pkos var
geçen 2 ay denedim çörekotu bal tarçını adetin 2. günü başlayıp 15 gün içmiştim çörekotunun kırılması gerekiyor etkisini görebilmeniz için yoksa onu vücut tüm atıyormuş
geçen ay betahcg 5.5 te kaldı değer :KK5: kontrol olacağı gün regil oldum
bu ay klomenle ve östrojen içerikli bir ilaçla deniyoruz
şu diş sıkıntım geçerse inşallah huzurla devam edeceğiz

tedavin hayırlı olsun cnm .. :KK36::KK36::KK36::KK36:
bal tarcın cörek otunun faydasını gördünmü?:KK31::KK31:
bende baslasammı diyorum canıımmmm :KK16::KK16::KK16:
ben klomen 2 ay kullandım hemen faydası oldu.:KK55::KK55:
asılamam tutmadı ama meseeleeffff :KK14::KK14:
:KK14::KK14::KK14:

tedavin hayırlı olsun cnm .. :KK36::KK36::KK36::KK36:
bal tarcın cörek otunun faydasını gördünmü?:KK31::KK31:
bende baslasammı diyorum canıımmmm :KK16::KK16::KK16:
ben klomen 2 ay kullandım hemen faydası oldu.:KK55::KK55:
asılamam tutmadı ama meseeleeffff :KK14::KK14:
:KK14::KK14::KK14:

Allah razı olsun inşallah hepimizin hayırlı olurr
bal çörekotu tarçını yaptım 5.5 oldu yani yumoş döllendi fakat tam hücre bölünmesi olmamış demekki gün sonra regil oldum
her şey Allahın ol demesi ile oluyor eses
rahim duvarı inceliğine de nar suyu içiyorum inşallah hayırlısıyla bizlerde güzel bebişler dünyaya getirip büyütebiliriz

Allah razı olsun inşallah hepimizin hayırlı olurr
bal çörekotu tarçını yaptım 5.5 oldu yani yumoş döllendi fakat tam hücre bölünmesi olmamış demekki gün sonra regil oldum
her şey Allahın ol demesi ile oluyor eses
rahim duvarı inceliğine de nar suyu içiyorum inşallah hayırlısıyla bizlerde güzel bebişler dünyaya getirip büyütebiliriz

inşallahhh canımm,benimde hormon,hsg herseyim normall ..
''rabbim ol derse olur ..''inancımız tam.ins.cnmmmmmmmm:KK16:

Birde ben de 2 - ay eşime keçiboynuzu çayı içirdim :KK17:
akşam aç karnına ve yatmadan :KK9:

canım ben tok içiriyorum 1 bardak akşam yemekten sonra :26:
acaba aç karına mı iyi ki ? arkadasım 2 ay içirdi hamiş kaldı :KK52:
haydi darısı basımızaaaaaaa :KK16: kac yasındasın cnm?evlilik kac yıllık? :KK36:

canım ben tok içiriyorum 1 bardak akşam yemekten sonra :26:
acaba aç karına mı iyi ki ? arkadasım 2 ay içirdi hamiş kaldı :KK52:
haydi darısı basımızaaaaaaa :KK16: kac yasındasın cnm?evlilik kac yıllık? :KK36:

nette okumuştum bende canım böyle içirdim
arkadaşın tok mu içirmiş ?
inşallah hayırlısıyla darısı başımıza ben otuzlu yaşlardayım :) evlilik 2 yıl dolacak
:KK14: 18 aydır bebiş için çalışıyoruz
sen kaç yaşındasın sizin evlilik kaç yıllık ? ve sende pkos yok şükür anladığım kadarıyla :nazar:

nette okumuştum bende canım böyle içirdim
arkadaşın tok mu içirmiş ?
inşallah hayırlısıyla darısı başımıza ben otuzlu yaşlardayım :) evlilik 2 yıl dolacak
:KK14: 18 aydır bebiş için çalışıyoruz
sen kaç yaşındasın sizin evlilik kaç yıllık ? ve sende pkos yok şükür anladığım kadarıyla :nazar:

arkadaşım sabah aç, aksam da içirmis.:KK31::KK31:
ben 1 bard. içiriorum faydası olmaz mı ki :26:
anladım cnm bende 3 yıllık evliyim 1 yıldır istioruz.:emir_bebek:
önce biz istemedik,simdi de bebis bizi istemiyorr :KK14:
insallah bizlerede nasip olurrrrrrrr :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK36::KK36:

arkadaşım sabah aç, aksam da içirmis.:KK31::KK31:
ben 1 bard. içiriorum faydası olmaz mı ki :26:
anladım cnm bende 3 yıllık evliyim 1 yıldır istioruz.:emir_bebek:
önce biz istemedik,simdi de bebis bizi istemiyorr :KK14:
insallah bizlerede nasip olurrrrrrrr :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK36::KK36:

canım sen ibrahimsaraçoğlunun sitesine bir bak Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6-7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz. Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartınız. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karna, diğer yarısınıda akşam yatağa giderken içiniz. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz
:)) böyle yazıyormuş bizde sabahta bazen de akşam ve yatmadanda yani aslında çok düzenli değilmiş bizimkii
Allah hayırlısıyla nasip etsin inşallah:KK16:

Son düzenleme:
X