İnternette en güvenilir alışveriş sitesi sizce hangisi?

1. Trendyol
2. Gittigidiyor
Ben bu siteleri kullanıyorum. Gayet güvenli ve hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar 😉

Dün “getir”i deneyelim dedik, fakat sürekli hata verdi🤷🏻‍♀️

Merak ettim sadece kullandığınız ürünü nasıl iade ettiniz ve onlar nasıl kabul ettiler sonuçta kullanıldığı belli olmuyor mu sizin kullanip iade ettiginiz ürünü bi baskasina sıfır ürün olarak mi satiyorlar acaba?
Bayılıyorum amazon'a . Geçen aylarda 'hemen yarın gitsin' diye ekstra para ödediğim bir kargo göndermiştim. Ama sonra planlar degisti,adres değiştirip İstanbul'un başka yerini seçtim gönderim icin. Degisiklik yaparken 'bir gün gecikme yaşanabilir' yazısını gördüm, ama yine de kabul ettim. Gerçekten de bir gün gecikmeli gitti. Ona rağmen çağrı merkezi beni arayıp gecikme için özür diledi ve paramı hesabıma yatırdı 🥰
Üstelik Amazon prime uyesiysen (Netflix gibi bir sey, ilk bir ay ücretsiz sonra 7,90) kargo her daim ücretsiz...
Onun dışında Trendyol
İade sıkıntısı hiç yaşamadım. Hatta yolda kullandığım scooterimi bile tekerlekleri iyice yıkayıp paklayip iade ettim, birkaç iş günü içinde paramı yatırdılar. Üstelik online çağrı merkezi çok ilgili, her zaman yardımcı oluyor.
Bir de alisveris sitesi değil ama cimri.com'u çok sevip kullanıyorum. Herhangi bir ürün hangi sitede kaç TL,onu haber veriyor. D&R sitesindeki 40 liralık bir kitabı amazonda 15 liraya gösteriyor mesela. İndirimlerde falan güncelleniyor. Kendi telefonumu oradan takip edip kampanya yakalayıp normal fiyatından yediyuz lira falan ucuza almıştım mesela. Bilmeyenler kullanabili

Trendyol ve n11
Gercekten problem yasadigimda hemen cozduler, yanlis urun, gelmeyen kargo hep olumlu sonuclandi. Sahte urunle karsilasmadim.
N11 kargoda cok hizli
Hepsiburada sitesinden uzak duruyorum
Defalarca indirimli urun yayinlayip parayi gunlerce oyalayip iptal ettiler kabul etmeyenlere cek tanimlandi kime ne denk gelirse.. bu trendyolda hatali fiyat olarak rastlandiginda ya urun gonderiliyor yada hemen iptal olup herkese cek tanimlaniyor cok fazla sahte urun satiliyor site firmalari koruyor. Bozuk ufak bir urunu iade almadilar yine hepsi burada firma yetkisinde dedi isin icinde cikti.

Hepsiburada,Trendyol favorilerim.☺️
Şu zamana kadar bir sorun yaşamadım.
Ama tabi almadan önce çok detaylı bir fiyat araştırması yapıyorum,yorumları okuyorum.
Duruma göre gitti gidiyor ve n11 den de alışveriş yapmışlığım var.

Hepsi burada.
Çiçek sepeti de sıkıntı çıkarmamıştı.
Trendyol da aldığım bir kaç üründen memnun kalmadım.

Hepsiburadayi tek gecerim, mukemmel takip hatasiz urun.. trendyoldan da cok alisveris ediyorum ama son 5-6 aydir kalite dustu, garip garip tedarikciler var bir suru bozuk urun geldi. Bilindik marka butikleri haric, sevmiyorum. Trendyol cuzdani da kesinlikle guvenli bulmuyorum bankacilik veri guvenligi acisindan...
Cicek sepeti ne satar anlamakta zorlaniyorum artik, garip bir urun gami var... henuz amazonTr denemedim sira onda benim icin.

Merak ettim sadece kullandığınız ürünü nasıl iade ettiniz ve onlar nasıl kabul ettiler sonuçta kullanıldığı belli olmuyor mu sizin kullanip iade ettiginiz ürünü bi baskasina sıfır ürün olarak mi satiyorlar acaba?
Ürünü bir kere kullandim ve memnun kalmadigim için iade ettim. Çünkü süspansiyonu olduğu için yolda rahat olacağım yazıyordu, ama o kadar titredi ki scooter ,ayagim uyuştu yolda giderken.
Haliyle ben de iade ettim, benden sonra ne yaptılar bilemeyeceğim.
Sonuçta iade edilen her ürün bir şekilde kullanılıp geri veriliyor. Onları da 'aman el değdi' diyip yakmadiklarina göre kontrol edip tekrar satıyorlardir. Benim ürün demonte bir üründü, sanırım tüm parçaları kontrol edip hasarsız olanları tekrar poşetlemişlerdir

Hepsiburada için şöyle iddialar var; ilave edeyim dedim:

Ben de tam bu başlığı bulup buraya yapıştırmayi düşünüyordum. Bu kadar sistemli bir hatalar silsilesi yapan bir firma ile işim olmaz. Trendyol favorim arayüzü de çok kolay herşeyi bulabiliyorum ayrıca 30 TL üzerine kargo bedava her türlü 30 TL dolduruyorum, diğer sitelere bakmıyorum bile çoğu zaman

Trendyol,hepsi burada,gitti gidiyor,N11

İnternet alışverişi dışında,normal mağazadan alışveriş yaptığımızda da bazı satıcılarla ve ürünlerde de problem yaşayabiliyoruz.Bunun için alışveriş yaptığımız sitelerde de olabileceğini unutmamak gerekir. Ama Alışveriş sitelerinin satıcıları çok iyi kontrol edip değerlendirmeleri şart!Çünkü satıcı müşteriyi memnun etmediği ve sorun çıkardığı durumlarda ,alışveriş yapılan internet sitesinin itibarını sarsıyor.Buna alışveriş siteleri kesinlikle çok dikkat etmeli...Mesela alışveriş yaptığım sitede 89₺ ye sir ağda epilasyon makinesi almıştım.Satıcının yolladığı sir ağda makinesine ait parça kullanılmış çizik çizik olmuştu.Hemen iade oluşturdum ve olumsuz yorumu yaptım.İadem kısa sürede gerçekleştirildi.Buna istinaden müşteri memnuniyeti için 25₺ indirim kuponu tanımlamışlar.👍
Özellikle alışveriş sitelerinde kargonun ne kadar önemli olduğunu hatırlatmakta da fayda var.Çünkü kargodan dolayı sorun yaşayan müşteri bunu alışveriş sitesinin eksikliği olarakta yorumluyor ve sitenin hanesine eksi not veriyor.
Alışveriş sitelerinde müşterinin yaptığı olumsuz yorumları yayınlamaması da yine o alışveriş sitesinin hanesine eksi not olarak yansıyor.

Hepsi buradayla yaptığım alışverişlerde hiç sıkıntı yaşamadım. Trendyolda öyle. n11 gitti gidiyor hepsi çok iyi. Robot süpürge aldim bozuk çıktı sürekli arıyorum hepsi buradayi canla başla yardım etmek icjn uğraşıyorlar. Eğer bu sorunumu cozerlerse gerçekten hepsi buradayi birinci ilan edecegim. Diğer sorunlarımda çok çok yardımcı oldular. Hediye ceki bile vermişlerdi. Trendyolda bir ürünum kargoda kalmıştı iptal etmek istediğimi söylediğimde hemen iptal etmişlerdi parayida hesabıma hemen yatirmislardi

En iyi 10 alışveriş sitesi 2021

Her Telden Web Siteleri Sizin İstediğiniz Ürünü Ayağınıza Kadar Getiriyor. Sizin yorumlarınızla "En İyi 10 Siteyi Bir Araya Getirelim"​

İnternetin en güzel yanlarından biri de artık alışveriş yapmak için sokağa çıkmanıza hiç gerek yok. Bu sitelerin bazıları ise yaptıkları özel kampanyalar sayesinde ürünlerden kargo ücreti almıyor ya da piyasaya fiyatına göre büyük indirim sağlıyor.

Farklı amaçlara uygun alışveriş siteleri sayesinde kitaptan DVD'ye günlük alışverişten kıyafete kadar değişik ürün gruplarından dilediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz.
Gittigidiyor ,n11 ,bazen trendyol ak alçesen nerde en ucuz bakıp sonra ona gore alış verış yapıoru

İlla ki seçim yapacaksam Amazon derim👍🏻

Trendyolda iade cok daha kolay ve kargo cok hizli. Hepsiburada cok gec gonderiyo. N11 de guvenilir degil. Morhipo da cok iyii.

Eskiden en ucuz Trendyol olurdu şimdi en pahalısı oldu. şimdide Hepsiburada daha ucuz.
GittiGidiyor iadesi sorunsuz müşteri haklarını çok iyi koruyo. N11 de sorun yaşamadım hiç.
Açık ara Hepsiburada diyorum

X