İnternette en güvenilir alışveriş sitesi sizce hangisi?

trendyol' un her fırsatta reklamları gözüme gözüme sokmasından dolayı, fenomenleri zırt pırt link bırakmasından dolayı o siteye karşı aynen şöyleyim:kusmuk:

Tabii ki n11🐞 hiç sorun yaşamadım.

SefaMerve
Gittigidiyor
Trendyol
Bn bugüne kadar hiç sorun yaşamadım.

Trendyol ve Dolap kullanıyorum çoğunlukla. Kedi kumunu n11den aldim birkaç kez mecburiyetten. (Mecburen diyorum çünkü kedim sadece o kumu kullanıyor)
Atatürk'e bir saygısızlikları olmuştu. Bu sebeple bir daha oradan alışveriş yapmam mecbur kalmadıkça.
Kiyafet alisverisi icin de markalarin sitelerinden alıyorum. Yine trendyolu da sıklıkla kullanıyorum.

N11 çok kullanıyoruz Trendyolu da kullandığımız oluyo güvenilir yani bi sıkıntı yaşamadık hiç

Trendyol birinci sırada yer alıyor benim icin😉
Hepsiburada,gittigidiyor,evidea bunlarda iyi alisveris yaptim pisman olmadim

Cicek neden uzdu kuzum
Bir bavul aldım bildiğin kırık ve tekerleri çıkmış geldi. Biz çiçek sepetini aradık MT kaş göz arası satıcıyı aramış durumu söylemiş. İlkten bize hak veren MT adamla bir olup yok işte kargocuya direk vermeliydiniz kabul edemeyiz dedi. Kargoyu aradım böyle bir şey yok bizim yanımızda açsanız bile bir anlamı yok biz sadece paket dışıyla ilgilenirim dedi.
Diğer siteler 0 riskle çalışıyor ve ben aile apartmanında yaşıyorum ben evde yokken paketleri kv alır begenmezsem ya da bir şey olursa iade her şekilde alınır ama çiçek sepeti resmen işi yokuşa sürdü. Beni değil saticisini korudu. Şikayet vara yazdım anında aradılar özür dileyip iadeyi kabul ettiler.

Olay bu canım.

Hepsiburada favorim :KK200:
Trendyol a yorumlar için bakıyor alacağımı hepsiburada dan alıyorum üç beş daha ucuz oluyor genelde:KK53::confused:
Kesinlikle katılıyorum. Hepsiburada daha uygun hızlı ve ürününün arkasında.Yapilan yorumlar çok yerinde fikir veriyor.Farkli satıcılar var puanlarına ve yorumlarına bakarsanız memnun olmamanız imkansız bence

En iyi 10 alışveriş sitesi 2021

Her Telden Web Siteleri Sizin İstediğiniz Ürünü Ayağınıza Kadar Getiriyor. Sizin yorumlarınızla "En İyi 10 Siteyi Bir Araya Getirelim"​

İnternetin en güzel yanlarından biri de artık alışveriş yapmak için sokağa çıkmanıza hiç gerek yok. Bu sitelerin bazıları ise yaptıkları özel kampanyalar sayesinde ürünlerden kargo ücreti almıyor ya da piyasaya fiyatına göre büyük indirim sağlıyor.

Farklı amaçlara uygun alışveriş siteleri sayesinde kitaptan DVD'ye günlük alışverişten kıyafete kadar değişik ürün gruplarından dilediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz.
tredyol watson bide

boyner de online olarak epey uygun özellikle ayakkabı konusunda bir de sık sık kupon tanımlıyor çok iyi oluyor biz ayakkabılarımızı hep oradan alırız çeşit olarakta fazla oluyor.
ev yaşam bölümü de bir çok siteye göre çok uygun oluyor her hafta sonu mutlaka indirim oluyor ama gerçek indirim tavsiye ederim.

X