İnsanlık Ölmüş mü???

lili_26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
309
1
37
Ya kızlar insanlık ölmüş mü bu hayat neden böyle insanlara iyilik tatlı dil yaramıyor
Kırılmasın hadi ses çıkarmıyım ben üzüleyim ama o kırılmasın diye düşünürken karşındaki
seni hırpalıyor yüz verince astar istiyor illa istemediğin şeyleri yapmamak için bas bas bağırmak ,cazgır mı olmak lazım susulan neden hep ezilir bu arkadaş ilikilerindede aynı sevgili dede ailedede yani herkes böyle mi olmuş bu durum hoşuma gitmiyor gerçekten bende hakkımı bağıra çağıra savunur oldum bende haksızlık edyormuyum insanlara diyorum bazen çok düşünüyorum sizin fikirleriniz neler ?

Ben insanina göre davranirim....dünyalar iyisi bir insanda olurum cadalozun en alasida....

Öyle olmak zorundayim...Hem kendimi hem ailemi hem piskolojimi korumak icin.

Iyi niyetliyimdir her zaman fakat karsimdaki bunu suistimal etmeye calistigi vakit bir bardak suyu bile esirgerim...:kahve:

Her taraf Kurtlarla dolu oldumu sende Aslan kesilmek zorundasin.....Hayat böyle birsey:nazar:

Bence insanlık ölmedi. Hala iyiniyetin değerini bilen 'doğru' kişiler var.
Ama bazıları hayatlarını çıkarları üzerinden yönlendiriyor işte bu gibi
kişileri tanıyabilmek çok önemli ki.. bu düşünceye kapılmayalım.
Herkes olaylara kendi çıkarlarını düşünerek yaklaşınca işler çirkinleşiyor
menfaatler üzerine kurulu ilişkiler çok çabuk çatlak veriyor malesef.

malesef insanlar arasındaki ilişkiler gün geçtikçe kötüye gidior.çewremizde insanlık ölmemiş dedirten insanlarda war ama parmakla gösterilecek kadar az.sonumuz ne olcak çoq merak ediorum :uhm:

İnsanlık daha ölmedi ama epey bir bozuldu. Kötülük etmeden yada kötü konuşmadan işimi halletmeye çalışırım ama bakarımki karşımdaki anlamıyor alırım sazımı elime bende.
Bence kişiye göre davranmak lazım, kurunun yanında yaşı da yakmamak lazım.

ben artık anladım ki bazı insanlar iyilikten rahatsız oluyor
karşısındaki insanın iyiliklrinden eziliyor
kendine takacağına gidip iyilik edene takıyor
onu kötü görüyor, onu elstiriyor
var biri saölarını yolsam yeridir ama sabır cekiyorum

evt çok haklısınız insanına göe muamele yapmak en doğrusu oluyor çünkü ezilen taraf olmamak için hakkınıda savunmak gerekiyor

X