ipek böceğim...baharı getirdi bana....

cnm tebrikler allah analı babalı büyütsün :nazar:
sağlık ve mutlukla
çok güzel anlatmışsın cnm hikayeni çok eğlenceliydi
insan okurkrn keyif alır bundan a.s.

canım ya allah yavrunu nazarlardan korusun masallah ıkınızede aglasammı gulsemmı aptallastım....canım cok guzel bır duygu ...rabbım ısteyen herkese nasıp etsın ınsallah benım de oglusum olucak ınsallah ....buarada nobetcı dr.uyus harbıdendelikafadulden

Ne güzel anlatmışsınız,
Allah analı babalı büyütsün yavrunuzu...
annelik başka bir duygu...
Rabbim isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu..
sevgiler...

ne kadar güzel anlatmışsın tatlım maşallah.. Allah analı babalı büyütsün çok şeker meleğin sende öylesin :nazar:

Allahım da sizi güldürsün, evladınızı size sizi de ona bağışlasın inşallah...
çok eğlendim çok...
bence karadenizlisiniz...neresinden???????
kastamonuluyum canım teşekkür ederim saolasın..

Ayy inanamıyorum nasılda güzel anlatmışsın cnm okurken gözlerim dolduuu
Maşallah bebeğine o saçlarda nasıl güzel yarabbimmm :asigim:
Analı babalı huzurla mutlulukla sağlıkla büyüsün inşallah :Saruboceq:
Cnm peki yırtılma oldu demişsin dikiş atılmış ne yırtıldıki ben anlamadımmm :bbo:
İnşallah kötü bişi deildir
valla bilmiyorum 4 tane dikişim vardı .9. gün düştüler zaten eski halini aldı yırtılma olduğunu sanmıyorum gayet muntazam duruyor kesi atıldığını düşünüyorum o ıkınma anında kesiyi hissetmiyorsun zaten...hepsi 9. gün geçti bitti bebeğin göbeği düştü benim dikişler düştü..allaha çok şükür...

kızlar hepinize çok teşekkür ederim o doğum masasında yazmayı unuttuğum bişey var...doktorumu beklerken allahım bütün hamilelere hayırlı doğumlar nasip et yarabbim bebeği olmayanlara çocuk nasip et allahım sen doğum masasında zorlananlara sancı çekenlere kuş gibi doğumlar göster allahım diye bağıra bağıra dua ettim hemşireler amiinn diyorlardı...

yine söylüyorum hep söylüyorum ben güzel bi doğum yaşadım allahım doğuracak olanlara hayırlı rahat güzel doğumlar nasip etsin allahım olmayanlarada versin.(ama isteyenlere)

ayy bu kadar güzelmi anlatılır bir doğum... Allah bizede öyle kolay doğumlar nasip etsin inşallah
Ay valla gidip hemen doğurasım geldi hehehehe a.s.
Allah bebeğinize uzun sağlıklı ömürler versin inşallah...

guzel bir hikaye olmus canim.
Allah anali babali saglikla büyütmek nasip etsin insallah...
o saclar ne kadar cok öyle ya bayildim,allah nazarlardan saklasin..

çok güldüm yaaaaa. o sıra o enerjiyi nerden buldun arkadaşım yaaaa.
benim doktorlarla bu muhabbeti yapmayı bırak bağırdım ıkınırken deyi ağızlarından çıkanı kulakları duymad arsızlıiğımdan tutun da doğumda karnıma bastılar deyi şimdi senmi doğurdun bu çocuğu dediler yani onlar doğurmuş ben deel.
allah analı babalı çoook sağlıklı ve uzun ömürle büyüsün bebein inşşşşş.

bağıra bağıra dua ettim demişsiniz ya. bende allahım yardım et dedikçe öküzler yardım ediyoz ya diyolardı hemşireler neyim

Tebrik ederim çok güzel bir doğum yaşamışsına.s.
Allah analı babalı büyüsün:emir_bebek:Nazarlardan saklasın İpek i:nazar: çok tatalı maaşallah:nazar:

Allah analı babalı büyütsün maşallah barekallah bende bir an önce doğurmak oğlumla tanışmak istiyorum daha var amaa sağlıklı ve huzurdolu bir ömür diliyorum ailenizlee

tatlım süper anlatmışsın çektiğimiz tüm acıları unutturuyor bebeklerimiz Allah analı babalı büyütsün tatlım

bağıra bağıra dua ettim demişsiniz ya. bende allahım yardım et dedikçe öküzler yardım ediyoz ya diyolardı hemşireler neyim
tepiği indiremedin mi karınlarının ortasına...geriiiiler denecek lafmı o....kendini bilmez dinsizler...:eek:klava::1hug:

Tebrik ederim çok güzel bir doğum yaşamışsına.s.
Allah analı babalı büyüsün:emir_bebek:Nazarlardan saklasın İpek i:nazar: çok tatalı maaşallah:nazar:

Allah analı babalı büyütsün maşallah barekallah bende bir an önce doğurmak oğlumla tanışmak istiyorum daha var amaa sağlıklı ve huzurdolu bir ömür diliyorum ailenizlee

tatlım süper anlatmışsın çektiğimiz tüm acıları unutturuyor bebeklerimiz Allah analı babalı büyütsün tatlım

ayy hurı hıkayen cok güseldı güldüm Allah senıde güldürsün bebegınle hep mutlu kal darısı basımıza:nazar:

Rabbim ömrünün "BAHAR"ını sizlere bağışlasın canımmm
tebrik ederimmm
,

teşekkür ederim kızlar allah isteyene versin hamile olanlara sağlıklı sıhhatli güzel rahat konforlu doğumlar nasip etsin inşallah..hep duam böyle...lohusalığım bitmedi hergün bol bol dua ediyorum şu an doğuran bugün doğurana rabbim yardım et diyorum hep...

huricim harikulade anlatmıssın duygunu düşünceni sevgini o kadar içtensinki hem prensesine hem sana kocaman masallahlar gönderiyorum fıtıgıda öp benm yerime olur mu canım allahım hayırlı uzun ömürler versin kuzuna da sana da esine de insallah​

X