Ip atlayanlar buraya

napiyorsun canim nerelerdesin ? bugun hic konusmadik, ben simdiye kadar 600 ip atladim, 700le kapatmak istiyorum bugeceyi. Ve uykum geldi, yarin 8den 17:30 a kadar okuldayim, daha erken yatmayi dusunuyorum ... iyi geceler

Merhaba ben 100 ip atlama ile kaldım senide tebrik ederim:nazar::nazar: üşengeçliğim tuttu bugün :KK50::KK50:

Benim fazla kilom yoktu zaten, Karatay beslenme şeklini uyguluyorum şu an. 50 kg idim, 45.4'e düştüm şu an, ama sadece sporla değil, beslenme şekliyle de ilgili. İp atlayalı 5-6 ay olmuştur ama 22 gündür Jillian yapıyorum. Egzersizime başlamadan önce ipimi atlıyordum ve kendime göre toparladığım egzersizlerimi yapıyordum.

Jillian'a başlamadan önce ip atlamanın faydası ne kadar oldu? Jillian'ın bitmesine de az kalmış.. bende bugün başladım.. bir ara yapmıştım baya etkisi olmuştu.. ama zor geliyor.. :/
Sadece ip ve birazda boğaza dikkatle bu iş olur mu sence? Oldu mu sende?

Jillian'a başlamadan önce ip atlamanın faydası ne kadar oldu? Jillian'ın bitmesine de az kalmış.. bende bugün başladım.. bir ara yapmıştım baya etkisi olmuştu.. ama zor geliyor.. :/
Sadece ip ve birazda boğaza dikkatle bu iş olur mu sence? Oldu mu sende?

Ben Karatay'a başladıktan sonra kilo vermeye başladım. İp ama iyi terletiyor. İp ile kardiyo yaparsın, ama sıkılaşmak içinde bölgesel hareketler yaparsan daha iyi olur. Boğaz çok önemli, :KK1: %80 beslenme, %20 spor diyorlar. Ben beslenmeme dikkat etmeye başlayınca, sporla birlikte istediğim kilonun bile altına düştüm. Ama tek sorunum hala göbek kaldı, onunda gitmesi uzun sürecek tabi, yılların göbeği. :KK52:

Jillian çoktan bitti. Şimdi bölgesel egzersizler yapıyorum.

Son düzenleme:
selam kizlar,

Ben de ip atlamaya basladim. bogazdazan kesemiyorum vallaha cunku ekmek, makarna tamamen kestim bu yuzden de 1 tabak yiyeceksem 1.5 tabak yiyorum yoksa doymuyorum, hadi bakalim hayirlisi.

ip atlamak zayiflatir mi basliginin altina yazmistim ama bilmiyorum nereye yazayim o yuzden buraya da yaziyorum. dun basladim iste bilgiler..

kilo:63,7

1. gun: 450 ip

2. gun: 450 ip
28 squat
40 mekik

hadi bakalim hayirlisi!

bugun 3. gun. 450 ip ve 20dk pilates karin hareketleri yaptim. pilates karin icin super yaa, normal mekikte karninin usttundeki kaslarin calistigini hissediyorsun fakat pilateste karninin icinde biryerler calisiyor, super.

1.Gün

Bugün birinci seansım şöyle

1050 yaptım
12 dakika
150 kalori

ardına da bol su
water-smiley.gif

evet, haftasonu internetim yoktu aynen ip atlamaya devam!

4. gun
450 ip
pilates bacak ve kol hareketleri

5. gun
dizimin arkasi acayip agri yapti, ip atlamadim o yuzden ama cok ozledim.
pilates karin hareketleri + 80 mekik

6. gun
2 saat yuruyus!! dizimin arkasi hala kotu ama hem yurudum ustune de ip atlicam simdi ozledim :)

Atlarken 800'e kadar saydım yeni başladım.Ben süre tutmuyorum.İp takılınca duruyorum.Günde 2 set halinde 800 sabah 800 akşam atlamaya başlasam iyi olacak.Şu an regl dönemim çok yoğun geçtiği için bugün egzersizlerime pek yoğunlaşamadım.Ama bugünü ip atlamadan bitirmem.Çünkü regl döneminde egzersizler çok faydalı.

şimdi nası oluyo kızlar gnde herkes kaç ip atlıyo
bana da ödev vern
üşeniyorum tek başıma
rekabet lazım bana

En son 3000 atladım.Bugün 5000 e çıkarmayı düşünüyorum.Ertesi gün kaslarım ağrıyor tabi orası ayrı ama sıkılaşıyorum. Çektiğim ağrıya değiyor gerçekten.:nazar:

X