Ben ne yapacağımı şaşırdım..

Yani baska kotu huyu yok demisiniz de daha ne olsun diyesim geldi. Bence aldatan erkek affedilip yasamaya devam edilebilir ama uyusturu kullananla yasanmaz. Cunku sonu yok sonunda ya size kotu bisey yapar ya kendisine. Ben avukatim ve size şunu soyleyim bu illeti kullanip ebeveyn olan kisiler kucucuk cocuklarina dahi kullandiriyorlar bununko siddet falan hal getire zaten. Sizin bu kisiylr ne geleceginiz var ne bisey. Yolun neresinden donerseniz kardasiniz bence.

Allahtan baska derdiniz yokmus , derdin en buyugu madde bagimlisi olmasi bunu gormezden gelemezsiniz ileride cocuklarinizin boyle babasi olmasini istiyor musunuz? Adam sizi degil uyusturucuyu tercih etmis , anasi babasi senin kadar ugrasmiyordur yazik degil mi bu zamanlarini boyle seylerle harciyorsun.

Onun parlak ışığı - daniele steel yazarı yanlış hatırlamıyorsam. Bu kitabı okumanızı tavsiye ederim. Bir annenin madde bağımlısı evladı için gösterdiği çabaya şahit olacaksınız gerçek bir öykü. Sonra tekrar hayatınızı gözden geçirin.

X