Ip atlayanlar buraya

Kızlar merhaba;

Ben de isveç diyeti hüsranından sonra kardiyoya transfer oldum.
İp atlıyorum yeni başladım.
bir programa ihtiyacım var size katılabilir miyim ?
ancak benim beslenme programına da ihtiyacım var yardımcı olur musunuz ?
Bir kaç araştırma yaptım kardiyo öncesi karbonhidrat ekmek, baklagil vs. tüketmek gerekliymiş.
egzersiz sonrası da kasların yorgun düşmemesi için protein ile beslenmek gerekirmiş.
Benim problemim sabah erkenden işe gidiyor olmam yani gündüz vakti egzersiz hiç mümkün olmuyor.
Gün boyu masa başa çalışıyorum hareket nerdeyse sıfır. %10 falan :KK43: ancak akşam eve geldiğimde ip atlayabilirim.
O da saat 19:00 civarı eve gelmiş oluyorum.
Akşam yemek yemeği hiç sevmem.
Nasıl bir program yapacağım konusunda biliçsizim. :KK43:
bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara ihtiyacım var.
boyum 1.60 kilo 66 . hedefim 55 kilo.
Yardımlarınızı bekliyorum..

ip atlayan arkadaşlar poponuzda büyüme yada küçülme gözlemlediniz mi bende bir ara atlıyordum sıkılaşıyor ve sallanmıyor ama hacmini ölçmedim doğrusu :KK37::KK24:

Canlarım özür dilerim ben bi aralar burda yoktum hiç cevap yazamadım sizlere :KK43: ben yine aynı şişkoo ben :KK43: benimle ip atlamaya başlamak isteyenler ???

En son 1800 atladim.Her gun atlamak daha faydali oluyor, en hizli zayiflatan ip bence.Su aralar atlayamiyorum.ogrenciyim ve vizelerim yaklasti.hedefim gunluk 4000.

vücudun en çok kasını çalıştıran hareketlerden biri ip atlamak. bende bazen atlıyorum çok faydalı. düzene koyamadım bir türlü..

Bugün başladım tahmim ettiğimden zormus..
Hızlı atlayışta tek seferde 30 yapabiliyorum anca. Bugün 20 dakika boyunca atladım kaç yaptim saymadim ama baya kan ter içinde kaldım şimdi de evde az az atliyorum her ayaga kalktığımda. 1 haftta boyunca pes etmeden deneyeceğim inşallah.

1 hafta boyunca her gün düzenli olarak ip atladım 500 ile 1000 arası
sonrasında ise 12x2 set mekik çektim..
başlarken karnimin fotosunu çekmiştim 1 hafta sonra yine çektim
2 foto arasında ki fark inanilmaz belli
zaten elimi karnima koydugumda bile hissediyordum ama fotoğrafta ki farkı görünce daha bi şevke geldim ve hız kesmeden ip atlayıp mekik çekmeye devam ediyorum :KK28:Bayrama dümdüz ve simitsiz bi karnim olacak inşallah :KK49:

X