Insanity Workout "60 günde mükemmel vücut garantili!!"

dğn gece kapatmıştım senin yazını okuyunca sabah geri actım.. kaldığı yerden devam ediyor

Evet canım internetin sınırsızsa bilgisayar başında olduğun sürece açık tut yavaş yavaş iner.
Bide linkin içinde Insanity'nin 2. yani devam dersleride var adı Aslyum. Oyüzden biraz büyük dosya boyutu

Son düzenleme:
acayip ilgimi çekmişti youtube'ta izledim bunu hatta sanırım eğitmen doktor özün programına da çıkmıştı.tabiri caizse adamın canını çıkartıyor yahuuuu :KK70: zuzanaya benzetiyorum vahşice:p

nasıl indiriyoruz bi tarif alabilirmiyim:)

acayip ilgimi çekmişti youtube'ta izledim bunu hatta sanırım eğitmen doktor özün programına da çıkmıştı.tabiri caizse adamın canını çıkartıyor yahuuuu :KK70: zuzanaya benzetiyorum vahşice:p

nasıl indiriyoruz bi tarif alabilirmiyim:)

canım özel mesajla link atmaya çalıştım ama posta kutun doluymuş atamadım :44:

baştan 3. hatuna bayıldım!! daha uzun görünüyor hem woooooow diyorum acayip can yakar bu hareketler :KK70:

indirmeye çalıştğımız shaun t nin mi peki? o eğitmen 10 numara 5 yıldız :)

baştan 3. hatuna bayıldım!! daha uzun görünüyor hem woooooow diyorum acayip can yakar bu hareketler :KK70:

indirmeye çalıştğımız shaun t nin mi peki? o eğitmen 10 numara 5 yıldız :)

Evet canım Shaun T'nin her iki programda :)
Süper bi eğitmen zaten vücut insanın gözlerini kamaştırıyo :KK70::KK70:

Son düzenleme:
hadi hemen indirmeye başlamam lazım tarif et lütfeeeeeeeeeennn:KK52: bu web sayfası kullanılamıyo diyo:KK36:

verdiğin linke tıkladım bende torrent yüklü hangi download seçeceğimi çakamadım :KK70:en alttaki download torrenti tıklayıncada web sayfası kullanılamıuyo dyo :KK43:

yok canım ordan değil.
Sayfada üstte download torrent yazıyo yanında taç işareti var
oradan indireceksin alttakinden değil

X