İsim konusunda sizce?

Lena nın bir cok anlamı var kuran da biz demek mesela baska yerde ay ışığı gün ışığı anlamına geliyor baska yerde sıcakkanlı cömert anlamına geliyor :) kotu bir anlamı yok ama ben en cok ay ışıgı anlamını begendım zten 🫠
Gayet anlamlı evet :) hayırlısı olsun kulağa hoş geliyorsa gönlünüzdekini koyun 😍

Öykü Lena o zaman en iyisi. Venüse de illa ki Ö veya K harfleri olacaksa ikisinden birini seçip Venüs Kayra falan olabilir.
Teşekkürler kayra ismini de düşünmüştüm ama biraz unisex bir isim olarak kullanılmaya başladığı için vazgeçtim erkeklere daha cok konmaya basladı gibi 🫠

Teşekkürler kayra ismini de düşünmüştüm ama biraz unisex bir isim olarak kullanılmaya başladığı için vazgeçtim erkeklere daha cok konmaya basladı gibi 🫠

Venüs Gökçe/Gökçen nasıl? Anlam olarak da benzeşiyor. Gökçe Venüs de olabilir. Ö ve K beraber aklıma gelen diğer isimler Görkem, Göksel ve Göksun.

Bitek omu su yorumlrı okuyunca acıkcası herkes benım cocuguma isim koymaya meraklı sanırım :KK70: ben 2 isim begenmişim fikir olarak sormuşum kalbi kötülerde gelip sectgm isimleri asagılamaya gömmeye calısıyor:KK70: okdr garipki acıkcası biri bna sorsa kotude olsa cvp vereceksem secer susarım yok lena ne yok venüs ne yok bu isimler sakamı biri kalkıp sünneti sorgular sünnet i farzla karstrypr dinden okdr uzak :KK70: zorunlu olan selerin sünnetle alakası yok blmıo cahil:KK70: yok gına geldiler :KK70: cvp verme sus mesela ama yok :KK43: herkes kalbinin ekmegiğini yer o yüzden sıkıntı yok allah onlarada sıkıntı yaşamayacagı isim seçtirsin yada tam tersi oldugunda sıkıntı yaşadıklrında ilerde bu alanda farkındalık yasadklarında dank eder belki :KK70: ama allah ta işte herkese nasip etmiyor bu seyleri sınıyor nasip edenlerden eylesin diyorum bişi demiyorum. Sizede özelden bilgi veririm yazarsanız🫠
Ayyy size mesaj atmaya çalışıyorum ama atılmıyor ki

Öncelikle yukardaki yorumlarınız için tsk ederim ben standart isim sevmiyorum herkeste olan isimde ama işte aldıgım danısmanlıklar sonucu çakra dengesi hep eksik kalıyor begendıklerımde öykü isminide begendiklerime eklemem icin onlar soyledı fikir olarak bikaç seçenek ile acıkcası hem ismin hem dogum tarihinin hemde astrolojk olarak harıtalarımızda bir sınanma yda basarı mutluluk saklı zorlasmayan herseyde gayet güzel oluyor bn o yüzden isime okdr takılıyorum isminden bir negatif enerji cekmesin diye rabbim de herşeyi bir enerjiden yaratmıs herşeyin bir enerjisi var bu hayatta o yüzden isimle seslenilen herkes yda hersey ona gore titreşiyor acıkcası sizde böyle düşünüyorsanız danısmanlık alın derım tavsiye ederım ve bu bakıs acısıyla baktıgınız için cok mutlu oldum🍀🍀
Kimden aldınız danışmanlık acaba? Benimde ihtiyacım var

Valla arkadaslar ben size fikrinizi düşüncenizi sormadım 2 isim arasından secenek sordum :KK70: herkesın bi fikri var masallah ama bu zevk istek meselesi jerkesin Cocugu kendi ve kendi ne istiyosa onu koyar biraz toparlayn kendnzi sizin begendgnzi ben benm begendmi siz begenmek zorunda dglsiniz cunku :KK70:
Ayrıca ben bilinçli ve farkındalıklı acıdan bakıyorum siz gidip saçma anlamlı isimler koyun birimizin cocugu isim kderi yaşamıoken brimizinki yasıyor olur :KK70: yanı siz bole konustugunuzda ben sadece ne kdr bilinçsiz bir nesil devam ediyor die düşünüyorum okdr :KK70: biraz araştırın zor değil bu arada lena ismi kuranda geçiyor mesela?
Venus ismini secince çok bilinçli oldunuz masallah 👏🏻 kedi/kopek mi olacak cocuğunuz, bence bunu da bir düşünün

Venus ismini secince çok bilinçli oldunuz masallah 👏🏻 kedi/kopek mi olacak cocuğunuz, bence bunu da bir düşünün
Kedi kopek ismi ne alaka? Terbiyeli olun begenmedysenız yorum yapmayın. Benm zevkim sizi ilgilendirmez? Cok yorum yapacagın varsa dedklerm arasından su daha iyi diyebilirsin saygısızlıga gerek yok

Kesin öyledir zihniniz kötü cünkü umarım kalbiniz dgldir :)
Herkese çok bilmiş gibi saydırana kadar sorma o zaman gerçekleri duymak istemiyorsan, ne beğendiysen onu koy.
Uyumsuz uyumsuz isimleri bir araya toplamışsın kusura bakma.
Kediye isim bakıyosan venüs ve lena olur evet. Normal çocuğa sadece öykü olur.

Herkese çok bilmiş gibi saydırana kadar sorma o zaman gerçekleri duymak istemiyorsan, ne beğendiysen onu koy.
Uyumsuz uyumsuz isimleri bir araya toplamışsın kusura bakma.
Kediye isim bakıyosan venüs ve lena olur evet. Normal çocuğa sadece öykü olur.
Şu kötü kalbinin ve yazdıkların her şeyi çoluğundan çocuğundan çıksın artık başka da bir şey demiyorum hani bir de emoji atıp duruyorsun ya ceza almam için inşallah hepsi çoluğundan çocuğundan çıkar kötü niyet olarak🫠
Gördüğün gibi iki isim sormuşum ikisinden birini seçer misiniz demişim seçmiyorsan yorum yapmayacaksın gayet basit☺️ inşallah senin de çoluğuna çocuğuna o tarz isim koymak nasip olur inşallah o şekilde koyarsın koyamıyorsan da inşallah ileride o kendi çocuklarına koyar da şu lafların bir yerden çıkar:)))
Sana göre uyumlu olan bana göre olmak zorunda değil yani yani sana ne onu anlamadım ben

ya Venüs ismi bana çok saçma geliyor kimse alınmaca gücenmece yapmasın. Burda önerdiğiniz en iyi isim Öykü. Lena'ya da ısınamıyorum Rus bakıcılarda çok olurdu Lena adı ondan olabilir

Tek isim koymak istemiyorum uyum cok onemlı dgl soledkce uyumlu gelmeye baslar zaten, numeroloji ebced degeri gibi seleri düşünüp degerlendirince tek isim koymamak gerekiyor bosuna sünnet sayılmıyor herşeyde bir gerçeklik var bukdr bilinçli ve frkındalık varken kafama gore de isim koymak istemiyorum tabi en azından ismiyle sorun yaşamasın geriside kaderi kısmeti 🫠
Sünnet diye çocuğuna Venüs adını seçmek 😅
Bence öykü hariç diğer isimler çok zorlama duruyor. İlle de koyacağım derseniz de Venüs öykü ne alaka, biraz daha birbiriyle uyumlu seyler koymaya çalışın. Venüs gezegenin kristali safirmis mesela. Safir Venüs falan gibi (bence bu da güzel değil ama öyküden daha uyumlu)
çocuk sizin ama yazık yani o da bir birey olacak

Şu kötü kalbinin ve yazdıkların her şeyi çoluğundan çocuğundan çıksın artık başka da bir şey demiyorum hani bir de emoji atıp duruyorsun ya ceza almam için inşallah hepsi çoluğundan çocuğundan çıkar kötü niyet olarak🫠
Gördüğün gibi iki isim sormuşum ikisinden birini seçer misiniz demişim seçmiyorsan yorum yapmayacaksın gayet basit☺️ inşallah senin de çoluğuna çocuğuna o tarz isim koymak nasip olur inşallah o şekilde koyarsın koyamıyorsan da inşallah ileride o kendi çocuklarına koyar da şu lafların bir yerden çıkar:)))
Sana göre uyumlu olan bana göre olmak zorunda değil yani yani sana ne onu anlamadım ben
Çocuğuna niye beddua ediyorsun,ayıp ya alt tarafı bir isim koyacaksın.İnsanların fikirlerine tahammül edemiyorsan kamuoyuna sunma fikrini,içinden ne geçiyorsa onu koy.Bize ne sizin çocuklarınızın isimlerinden ya.

X